SK D.RYCHNOV-FK N.ROLE 1:1 (0:0) 2:4 na p.

ČK: 0 – 87. T.Chlup (ŽK+ŽK:21. faul, 87.bránění ve hře-?)

ŽK: 16.Singer (faul), 80.Reismuller (nesp.chování) – 40.Karlík (ustrojení),64.Špička (faul),

ROZHODČÍ: Tvrdík -Hyčka,Vokoun (Tomášek)

SESTAVA:                                                           1 Latislav

4 Křehlík                   6 Špička               7 Hnízdil                 2 Skopový

3 Karlík                9 Červík (K)           8 Jak.Vodrážka               5 R.Chlup

10 T.Chlup                              11 Vaverka

STŘÍDALI: 58.min.-13 L.Hájek (Skopový),75.min.-12 Nitsch (Karlík),81.min.-15 Urbánek (Vaverka)

PŘIPRAVENI: 13 Hopf ,16 Čižmár

REALIZAČNÍ TÝM: Vakeš P. (trenér), Hájek D.(vedoucí týmu)

SOUPISKA HOSTŮ: 1 Šantora,2 Singer,3 Kohout,4 Kalabza (K),5 Halčinský,6 Reismuller,7 Kasl,8 Vůjtěch,9 Dvořák,10 Křenek,11 Procházka,12 Klemm,13 N Guyen,14 Kříž

I.POLOČAS

5.MIN.:Po rohovém kopu a zmatku před domácí brankou se odražený míč dostal ke kopačkám Lukáše Hnízdila, který však z velmi dobré pozice (10 až 12 metrů) nedokázal zamířit mezi tři tyče.

9.MIN.:Domácí kapitán Kalabza se po našem tak trochu laxnímu přístupu (důrazu) dostal do dobré pozice uvnitř našeho velkého vápna ,ale gólman Honza Latislav rychlým výběhem a dobrou reakcí míč vyrazil do bezpečí na rohový kop.

12.MIN.: Po naší chybě se dostal do šance asi nejlepší hráč domácích v tomto utkání Křenek ,který nebezpečně centroval před branku, kdy jeho přihrávku těsně před brankovou čarou odkopl Kuba Vodrážka do bezpečí.

29.MIN.: Další nebezpečný závar před naší brankou vyřešil až Lukáš Hnízdil dlouhým odkopem.

30.MIN.: Spolupráci obou útočníků načal pěknou přihrávkou mezi stopery Tomáš Chlup ,který vysunul Jardu Vaverku ,který z hranice vápna vystřelil ,střela nebyla špatná ,ale domácí brankář Šantora si se střelou mířící do jeho branky poradil.

32.MIN.:Kuba Vodrážka natáhl ke střele asi z pětadvaceti metrů a jeho projektil zle vystrašil domácí jedničku, kdy Šantora vytěsnil míč nad břevno své svatyně.

39.MIN.:Po spolupráci dvou Tomášů Chlupa a Červíka ,kdy se tato dvojice probila do velkého vápna soupeře, druhý jmenovaný sice trošku z úhlu,ale přesto zblízka ve velmi nadějné pozici zakončoval ,ale bohužel balón náš kapitán netrefil ideálně.

40.MIN.: Dobrý průnik s míčem u nohy předvedl Tomáš Chlup ,který mířil k brance z krajního prostoru na přední tyč ,kdy mu dobře nabíhal Jarda Vaverka na zpětnou přihrávku ,kterou však Tomáš prováhal a tak se pokusil z těžkého úhlu překvapit domácího Šantoru ,což se mu bohužel nepovedlo.

42.MIN.:Agilní hráč domácího celku Křenek tvrdou střelou rozetřásl břevno naší brankové konstrukce , poté ještě se k tutové dorážce po odrazu od horní tyče dostal kapitán Kalabza ,ale náš brankář Honza „sud“ Latislav nás dobrým zákrokem podržel.

II.POLOČAS

49.MIN.: Po standartní situaci jsme míč dokázali odvrátit pouze k nepokrytému Křenkovi ,který stál kousek za hranicí velkého vápna a pohotově pálil na naši branku , jeho střelu ,která neměla gólový parametr však ve vápně dokázal tečovat spoluhráč Vůjtěch ,který tak trochu šťastně poslal domácí celek do vedení – 1:0.

60.MIN.: Po křídelní akci a přízemním centru Tomáše Chlupa se míč po chybě domácího obránce dostal až ke kopačkám Jardy Vaverky , který však bohužel nepředvídal a na míč nestačil pořádně zareagovat (trefit ho).

61.MIN.:Dobrou akci jsme předvedli po ose Lukáš Hájek, Jarda Vaverka a Tomáš Chlup , kdy posledně jmenovaného při otočce s míčem a zakončení vychytal dobrým zákrokem domácí gólman.

65.MIN.: Zákonitě při nepříznivém výsledku jsme se tlačili do ofenzívy ,kdy nás mohl z brejkové situace potrestat rychlonohý Křenek ,ale Honza Latislavem nás opět dobrým výběhem a hlavně zákrokem podržel .

72.MIN.:Po dobrém průniku do vápna s míčem u nohy byl faulován Tomáš Chlup a pan rozhodčí Tvrdík odpískal pokutový kop. K exekuci penalty se postavil Kuba Vodrážka ,který nedal Šantorovi v brance Rychnova ani tu nejmenší šanci – 1:1.

74.MIN.: Míša Karlík dobrým presem obral o míč domácího stopera, svedl s ním srdnatý boj ,který skončil jasným faulem na našeho hráče (stažením) ve velkém vápně ,kdy však padající Míša ještě stačil postrčit balón k nabíhajícímu Jardovi Vaverkovi ,který však dokonalý obrat odmítl ,kdy sice v tutovce pálil tvrdě ,ale nepřesně ,když jeho projektil skončil těsně nad břevnem. Měla se pískat penalta, ale na druhou stranu měl Jarda tuto šanci proměnit ,škoda.

PENALTY:

D.RYCHNOV: Procházka,Singer (oba dali),Kalabza,Vůjtěch (oba nedali)

N.ROLE: Červík,Vodrážka ,Nitsch ,L.Hájek (všichni dali),Špička (nedal)

Přestože jsme byli v utkání favoriti dle tabulkového postavení ,věděli jsme ,že nás nečeká nic lehkého a to se potvrdilo.Za prvé se hrálo na velice těžkém terénu ,který určitě mnohem více vyhovoval domácí hře ,která je založena na jednoduchosti ,důrazu a velké síle ve vzdušných soubojích (velmi vysocí hráči).První poločas jsme sice byli asi o trošku lepším týmem, ale až laxními chybami a nedůrazem v soubojích to byl spíše domácí tým, který mohl jít do vedení. Druhý poločas po rychle vstřelené brance soupeřem jsme přece jenom trošku přidali na obrátkách a myslím ,že jsme zaslouženě vyrovnali a nechybělo mnoho a utkání jsme během chvilky mohli dokonale otočit. V penaltové loterii jsme pak brali další bod, tak že po průběhu utkání jsou dva body dobré. Příští týden hrajeme s lídrem tabulky z karlovarskou Lokádou ,kdy v tom to utkání nemáme co ztratit a záleží na chuti kluků, protože já moc dobře vím ,že tým má dostatečnou kvalitu na to, aby lídra tabulky potrápil.