ŽK: 28.Bláha (zakop.míče),31.Záluský (faul),37.Holba (faul),87.Tichý (nesp.chov.) - 23.Košťál (hra rukou),26.T.Chlup (faul),87.Vaverka (nesp.chov.)

SESTAVA:                                                                    1 Latislav

4 Křehlík        3 Karlík         8 Jak.Vodrážka         5 Skopový

10 T.Chlup                             11 Košťál

STŘÍDALI:46.min.-15 Vu (Skopový),58.min.-13 L.Hájek (Karlík),78.min.-12 Nitsch (Košťál),82.min.-14 Mikhaylyuk (Křehlík),85.min.-16 Vaverka (T.Chlup)

REALIZAČNÍ TÝM: Vakeš P.(trenér),Slíž (asistent,vedoucí), Hájek D.(vedoucí týmu)

SOUPISKA SOUPEŘE:1 Krejčí,2 Heimerle,3 Škoda,4 Vild,5 Holba,6 Bláha,7 Pacinda,8 Vonšovský (K),9 Tichý,10 Záluský,11 Rendla,12 Klas,13 Peha,14 Pazucha,15 Spejchal,16 Janáček

I.POLOČAS

22.MIN.:Po chybě naší obrany se dostal do šance domácí kanonýr Bláha,kterého ještě stačil zákrokem na hranici lehce popostrčit Martin Hopf ve spolupráci s brankářem Honzou Latislavem ,který dobrou reakcí šanci domácího borce zneškodnil.

24.MIN.:Další nebezpečný pozdrav našemu gólmanovi poslal domácí Rendla, naštěstí jeho slušný pokus se mezi tři tyče nevešel.

31.MIN.: Po faulu na Kubu Vodrážku jsme kopali trestný kop z nadějné pozice, ale bohužel pokus exekutora Tomáše Chlupa byl velmi nepřesný.

35.MIN.:Martin Hopf z vlastní poloviny vysunul dlouhou přihrávkou podél postranní lajny Tomáše Chlupa, který se u rohového praporku prosmýkl s míčem u nohy kolem dvou protihráčů a přízemní přihrávkou našel na malém vápně zcela osamoceného Tomáše Košťála, který však ve velké šanci netrefil míč z jedničky ideálně (slabá razance) ,kdy ho domácí brankář vytlačil na rohový kop.

40.MIN.:Neskutečný chaos v našem velkém vápně ,či série nepřesností málem vyvrcholila vlastní brankou ,naštěstí jsme tuto až pro nezaujatého diváka komickou situaci přežili bez úhony, když stoper Petr Špička odkopl míč do bezpečí.

II.POLOČAS

47.MIN.:Kuba Vodrážka z trestného kopu protáhl Krejčího v domácí brance, který s velkým vypětím vyrazil balón pouze před sebe ,ale bohužel k dorážce se někdo s našich hráčů nedostal.

48.MIN.:Domácí Pacinda z poza hranice a hlavně zpoza našeho stopera vypustil tvrdý přízemní projektil, který mířil k tyči, ale Honza Latislavem dobrým zákrokem střelu ,která měla gólové parametry vytlačil na rohový kop.

50.MIN.:V poločase střídající Dominik Vu se výborně uvolnil stahovačkou ve středu hřiště a pěknou kolmicí hledal naběhlého Míšu Křehlíka ,kterému však pár centimetrů k zachycení přihrávky chybělo , velká škoda jinak by si Míša vyzkoušel “sólový nájezd“ na brankáře.

53.MIN.:Kuba Vodrážka na půlce roztáhl hru na Martina Hopfa ,který z půlky hřiště se z míčem u nohy protáhl mezi hráči soupeře až před hranici velkého vápna ,kde svůj průnik zakončil střelou levou nohou ,kdy střela nebyla špatná ,ale mířila přesně do prostoru brankáře domácích ,který ji bezpečně zneškodnil.

61.MIN.:Po našem trestném kopu jsme nepochopitelně propadli v defenzívě ,kdy domácí nebezpečný brejk dvou hráčů naštěstí pro naše barvy skončil nepřesnou střelou.

67.MIN.:Dnes s chutí hrající Dominik “Diego“ Vu ve středu hřiště po dobrém uvolnění natáhl ke střele z dobrých pětadvaceti metrů a přesným pokusem mířícím k pravému hornímu rohu bochovské svatyně dokonale zaskočil domácí jedničku Krejčího ,který prakticky na velmi nadějný pokus Dominika nestačil zareagovat – 0:1.

72.MIN.:O pět minut po vstřelení úvodní branky utkání mohlo být ještě veseleji ,kdy Tomáš obral o míč domácího stopera a v následném srdnatém souboji se nenechal připravit o míč ,dostal se uvnitř velkého vápna soupeře do sto procentní tutovky ,ale svou dobrou akci nedokázal dobře zakončit ,když prakticky trefil domácího brankáře Krejčího.

75.MIN.:Ani domácí tým se nenechal zahanbit ,kdy po přihrávce spoluhráče domácí Pacinda se dostával do šance ,ale naše poslední instance Honza “Sud“ Latislav mu do slova míč ukradl před nohou.

84.MIN.:Po rohovém kopu se na zadní tyči k zakončení hlavou dostal Tomáš Chlup ,ale z velkého úhlu hlavičkoval pouze do boční sítě.

První poločas z naší strany nebyl vůbec povedený , kdy jsme zejména prohrávali spoustu vzdušných soubojů , druhá půlka už byla z naší strany přece jenom mnohem lepší , ale sportovně musím uznat , že jsme měli i kousek štěstí, ale na druhou stranu jsme udrželi čisté konto , vstřelily krásnou branku a získali velice cenné tři body ,protože z Bochova se určitě příliš často body vozit nebudou a za to klukům patří dík ,uvidíme jestli zlepšenou formu konečně po dlouhé době dokážeme i na domácím hřišti ,kdy tentokrát za týden přivítáme nevyzpytatelný tým z Lipové.