BRANKY: 65.Červík  21.Packert, 60.Panajatov, 79.Lhota (pen.)

ŽK: 44.T.Chlup (nesp.chov.) -6.Kocourek ml.(faul),60.Panajatov (faul)

SESTAVA:                                                            1 Latislav

5 L.Hájek          9 Červík (K)         8 Jak.Vodrážka         3 Karlík

10 T.Chlup                               11 Friedl

STŘÍDALI:58.min.-12 Skopový (Hopf),61.min.-14 Vaverka (M.Karlík),80.min.-12 Nitsch (Křehlík),80.min.-16 Koťštál (Friedl),84.min.-15 Živanovič (L.Hájek)

REALIZAČNÍ TÝM: Vakeš P.(trenér), Hájek D.(vedoucí týmu)

SOUPISKA HOSTŮ:1-Kocourek ml.,2-Svůra,3-Kardoš,4-Pečinka,5-Lhota,6-Marek J.,7Packert,8-Toth (K),9-Panajatov,10-Marek S.,11.Nováček,12-Bobčík,13-Hanzlíček,14-Carda,15-Lisý,19Kocourek st. (NB)

I.POLOČAS

6.MIN.:Tomáš Chlup se ve středu hřiště zbavil dvou protihráčů a poslal dlouhý pas za hostující obranou linii u kterého byl nejdříve Lukáš Hájek ,kterého zastavil brankář Kocourek ml. faulem před vlastním vápnem ,za který mohl být velice rád ,že viděl pouze žlutou kartu (nebál bych se to nazvat likvidační brzdou).Z následného trestného kopu z velmi nadějné pozice trefil Kuba Vodrážka pouze zeď hostujících borců.

10.MIN.:Po centru Kuby Vodrážky zakončoval Tomáš Červík ,ale jeho hlavou nezamířil mezi tři tyče.

11.MIN.:Centr hostujícího S.Marka trestuhodně podskočil Martin Hopf ,do dobré příležitosti se dostal kynšperský útočník Nováček ,ale Martin svou chybu napravil ,kdy soupeřovu střelu obětavým zákrokem zablokoval.

15.MIN.: Agilní hráč hostujícího celku S.Marek utekl po levé straně ,odcentroval a i díky nedůslednosti našich obránců kynšperský Panajatov málem hlavou vstřelil branku ,kdy prakticky zákrokem last minut Roman Chlup odkopl míč do bezpečí skoro z brankové čáry.

20.MIN.:Hostující rohový kop dobře prodloužil S.Marek ,balón se dostal k jeho spoluhráči Packertovi ,který si za až laxního bránění našich obránců spracoval míč a v pohodě poslal hosty do vedení  -  0 : 1.

22.MIN.:Míša Karlík vyšel ze souboje s hostujícím Svůrou vítězně a otevřela se mu tak volná cesta k brance ,bohužel svůj brejk zakončil střelou do brankáře Kocourka ml.

24.MIN.:Asi největší šance prvé půle našeho týmu začala od Míšy Karlíka ,který vysunul Davida Friedla ,který si ve velmi nadějné situaci dva na jednoho ,kdy mu ještě v ideálním náběhu sekundoval Tomáš Chlup , ukopl míč a jeho střela na dlouhou nohu už příliš šance na úspěch mít nemohla.

II.POLOČAS

50.MIN.:Hned v úvodních minutách prvního poločasu jsme mohli srovnat ,kdy David Friedl utekl s míčem u nohy do velkého vápna soupeře ,tentokrát dobře hledal spoluhráče Tomáše Chlupa ,který sice dostal míč trošku na paty ,ale ještě stačil zakončit ,ale jeho zakončení jeden z domácích fotbalistů zblokoval ,poté se ještě od Davida Friedla (už v těžké pozici) prakticky odrazil za autovou čáru.

52.MIN.:Po rozehrání rohového kopu nakrátko se dostal Kuba Vodrážka ke střele ,svůj přízemní projektil namířil na vzdálenější tyč ,hostující gólman Kocourek ml. (posila z B. Sokolov) míč neudržel ,nejdříve byl u míče Lukáš Hnízdil ,který sice míč dopravil do sítě ,ale bylo mu odpískané postavení mimo hru (sporný moment ,ze svého postavení jsem nedokázal posoudit).

60.MIN.:Přece jenom trošku zlepšený (bojovnější) výkon v druhé půli byl přerušen fatální chybou od velezkušeného Romana Chlupa ,který sice nejdříve dobře získal míč ,ale potom nedůraznou zpětnou přihrávkou původně adresovanou našemu brankáři vybídl ke kontru hostujícího Nováčka ,který ještě tuto nečekanou nabídku vyšperkoval přesnou přihrávkou na spoluhráče Panajatova ,který prostřelil Honzu Latislava v naší brance  -  0 : 2.

65.MIN.:Přece jenom naděje nám svitla po rychle rozehraném trestném kopu ,kdy Tomáš Chlup době zatáhl balón do velkého vápna soupeře a kpřízemní přihrávkou našel v náběhu na zadní tyči kapitána Tomáše Červíka ,který bezpečně propálil hostujícího gólmana  -  1 : 2.

79.MIN.:Asi nejlepší hráč hostů S.Marek trefuje dalekonosnou bombou tyč ,v souboji o míč na hranici velkého vápna Venda Skopový nešikovně fauloval Nováčka a pan rozhodčí Hodač odpískal penaltu. K exekuci pokutového kopu se postavil hostující Lhota a pokutovým kopem a la Panenka rozhodl o importu tří bodů do Kynšperka  -  1 : 3.

Utkání skončilo naší porážkou a sportovně musím uznat, že hosté si tři body zasloužili ,když byli o něco lepším týmem a hlavně na rozdíl od našeho místy až profesorského fotbalu hráli s větším nasazením a bojovností ,zejména první poločas nebyl z naší strany dobrý ,přesto i náš tým měl v utkání gólové příležitosti ,ale ty jsme kromě jedné nedokázali lépe zrealizovat. Nedá se nic dělat , třeba nám ,to pomůže ,protože síla týmu se vždy ukáže ,kdy se nedaří. Porážka mě mrzí o to více ,že už je to z mého pohledu druhé nepovedené utkání (Útvina) a to Nás čekají dvě utkání na hřištích soupeřů ,kdy prakticky ani nevím ,jak zhruba bude kvůli absencím vypadat složení týmu hned v aktuálním výjezdu na nepopulární umělku do Rotavy, ale to je fotbal ,jednou si nahoře ,jednou dole a teď musíme dokázat ,že se s tím umíme poprat.