NÁBOR MLADÝCH FOTBALISTŮ

Autor: administrator <daniel.hajek(at)tiscali.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 30. 08. 2013

FAČR a FK NOVÁ ROLE podporuje nábory mladých fotbalistů

http://www.fknovarole.cz/image/201308300732_banner.jpg Nová fotbalová sezóna pomalu startuje, většina týmů již má za sebou část přípravných období
a těší se na příchod mistrovských utkání, kde budou moct zúročit vše, co se stihli naučit a natrénovat.

Když se ale podíváme na naše zelené trávníky, případně nahlédneme do našich klubů, najdeme zde méně dětí hrajících fotbal, než tomu bývalo v dřívějších dobách. A přitom je mezi námi stále určitě mnoho dětí, které by chtěly sportovat a patřit do nějakého klubu, ale i rodičů, které by chtěli toto svým dětem umožnit a poskytnout jim novou životní výzvu, zábavu i radost v kolektivu, smysluplné trávení volného času, ale i mnoho výhod, které každý člen FAČR automaticky získá.

A právě v tomto období máte jedinečnou šanci přihlásit své dítě do jakéhokoli fotbalového klubu ve vašem okolí a zaregistrovat ho jako člena Fotbalové asociace České republiky. Stačí si vybrat pro vás nejvhodnější klub, přivést malého fotbalistu nebo malou fotbalistku na nábor nových dětí a dát jim tím možnost začít oficiálně hrát tento nejrozšířenější, nejpopulárnější a pohybově nejvšestrannější sport na světě. Kluby vám poté vyřídí členství FAČR, díky kterému získává každý člen i mnoho zajímavých možností a výhod, které je možné najít na níže uvedených webových stránkách.

clenstvi.fotbal.cz

I díky vám můžeme najít nové hvězdičky českého fotbalu a jednou se třeba těšit na další Nedvědy, Rosické, Kollery, Baroše, Daridy a další skvělé hráče, které můžeme na českých, ale i mezinárodních stadionech vidět. Budeme se, společně s patronem celé akce Luďkem Zelenkou, těšit na setkání s vámi během Týdne náborů, který probíhá ve spolupráci s Fotbalovou asociací České republiky, Českou televizí a kluby Gambinus ligy.

Jste rozhodnuti přivést svého malého fotbalistu? A potřebujete vědět, jak na to?

1.    Vyberete si klub ve svém okolí, viz kontakty uvedené níže.

2.    Vezměte svého malého fotbalistu a zúčastněte se náboru, který se koná v týdnu od 9. do 13. září 2013.  Informace o přesném datu konání náboru získáte v daném klubu.

3.    Ve spolupráci s klubem poté vyřiďte registrační průkaz a členství ve FAČR.

4.    Na stránkách clenstvi.fotbal.cz můžete kdykoli kontrolovat, zda je členství aktivní.

5.    Pokud je vše úspěšně vyřízeno, pak už svého malého fotbalistu podporujte v jeho dalším fotbalovém růstu a buďte dobrým a slušným fotbalovým fanouškem.

VV FK NOVÁ ROLE