BRANKY: 18. a 66. T. Chlup, 25. Červík, 58. Friedl, 80. J. Vodrážka

ŽK: 65. Skopový (zakopnutí míče)  -  50.Kotrman (faul),57.Valach (zakopnutí míče)

ROZHODČÍ: Hrnčál  -  Peschel, Jati (Tomášek)

SESTAVA:                                                           1 Latislav

2 Hopf                         6 Špička            3 M.Karlík                        7 Hnízdil

5 L.Hájek                9 Červík (K)      8 Jak.Vodrážka             4 Mykhaylyuk

10 T.Chlup                             11 Friedl

STŘÍDALI:34.min.-12 Skopový (Mykhaylyuk),66.min.-13 Nitsch (M.Karlík),72.min.-14 Vaverka (Friedl),76.min.-16 Křehlík (Hopf),78.min.-15 Živanovič (L.Hájek)

PŘIPRAVEN: 18 J.Karlík (NB)

REALIZAČNÍ TÝM: Vakeš P.(trenér),Slíž L.(asistent trenéra), Hájek D.( vedoucí týmu)

SOUPISKA SOUPEŘE:1-Střímelský,2-Novák,3-Macák J. (K),4-Zelenka,5-ŠTIPSKÝ,6-Binias,7-Kotrman,8-Bařiha V.,9-Bařina D.,10-Valach,11-Jonáš,12-Vašek,13-Bílý,14-Ševc J.,15-Leňka,22-Frydrýn

I.POLOČAS

12.MIN.:Tomáš Chlup po rychlém uniku poslal před branku dobrý prudký polovysoký centr ,který zhruba na malém vápně před brankářem soupeře promáchl David Friedl (snažil se zahrát míč přes nohu).

15.MIN.:Náladu si mohl David Friedl zlepšit , když svou slabší levou nohou napálil míč ,kdy sice dobrou ranou překonal vintířovského gólmana ,ale jeho dobrý střelecký pokus zastavila tyč brankové konstrukce.

18.MIN.: David Friedl našel dobrou přihrávkou rozběhlého Vitaliye Mykhaylyuka ,který vypustil ze své kopačky křížnou přízemní střelu , kterou brankář hostů Střímelský neudržel a Tomáš Chlup pohotovou dorážkou poslal naše barvy do vedení -1:0.

20.MIN.:Další zářez na pažbu si mohl Tomáš Chlup připsat prakticky po našem vedoucím gólu , kdy po dobrém uvolnění od Kuby Vodrážky se dostal do dobré šance ,ale proti byl nám dobře známý brankář Sřímelský (také něco odchytal v novorolských barvách),který mu snahu překazil ,poté se ještě k nadějné dorážce dostal Vitaliy Mykhaylyuk ,ale míč mu nesedl ideálně.

24.MIN.:Kuba Vodrážka přesným nadýchaným přetaženým centrem našel ve vápně naběhlého Tomáše Chlupa , který sice pohotově z první pálil ,ale rána mu nesedla a zamířila za autovou čáru.

25.MIN.:Tomáš Chlup ve středu hřiště byl zezadu faulován ,přesto stačil do ulice vyslat kapitána Tomáše Červíka ,který překonal vyběhnutého brankáře Střímelského jesličkami  - 2 : 0.

29.MIN.:Po centru z pravé strany pálil hostující Zelenka ,ale jeho střela z prvního dotyku mířila nad břevno naší svatyně.

32.MIN.: Dobrou kombinaci našeho týmu zakončoval slušnou střelou Lukáš Hájek, ale vintířovský gólman svůj tým podržel , kdy balón vyrazil na rohový kop.

36.MIN.:Asi nejnadějnější šance hostů přišla po přečíslení naší obrany , kdy ale akci ukončil hvizd pana rozhodčího Hrnčála , který tak reagoval na signalizované postavení mimo hru od svého asistenta Jatiho.

37.MIN.:Po přihrávce Vaška Skopového pálil Tomáš Červík , ale jeho střela mířila pouze do prostoru , kde byl připraven brankář Střímelský.

II.POLOČAS

55.MIN.:Po dlouhém míči za obranu ukázal svou rychlost Tomáš Chlup kdy utekl hostující obraně a řítil se na brankáře hostí , kdy ho ještě stačil doběhnout velezkušený ex-chodovský Macák (lehce ho při zakončení přistrčil) ,Tomáš sice zakončil , ale jeho střela či zakončení akce nemělo patřičný důraz.

58.MIN.:Tomáš Červík vybojoval balón na půlce hřiště , vysunul Tomáše Chlupa , který zatáhl míč a našel přízemní přihrávkou spoluhráče Davida Friedla , který z první prostřelil tvrdou ranou na přední tyč brankáře hostů  - 3 : 0.

66.MIN.:David Friedl dobrou časovanou přihrávkou vysunul Tomáše Chlupa , který po kličce hostujícímu gólmanovi levou nohou trefil odkrytou branku soupeře - 4 : 0.

75.MIN.:V další dobré šanci ke skórování se objevil Tomáš Chlup , kterému však jeho střelecký pokus na bližší tyč jeden z obránců soupeře srazil do autu.

80.MIN.:K trestnému kopu pár metrů za hranicí velkého vápna si postavil míč Kuba Vodrážka , který za přispění lehké teče vymetl pavučiny z pravého horního rohu hostující branky a krásnou brankou tak korunoval svůj výborný výkon v tomto utkání - 5 : 0.

87.MIN.: Těsně před koncem utkání mohl náš gólman Honza Latislav přijít o čisté konto , kdy hostující Novák ohrozil střelou či polo lobem naši branku , kdy míč mířil do prostoru pravého horního rohu branky ,ale naštěstí přece jenom střele několik centimetrů chybělo.

Z prvního utkání jsem měl veliké obavy ,kdy nám příliš nevyšla příprava (neúčast některých hráčů v přípravných utkání z nejrůznějších důvodů a tři prohry za sebou ,kdy zejména ta v Božíčanech velice mrzí ) ,nakonec jsme ,ale utkání zvládli na výbornou a zaslouženě vyhráli, když budu hodnotit utkání jako celek ,tak až na závěr prvního poločasu jsem byl velice spokojený (trošku netaktická hra) ,hlavně jsme soupeře ,který prakticky po sestupu z vyšší soutěže skládá nový tým ,přehráli jak fotbalově ,tak asi nejdůležitější faktor utkání byl náš mnohem lepší pohyb a chuť do hry a za to klukům patří dík, přestože mám velikou radost z první jarních bodů ,musíme si uvědomit ,že to bylo pouze jedno povedené utkání a příští týden , může být na horké půdě v Útvině zase všechno jinak (loňský debakl 6:1 ,by měl být pro náš tým dostatečně varující).