Autor: Vakeš Petr <vakesovi(at)seznam.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 11. 08. 2013

BRANKY:6.,18. a 49.Drobný,40.Knaf,64.Chmelík-62.Krupička ml.,84.Palivec

ZAHAJOVACÍ SESTAVA:                                 Latislav

Mikhalyiuk          Červík (K)      Jak.Vodrážka          Nitsch

Hájek L.                           Živanovič

ZMĚNY:23.Křehlík (Čižmár),23.Palivec (Nitsch) ,23.Krupička ml. (Živanovič),46.Čižmár (Krupička st.),46.Nitsch (Mikhalyiuk),46.Živanovič (Hájek.L),77.L.Hájek (Živanovič),77. Mikhalyiuk (Nitsch)

ZAJÍMAVÉ MOMENTY:

6.MIN.: Po našem faulu domácí celek zahrával trestný kop ,ke kterému se postavil domácí ex-ligista Drobný ,který prokázal své nabité zkušenosti a um ,kdy míč z jeho kopaček přes zeď přesně zapadl k tyči naší branky -1:0.

10.MIN.:Vrátit úder jsme mohli domácím také z trestného kopu , ale Kubovi Vodrážkovi i přes slušně kopnutý trestňák přece jenom k úspěchu pár centimetrů chybělo.

15.MIN.: Další přímý kop rychle rozehrál Standa Krupička st. na Kubu Vodrážku ,který vystřelil zpoza hranice velkého vápna ,ale jeho střelecký pokus byl tečován na rohový kop a právě z rohového kopu jsme měli velkou šanci ,kdy se míč dostal k Péťovi Špičkovy, ale z první z dobré pozice uvnitř velkého vápna střílel nad břevno domácí svatyně.

18.MIN.: Lekci z produktivity nám dal domácí tým respektive jeho lídr Drobný ,který využil srážku našeho stopera Petra Špičky a Tomáše Červíka a prakticky volnou cestu k bráně zakončil přízemní a hlavně přesnou střelou k tyči ,kdy nedal našemu gólmanovi ani tu nejmenší šanci -2:0.

30.MIN.:Kuba Vodrážka krásným přetaženým centrem skoro až od rohového praporku našel na zadní tyči Standu Krupičku ml. ,který však v tutovce minul.

33.MIN.:Standa Krupička st. našel z nepřímého kopu přetaženým křížným pasem Vitalije Mikhalyiuka ,který však v rozhodujícím momentu ,kdy měl míč na kopačce těsně před hranicí malého vápna uklouzl a bylo po tutovce.

38.MIN.: Po chybě naší defenzívy se domácí útočník dostal do nadějné pozice ,ale místo střely zvolil přihrávku na spoluhráče ,kterého následné zakončení bylo zblokováno na rohový kop.

42.MIN.: Sporný moment přišel těsně před přestávkou , kdy domácí borec Drobný vyhrál souboj s Kubou Vodrážkou (hodně moc pracovali ruce-sudí nepískal),vyslal do brejku přihrávkou za naší obrannou linií (naše obrana chybně zahrála ofsajd systém) spoluhráče Knafa ,který přesnou ránou k tyči po třetí v utkání rozjásal domácí příznivce -3:0.

49.MIN.:Nástup do druhého poločasu se opět nesl v duchu skoro darované brance domácí celku ,kdy obrovské chybě v naší rozehrávce a následného nedůrazu od Kuby Čižmára se hornoslavkovský Drobný dostal do své třetí šance utkání a opět vyšel vítězně ,kdy po kličce našemu brankáři Janu Latislavovi pohodlně skóroval -4:0.

57.MIN.:Po rohovém kopu domácí tým nechal na malém vápně trestuhodně volného Marka Palivce ,ten sice hlavičkoval ,ale střele z jeho hlavy chyběl důraz a tak ho domácí odvrátili na další rohový kop. Na následný rohový kop si výborně naskočil Petr Špička ,který ve výborném výskoku a důrazné hlavičce trefil přesně gólmana domácích.

58.MIN.: Kuba Vodrážka napálil na branku domácích dobrý tvrdý projektil ,ale jeho nadějnému pokusu opět pár centimetrů chybělo k úspěšnosti.

59.MIN.: Opět pálil náš nejlepší hráč v tomto utkání Kuba Vodrážka ,ale ani tentokrát z trestného kopu nebyl úspěšný ,kdy jeho střelu zblokoval jeden z domácích hráčů na rohový kop.

62.MIN.: Konečně jsme se prosadili , kdy po rychlé křídelní akci Marek Palivec našel z krajního prostoru milimetrovou přízemní přihrávkou v dobrém náběhu jinak povoláním brankáře Standu Krupičku ml. ,který z první trefil přesně -4:1.

64.MIN.: Když už to vypadalo ,že po zlepšeném výkonu ve druhé půli začneme snižovat velmi nepříznivý výsledek pro naše barvy ,přišel po zmatku v našem vápně a chybě Marka Palivce (kolenem nešťastně zasáhl míč) se míč dostal k domácímu útočníkovi Chmelíkovi , který už z bez prostřední blízkosti neměl problém míč dorazit prakticky do prázdné branky -5:1.

65.MIN.:Po rohovém kopu se hlavou prosadil Tomáš Červík ,ale v dobré pozici mířil pouze do brankáře domácích.

69.MIN.: Po dobrém centru Petra Špičky se v tutovce zjevil sám před brankářem domácích Lukáš Hnízdil ,který ale míč netrefil ideálně ,kdy jeho jenom tečoval tak nešťastně ,že ani druhý samotný hráč Standa Krupička ml. míč v jasné pozici nedokázal zasáhnout.

70.MIN.:Standa Krupička ml. vybojoval míč v levém rohu domácí poloviny hřiště ,nahrál Mírovi Živanovičovi ,který nevystřelil špatně , ale jeho střela byla tečovaná a doputovala těsně kolem tyče pouze za autovou čáru na rohový kop.

74.MIN.: Láďa Nitsch poslal centr do velkého vápna soupeře ,kde svedl Tomáš Červík souboj s gólmanem ,sice z něho vyšel vítězně ,ale hlavní rozhodčí pro faul na brankáře domácího celku gól neuznal.

82.MIN.: Kuba Vodrážka z rohového kopu našel opět výborně naskočeného Petra Špičku ,ale ten ani tentokrát hlavou nezamířil ideálně.

83.MIN.: Standa Krupička ml. mohl být ještě slavnější ,ale přestože byl po centru Tomáše Červíka úspěšný tak mu překazil radost praporek asistenta rozhodčího (asi správně odmávaný).

84.MIN.: O chvilku později jsme se jenom přece dočkali určitě zaslouženě další vstřelené branky ,kdy po přesném centru Kuby Vodrážky Lukáš Hájek ve sto procentní tutovce sice minul ,ale za ním nabíhající Marek Palivec už míč za brankovou čáru bez problémů dopravil -5:2.

88.MIN.: Tomáš Červík vyslal dobrou střelu ,které nescházela razance ,ale bohužel střela mířila přesně do prostoru domácího brankáře.

89.MIN.: Asi nejhezčí moment utkání přišel v samém závěru ,kdy Petr “Váva“ Špička si všiml vylezlého domácího brankář z branky ,napálil míč zhruba ze čtyřiceti metrů ,kdy jeho střela mířila přesně pod břevno hornoslavkovské brankové konstrukce ,ale neméně dobrý zákrok předvedl domácí gólman ,který bravurním zákrokem vytlačil míč nad břevno.

Po utkání jsme si vyzkoušeli novou disciplínu pěti penalt a aspoň v ničem jsme vyhráli (4:3).Za náš tým proměnili:Křehlík,Hnízdil,Špička,Červík.Nedal Hájek.Brankář Latislav dvě penalty chytil.

PŘÍŠTÍ UTKÁNÍ:17.8. 17:00 sobota N.ROLE-VINTÍŘOV (soutěžní utkání)