ŽK: ?-19.Palivec,51.T.Chlup,71.L.Hájek,92.Vaverka,93.Vodrážka

SESTAVA:                                                      1 Latislav

STŘÍDALI: 62.min.-18 Krupička ml. (Nitsch),72.min.-14 Křehlík (Hopf),86.min.- 15 Jar.Vaverka(R.Chlup)

PŘIPRAVENI:13 Skopový ,12 Živanovič

REALIZAČNÍ TÝM: Vakeš P.(trenér),Hájek D.(vedoucí týmu),Lisa Jiří (masér+zdravotník)

I.POLOČAS

10.MIN.:Pěknou akci našeho týmu dokončili Tomáš Červík,který přiťukl Markovi Palivcovi,který pálil nad břevno domácí brankové konstrukce.

22.MIN.:Už po několikaté jsme nezakončili naší akci střelou,kdy tentokrát ani nevystřelil ani dobře nepřihrál Lukáš Hájek,domácí toho využili,kdy po jednoduchém nákopu Láďa Nitsch nestačil chytnout náběh skalenského Blasla,který pronikl do našeho velkého vápna a přízemní střelou nedal Honzovi Latislavovi v naší brance ani tu nejmenší šanci-1:0.

23.MIN.:Prakticky ihned po první inkasované brance jsme mohli vyrovnat,kdy po rodinné spolupráci Roman Chlup vyslal dlouhý pas na syna Tomáše,domácí zadák míč podskočil a Tomáš se řítil sám na gólmana domácích,ale bohužel v jasné tutovce poslal míč pouze do náručí jedničky Skalné.

28.MIN.:Asi nejhezčí fotbalovou akci utkání jsme předvedli po ose Lukáš Hájek,Tomáš Červík a zakončující Marek Palivec,který však z další loženky v souboji z domácí brankářem nevyšel vítězně,kdy jeho zakončení bylo slabé.

33.MIN.:Tentokrát rychlou dobrou akci Lukáš Hájek řešil pohotovou střelou z poza velkého vápna,ale střela se mezi tři tyče opět nevešla.

38.MIN.:Po dalším dobrém pasu za obranou linií domácích dirigovanou velezkušeným Schweinerem Lukáš Hájek z boku postupoval sám na brankáře domácích,kdy mu ještě sekundoval v náběhu Tomáš Chlup,ale Lukáš se po krátkém zaváháním rozhodl pro samostatné zakončení,ale střela se mu vůbec nevyvedla,kdy byl sice Lukáš velice blízko,ale střela sotva doskákala k přední tyči,kde byl připravený domácí gólman.

41.MIN.:Další lacinou branku jsme inkasovali po špatném bránění (velmi daleko od hráčů) kdy domácí kapitán Holý zcela osamocen (měl u něj být Martin Hopf) si na běhl na vysoký míč do našeho velkého vápna a v pohodě přehodil vybíhajícího Honzu Latislava v naší brance-2:0.

43.MIN.:Po rohovém kopu našeho týmu se k odraženému míči dostal Marek Palivec,který ho poslal přesně do horního rohu domácí branky a dostal nás tak svoji krásnou brankou zpátky do hry-2:1.

II.POLOČAS

48.MIN.:Dobrou šanci k vyrovnání jsme měli hned v úvodu druhé půle,ale trestný kop Marka Palivce domácí brankář zpacifikoval.

54.MIN.:Po centru do našeho vápna se prosadil exkarlovarský Schweiner přes Tomáše Červíka v hlavičkovém souboji,ale naštěstí pro naše barvy jeho pokus se mezi tři tyče nevešel.

62.MIN.:Bohužel náš narůstající tlak opět přibrzdila chyba v obranných řadách,kdy se opět jeden z domácích útočníků dostal po jednoduchém nákopu do samostatného postupu na našeho brankáře (díra v našem středu obrany),kterou Honza Latislav řešil vyběhnutím až za hranici velkého vápna,kde ho domácí borec přehodil,přišlo lehké přidržení a bohužel pro nás po právu červená karta a jako bonus trestný kop z velice nadějné pozice,z kterého však Schweiner střídajícího Standu Krupičku ml. v naší brance překonat nedokázal.

77.MIN.:Roman Chlup vysunul dlouhým míčem Lukáše Hájka,který se dobře uvolnil,pronikl do vápna a dobrou přízemní přihrávkou hledel Marka Palivce,který byl evidentně faulován,ale píšťalka hlavního rozhodčího pana Cvrka zůstala v klidu,přesto jsme akci mohli dohrát vstřelením branky,ale ani následné zakončení Tomáše Valty a další dorážky ke kýženému vyrovnávajícímu gólu nevedli.

79.MIN.:Další šanci ke skórování jsme měli po rohovém kopu a hlavičce Lukáše Hájka,ale ani tentokrát se stav utkání neměnil.

V druhém jarním kole jsme zajížděli na kvalitní umělou trávu v Chebu,kde nás přivítal jako domácí celek tým Skalné.Utkání se prakticky lámalo v prvním poločase,kdy se projevil propastný rozdíl v produktivitě (domácí využili dvou našich zaváhání ke vstřelení dvou branek,naše ofenzivní vozba naopak nedokázala v jasných tutovkách zachovat chladnou hlavu).Kluky bych nechtěl jenom kritizovat,protože i když jsme prohráli byli jsme v utkání mnohem lepším týmem (do konce i v deseti lidech),ale opravdu děláme strašidelné chyby v defenzívě a pokud budeme potřebovat na jeden vstřelený gól minimálně pět šancí,budeme mít ještě v jarní části velké problémy.Nedá se nic dělat musíme jít dál,teď máme před sebou derby s Nejdkem,které budeme hrát na domácí půdě (snad),ale určitě nejsme papírovým favoritem,uvidíme…. .