BŘEZOVÁ:PROHRA S LÍDREM TABULKY

Autor: Vakeš Petr <vakesovi(at)seznam.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 23. 03. 2013DATUM UTKÁNÍ:23.3.2013 sobota 10:00 (UMT Ostrov)

 

        FK N.ROLE-O.BŘEZOVÁ 0:2 (0:0)

 

BRANKY:60.Lelek,67.Živný

ČK: 0-0                                                                                          ŽK: 52.Palivec (faul) -?

ROZHODČÍ:Hodač-Hányš,Tichota (Sedláček)

 

SESTAVA:                                                    1 Krupička ml.

 

                                        5 Valta              2 Hopf               6 Karlík                7 Hnízdil

 

                                  4 Palivec          9 Červík (K)       8 Jak.Vodrážka               3 Nitsch

 

                                                        11 L.Hájek                              10 T.Chlup

 

STŘÍDALI: 55.min.-14 Křehlík (Nitsch),80.min.-12 Živanovič (L.Hájek),80.min.-13 Skopový (Hopf)

PŘIPRAVEN: 15 Baloun, 18 Latislav (NB)

REALIZAČNÍ TÝM: Vakeš P.(trenér),Hájek D.(vedoucí týmu)

 

I.POLOČAS

12.MIN.:Po křížném centru hostujícího Nováka do našeho vápna se k míči po nedůrazném bránění Hopfa dostal březovský kapitán Lelek,který však netrefil ideálně.

27.MIN.:Další pokus ke skórování měli hosté po střele Živného,kdy Standa Krupička ml. v naší brance neudržel míč,ale následnou dorážku stačil vyrazit na rohový kop.

42.MIN.:Marek Palivec se snažil protlačit přihrávkou míč na volného Lukáše Hájka ve vápně soupeře,ale jeden ze soupeřů přihrávku zblokoval,poté se dostal k odraženému míči Tomáš Chlup,který sice vypálil tvrdě a pohotově zpoza hráče,ale jeho nadějnému střeleckému pokusu přece jenom pár centimetrů chybělo.

 

II.POLOČAS

60.MIN.:Asi rozhodující moment utkání nastal přesně po hodině hry,kdy střet našeho útočníka s domácím stoperem pan rozhodčí viděl jako regulérní,hosté toho využili k rychlému přechodu,kdy šel míč na jejich kapitána Lelka,který byl minimálně na ofsajdové hraně (naši obránci se dušují,že šlo o jasné postavení mimo hru) a svoji akci tváří v tvář našemu gólmanovi využil ke vstřelení úvodní branky utkání,kdy přízemní střelou nedal Standovi v naší brance ani tu nejmenší šanci-0:1. 67.MIN.:Po zbytečné chybě v rozehrávce (místo postupu vpřed,klička do zadu) střídajícího Míšy Křehlíka a zpětné přihrávce na Lukáše Hnízdila,právě adresáta přihrávky obral o míč dobrým napadáním březovský Lelek,který po průniku do vápna našel ideálně naběhlého spoluhráče Živného,který neměl problém překonat našeho brankáře-0:2.

 

                                                                  Po dobrých výsledcích v zimní přípravě jsme bohužel v “ostrém“ utkání o první jarní body zklamali,kdy jsme podali průměrný až podprůměrný výkon,kdy nás soupeř předčil hlavně v důrazu a nasazení a ještě k tomu jsme inkasovali spornou první branku,která byla pro vývoj utkání velmi důležitá,ale na druhou stranu opět v zimě posílený soupeř si určitě zasloužil vyhrát,protože jak se říká “chtěli“ a byli lepším týmem.Nedá se nic dělat musíme se z utkání poučit a soustředit se na další utkání,kdy nám moc los nepřeje (horká půda ve Skalné a domácí derby s dalším kandidátem na postup Nejdkem) a doufám,že předvedeme,že hrát fotbal a hlavně se o výsledek “poprat“ dokážeme.

                                                                                                                                                  Trenér P.Vakeš

 

NÁSLEDUJÍCÍ UTKÁNÍ:31.3.neděle 10:30 SKALNÁ-N.ROLE