DATUM UTKÁNÍ:17.10.2012 sobota 10:30 (UMT Ostrov)

BRANKY:25.Hopf,38.Červík,47.Hnízdil,69.T.Chlup,81.Baloun

ROZHODČÍ:Godža-Janeček,Nehasil (Janoušek)

SESTAVA:                                                                1 Krupička ml.

4 Palivec                9 Červík             5 Jak.Vodrážka              3 L.Hájek

11 Jar.Vaverka                       10 T.Chlup

STŘÍDALI:46.min.-12 Nitsch (L.Hájek),46.min.-13Valta(Jar.Vaverka),55.min-15 Štěpánek (R.Chlup)

REALIZAČNÍ TÝM: Vakeš P.(trenér),Hájek D.(vedoucí týmu),Lisa Jiří (masér+zdravotník),Krupička st. (asistent trenéra)

I.POLOČAS

12.MIN.:Do prvního vážnějšího ohrožení branky hostů se dostal Lukáš Hájek po dobrém centru od Marka Palivce,ale Lukáš mířil pouze nad břevno brankové konstrukce.

18.MIN.:Na dobrý centr ze strany si mezi stopery dobře naskočil Tomáš Chlup,ale jeho zakončení mířilo pouze doprostřed branky,respektive připravené náruče hostujícího gólmana.

20.MIN.:Po dobré kombinaci Tomáš Chlup prostrčil mezi obránci hostů míč přízemní přihrávkou na Lukáše Hájka,kterému však velmi nadějnou příležitost zmařil dobrým výběhem dalovický brankář Ešner,který byl u míče včas a prakticky už Lukáš neměl šanci udělat nic jiného než hostující jedničku nastřelit.

24.MIN.:Marek Palivec z trestného kopu našel na zadní tyči Jirku Balouna,který sice nehlavičkoval špatně,ale jeho střelecké zakončení hlavou bylo zblokováno na rohový kop.

25.MIN.:Konečně jsme se prosadili,kdy po rohovém kopu Marka Palivce na přední tyč a dobrém pohybu před hostující brankou jsme konečně vsítili důležitou úvodní branku utkání,kdy byl míč dvakrát tečován,nejdříve Martinem Hopfem (branka mu byla připsána),tak jedním z hostujících borců-1:0.

35.MIN.:Po rohovém kopu se odražený míč dostal k Jirkovi Balounovi,který ideálně připravil míč přihrávkou proti noze na za hranicí velkého vápna stojícího Jardy Vaverky,který z první trefil dobře (razantně),ale jeho střele k úspěšnosti chyběl tak metr,kdy míč proletěl kolem tyče do autu.

38.MIN.:Marek Palivec z trestného kopu našel na zadní tyči kapitána Balouna,který hlavou ideálně zpětnou přihrávkou našel zhruba na malém vápně Tomáše Červíka,který proti osamocenému brankáři polovysoký míč bezpečně “zatloukl“ do sítě-2:0.

40.MIN.:Na dlouhou přihrávku od Kuby Vodrážky si naběhl Marek Palivec,který pohotově po prvním dopadu napálil míč,kdy jeho pěknému křížnému voleji mnoho nescházelo,aby míč skončil pod břevnem hostující svatyně.

II.POLOČAS

47.MIN.:Pěkná a hlavně velmi rychlá akce Tomášů Valty a Chlupa,byla zakončena Lukášem Hnízdilem,který po svém dvou minutovém pobytu na hrotu ideální přihrávku od Tomáš Chlupa na malé vápno v plném běhu prakticky z první zasunul do odkryté branky dokonale vyšachované hostující obrany i s brankářem-3:0.

58.MIN.:Asi tak pětatřicet metrů před hostující brankou se k míči dostal “čerstvý“ Karel Štěpánek,který přihrávkou z první vysunul Marka Palivce,který přízemní křížnou střelou,ale pouze orazítkoval tyč dalovické brankové konstrukce.

67.MIN.:Střídající Láďa Nitsch z levé strany ideálním přetaženým centrem na zadní tyč našel Lukáše Hnízdila,ale “Igor“ tutovku spálil,kdy míč nedokázal hlavou dostat mezi tři tyče hostujícího brankového zařízení.

69.MIN.:Další dobrou akci rozjel v tomto utkání výborně hrající Tomáš Valta,Lukáš Hnízdil tentokrát v roli nahrávače Tomáši Chlupovi vrátil nezištnou přihrávku z předchozí brankové situace,kdy Tomáš z pěti metrů z první do slova napnul hostující síť-4:0.

80.MIN.:Dvě velké šance ke vstřelení branky jsme měli v krátkém sledu,kdy nejdříve Lukáš Hnízdil tak trochu zazdil situaci 4:2,poté ještě Tomáš Chlup nedokázal po přihrávce od Marka Palivce prostřelit z úhlu (situace se dala vyřešit zpětnou přihrávkou na volného Marka Palivce) hostujícího gólmana Ešnera .

81.MIN.:Po rohové kopu Palivce se hlavou prosadil Jirka Baloun,který tak vstřelil náš poslední gól v podzimní sezóně-5:0.

89.MIN.:Po přetaženém centru se už skoro konečně radoval ze vstřelené branky Marek Palivec,ale hostující jednička Ešner byl proti,kdy dobrým zákrokem, “volejbalovým blokem“ míči zamezil cestu do své sítě.

Poslední respektive odložené kolo jsme z odehráli na umělce v Ostrově,kde jsme přivítali tým Dalovic.Do zápasu jsme šli jako favorit a to se na konec projevilo,kdy hosté prakticky bojovali o výsledek jenom první poločas,kdy jsme sice měli herní převahu,ale nebylo to úplně ideální (hra do zatažené obrany nám dělala problémy),ale nakonec jsme se prosadili ze standartních situacích,které nám v tomto utkání vycházeli.Naopak druhou půlku po rychlé třetí brance už hosté působili rezignovaně,kdy jsme si v klidu “zahráli“,přidali pár slušných kombinací a nebýt našeho typického spalování šancí,mohl soupeř odjet s daleko pro jeho barvy nepříznivějším výsledkem,ale na druhou stranu musím pochválit naši defenzívu,která prakticky na Standu Krupičku v naší brance nic vážného nepustila,tak že mi nezbývá nic jiného než klukům poděkovat,protože jsme zvládli utkání skoro podle mých představ,je jen škoda ztracených bodů v Útvině a Lokti,protože je vidět,když chceme,nemusíme mít s těmito soupeři (spodek tabulky) žádný problém a minimálně těchto ztracených pět bodů nám chybí ,abychom mohli potrápit vedoucí duo soutěže (Březová,Nejdek),ale ještě máme před sebou jarní část soutěže,kdy není nic nemožné,ale záleží jak se kluci postaví k zimní přípravě.