DATUM UTKÁNÍ: 29. 9. 2012 sobota od 16:30

BRANKY:17. L.Hájek, 40. a 70. T.Chlup, 72. Palivec

ŽK: 22.Špička,32.Hájek L.,66.T.Chlup,74.Skopový- 23.Bílek,45.Tůma,51.Hynek,59.Setnička,74.Břinčil

ROZHODČÍ: Godža  -  Řáda, Hlůšek (Tomášek)

SESTAVA:                                                      1 Krupička ml.

4 Palivec            9 Červík           5 Jak. Vodrážka              3 L. Hájek

11 Jar. Vaverka                          10 T. Chlup

STŘÍDALI:46.min.-13 Skopový (L.Hájek),63.min.-15 Valta (Jar.Vaverka),75.min-12 Nitsch (Palivec),75.min.-14 Křehlík (Hopf)

PŘIPRAVEN:23 Dittrich (NB)

REALIZAČNÍ TÝM: Vakeš P.(trenér),Hájek D.(vedoucí týmu),Lisa Jiří (masér+zdravotník), Krupička st. (zápasový trenér)

I.POLOČAS

11.MIN.:Tomáš Chlup se protáhl s míčem u nohy až do velkého vápna soupeře,po jeho pokusu se míč odrazil k Lukáši Hájkovi,který sice nemířil špatně,ale jeho pohotovou střelu jeden z bránících hráčů srazil na rohový kop.

12.MIN.:Další nadějná akce našich barev,kdy po vysunutí od Kuby Vodrážky levý obránce Lukáš Hnízdil v roli křídla dobře zatáhl míč a poslal před branku dobrý přízemní centr,ke kterému se sice dostal první Tomáš Chlup,ale hostující gólman Mencl rychlou reakcí a dobrým výběhem prakticky nedal Tomášovi šanci kudy procpat míč do branky.

17.MIN.:Po dobré individuální akci Tomáš Chlup našel na vápně Jardu Vaverku,který ač sice přidržen,tak se protlačil k zakončení,kdy jeho pokus se odrazil k Lukáši Hájkovi,který střelou do protipohybu brankáře Lipové poprvé v utkání rozvlnil síť-1:0.

32.MIN.:Po trestném kopu hostujícího týmu zůstal osamocen na značce pokutového kopu Slovák,ale ten naštěstí hlavou v dobré příležitosti nemířil ideálně.

35.MIN.:O tři minuty později opět hosté zahrozili,kdy jsme nebyli asi plně koncentrovaní,jeden z hráčů hostů rychle rozehrál míč z trestného kopu,který našel hlavu hostujícího špílmachra Hynka,který hlavou sice nemířil zle,ale brankář Standa Krupička dobrým zákrokem balón mířící k tyči vytěsnil na rohový kop.

40.MIN.:Po dobře kopnutém rohovém kopu Marka Palivce se hlavou po dobrém náběhu na přední tyči prosadil Tomáš Chlup-2:0.

43.min.:Po dobrém průniku do velkého vápna soupeře skončil Tomáš Chlup na zemi,podle diváků a naší lavičky zcela jasně podražen,ale pan rozhodčí Godža stál dost blízko a penaltu nezapískal (já ze svého pohledu “na tribuně“ jsem neměl dokonalý pohled).

II.POLOČAS

59.MIN.: Dobrou individuální akci předvedl dobře hrající Kuba Vodrážka,který i přes dva jasné fauly od protihráčů doslova s míčem u nohy proletěl až před vápno soupeře,kde si vyměnil míč s Tomášem Chlupem,ale bohužel zakončení z prostoru velkého vápna bylo velice nepovedené.

70.MIN.:Stoper Petr Špička dlouhým křížným pasem vysunul (za přispění zaškobrtnutí hostujícího obránce Setničky) Tomáše Chlupa,který tváří v tvář hostující brankářské jedničce nezaváhal,kdy po dobré kličce vychutnal brankáře Mencla a bezpečně zasunul míč po třetí do branky hostů-3:0.

72.MIN.:.V dnešním utkání střídající Tomáš Valta pěknou přihrávkou vysunul Marka Palivce,který svůj sólový nájezd bezpečně proměnil,kdy gólmanovi Lipové nasadil čistokrevné “housle“-4:0.

84.MIN.:Kuba Vodrážka z trestného kopu našel Tomáše Červíka,který dobrou hlavičkou mířil do vzdálenějšího horního rohu soupeřovi brankové konstrukce,ale hostující jednička Mencl výborným zákrokem vytěsnil takřka gólový míč na rohový kop.

Na domácí půdě jsme přivítali jednoho z aspirantů na postup velice silný tým Lipové,který svoji kvalitu i přes jednoznačně vyhlížejí výsledek v tomto utkání rozhodně prokázal.Kluci měli velice dobrý nástup do utkání,kdy jsme šli zcela jednoznačně za vstřelením úvodní branky a té jsme se po zásluze dočkali.Naopak po vstřelení úvodní branky převzali otěže utkání hosté z Lipové,kdy nás přehrávali ve středu pole a ani v útoku jsme neudrželi míč,ale byl to nakonec náš tým,který vstřelil důležitou druhou branku.Po poločasové přestávce už se dá říct,že jsme utkání vcelku slušně zvládli,kdy jsme dobře pracovali jak v defenzívě,tak v ofenzívě jsme předvedli pár pěkných akcích,z kterých jsme nakonec vstřelili uklidňující dvě branky.Potom, co jsem byl doslova rozčarován z našeho výkonu v Útvině,jsem věděl,že není možné,aby kluci zapomněli hrát fotbal,ale je potřeba si uvědomit,že bez kolektivního výkonu,bojovnosti a nasazení můžeme prohrát s kýmkoli.Uvidíme jak dopadneme příští týden kdy hrajeme utkání opět v ranních hodinách,na horké půdě v Rychnově a delegovaná sestava rozhodčích je z našeho pohledu taky velice zajímavá.Ještě,abych nezapomněl jsem rád,že se nám vrátil do sestavy po delší pauze kapitán Jirka Baloun a taky nesmím zapomenout na skvěle odkoučovaný vítězný zápas od Standy Krupičky st. (že by můj nástupce ?).