ÚTVINA:OSTUDNÝ VÝKON !

Autor: Vakeš Petr <vakesovi(at)seznam.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 23. 09. 2012

DATUM UTKÁNÍ: 22.9. 2012 sobota 10:30

SOKOL ÚTVINA  -  FK N. ROLE        6 : 1    (2 : 0)

BRANKY:10. a 42.M.Hejkal (pen.),48.Dvorský,50.Olejník,54.Potůček,67.Bindr  -  77.Palivec

ČK: 0 - 0                         ŽK:  ? - 76.Skopový (faul)

ROZHODČÍ:Hodač-Tichota,Fraško (Sedláček)

SESTAVA:                                                1 Krupička ml.

2 Hopf                 6 Špička              7 Hnízdil (K)               3 L.Hájek

4 Palivec             9 Červík          5 Jak.Vodrážka                  8 Valta

11 Jar.Vaverka                     10 T.Chlup

STŘÍDALI:56.min. - 13 Skopový (Valta),60.min. - 12 Nitsch (L.Hájek)

PŘIPRAVEN:Krupička st. (zaskakující ve funkci vedoucího i trenéra,nemohl nastoupit do utkání)

REALIZAČNÍ TÝM: Vakeš P.(trenér), Hájek D.(vedoucí týmu)

I.POLOČAS

1.MIN.:Hned v úvodu utkání jsme mohli jít do vedení,ale Jarda Vaverka netrefil po odraženém balónu z deseti metrů prázdnou bránu.

3.MIN.:Po nejistém zákroku domácího brankáře Levka míč doslova poskakoval na malém vápně,ale naši hráči ho nedokázali dopravit do poloprázdné branky soupeře.

10.MIN.:Zkušený domácí veterán Marek Hejkal se postavil k trestnému kopu a z ucti hodné vzdálenosti (asi třicet metrů) přízemní střelou k tyči k překvapení všech přítomných vstřelil první branku utkání,kdy náš gólman Standa Krupička ml. doslova nebrankářským zákrokem nás vůbec nepodržel,naopak branka zcela jednoznačně padá na jeho vrub - 1 : 0.

42.MIN.:Po dlouhé době,kdy naše slibné akce zastavoval “spolehlivý“ asistent rozhodčího pan Fraško a hlavní rozhodčí pan Hodač “držel“ vývoj utkání pevně v rukou,přišlo zaváhání našeho stopera Petra Špičky kdy nešťastně škobrtl o nohu domácího Olejníka a pískala se penalta (v tomto případě správně posouzeno).Míč si na značku pokutové značky postavil Marek Hejkal,který se většinou v takových situacích nemýlí  - 2 : 0.

II.POLOČAS

47.MIN.:Do druhého poločasu jsme vlétli výborně,ale obrovské šance po centru Petra Špičky jsme promarnili,kdy asi byl nejblíže ke vstřelení branky Marek Palivec,ale jeho zakončení placírkou jeden z domácích borců zaskakující na čáře za svého brankáře odkopl do bezpečí.

48.MIN.:Domácí tým prakticky po první přihrávce či odkopu na naší polovinu hřiště,hned skórovali,kdy nezaváhal útvinský kanonýr Dvorský,který tak oslavil svůj návrat do sestavy domácího celku - 3 : 0.

50.MIN.:O dvě minuty později jsme v našem velkém vyrobili tolik fatálních chyb,kdy se míč dostal až k zcela nekrytému Olejníkovi,který asi moc lehčích gólů ve své kariéře nedal - 4 : 0.

52.MIN.:Tomáš Chlup se řítil za přihrávkou,kdy ho domácí gólman Levko do slova sestřelil,ale pan hlavní rozhodčí Hodač to viděl jinak (?).

54.MIN.:Kapitán týmu Lukáš Hnízdil zaskakující v tomto utkání v roli před stopera při rozehrávce doslova poslal míč na nohu domácího Potůčka,který v tváří v tvář brankáři Standovi Krupičkovi ml. nezaváhal,kdy jeho přízemní střela skončila v síti - 5 : 0.

67.MIN.:Po další naší zbytečné ztrátě ve středu hřiště se k míči dostal domácí Bindr a krásnou střelou k tyči vstřelil šestou branku svého týmu - 6 : 0.

77.MIN.:Červík vysunul Palivce,který přízemní střelou vstřelil aspoň náš čestný úspěch v utkání - 6 : 1.

Myslím,že ani nemusím moc hodnotit náš výkon v tomto utkání,protože výsledek hovoří za vše.Náš tragický nekolektivní a nebojovný výkon ještě podpořili páni rozhodčí (opět se ukázalo,že jsou neomezenými pány na hřišti),ale je pravda,že si nemůžeme od arbitrů nechat znechutit celé utkání a při vší úctě k soupeři s tímto výkonem,bychom asi neporazili nikoho.Za svého působení v roli trenéra v Nové Roli si nepamatuji,že bychom podali tak katastrofální výkon,který se nedá jinak nazvat než ostudou,bohužel naše herní mizérie už se táhne třetí utkání (i přes domácí výhru s Habartovem).