NEJDEK-N.ROLE (z pohledu domácího týmu)

Autor: Vakeš Petr <vakesovi(at)seznam.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 09. 09. 2012

"A" tým v čele 1.A třídy

Autor: Draxi Datum: 09.09.2012 11:53

FK Nejdek "A" - FK Nová Role 1:0 (1:0)

Sestava:                                                                Hudec

Rutrle F.             Myslivec           Draxal  (K)                 Rutrle J.

Bachratý              Sulák              Falatek                Šamberger

Černý                             Sojka

Střídali: Haas (Šamberger),Holý (Sojka)

Připraven:Franz (NB)

Realiz. tým: Šinovský, Pejml, Krejčí, Hudec, Licek

Diváci: 200

Třetí týden za sebou se šlo v Nejdku na domácí zápas áčka a do třetice z toho byly tři body. Tentokrát viděly dvě stovky diváků derby s regionálním sousedem, který to navíc na nejdecké minimálně výsledkově umí. Z různých důvodů do zápasu nemohli nastoupit Tomáš Zuzkovič, Tonda Mandous, David Vašš, někteří hráči šli do zápasu navíc se zdravotním omezením. Přesto byli nejdečtí v boji o čelo tabulky aktivnějším týmem, který si připsal hned několik gólových šancí, ale až na jedený zásah Jirky Falatka, který parádně trefil hlavou centr Kuby Rutrleho, žádný další gól nepřibyl. Zejména šance Davida Šambergera, Zbyňka Draxala, břevno Jirky Falatka po něm volaly. Hosty podržel gólman Krupička, který předvedl několik velmi dobrých zákroků. Novorolští opět čekali na své nebezpečné brejky, tato taktika tentokrát k bodům nevedla. Vítězství dostalo FK Nejdek na první místo tabulky, nejlepší pozvánka pro nejdecké fanoušky na příští zápas, do nedalekých Kraslic!

SKF Kraslice - FK Nejdek, sobota 15.9., 16:30