Autor: Vakeš Petr <vakesovi(at)seznam.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 04. 09. 2012

FK Nejdek "A" - SEF Slavoj Kynšperk 8:1 (3:0)

Sestava: Hudec (připr. Franz) - Rutrle F., Myslivec, Draxal, Rutrle J. - Bachratý, Sulák, Falatek, Mandous - Sojka, Zuzkovič (střídali Šamberger, Černý, Holý, Vašš)

Realiz. tým: Šinovský, Pejml, Krejčí, Hudec, Licek

Branky: Sojka 3, Falatek 2, Zuzkovič 2, Černý

Diváci: 150

Před zápasem měli nejdečtí respekt ze svého soupeře, který v úvodních kolech bodoval se silnými soupeři. Domácí ale začali doslova raketově, když hned své první šance proměnili a po několika minutách to bylo 2:0. První půlhodina z pohledu nejdeckých skutečně patřila k tomu nejlepšímu, což kvitovalo početně zastoupené publikum. Druhý poločas se hrál v podobném nádechu, hosté navíc po snížení na 4:1 otevřeli hru, což byla voda na mlýn nejdeckým rychlým útokům. Neradno výsledek přeceňovat, v minulých kolech se střelecky nedařilo, včera bylo procento proměňování na úplně jiné úrovni. Za týden hraje Nejdek do třetice v domácím prostředí, tentokrát přivítáme druhou Novou Roli, která v minulém kole deklasovala Skalnou 5:0. Máme se zřejmě na co těšit, uvidíme, jestli se hosté představí otevřenou hrou nebo budou čekat na své pověstné brejky.

FKN - FK Nová Role, sobota 8.9., 17:00.