BŘEZOVÁ-N.ROLE (z pohledu domácího týmu)

Autor: Vakeš Petr <vakesovi(at)seznam.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 04. 09. 2012

FK Olympie Březová – FK Nová Role 2:2

V domácím utkání proti Nové Roli jsme byli sice herně lepším týmem a více drželi míč, ale na brankové příležitosti bylo utkání minimálně vyrovnané. Vyložené brankové příležitosti si vypracovali spíše hosté. V prvním poločase předváděl náš tým kvalitní hru, která bohužel nebyla podpořena brankou. Hosté přijeli spíše bránit a čekat na naši chybu a rychlé brejky. V závěru prvního poločasu, konkrétně ve 43.minutě, se hosté bohužel dočkali. Po našem rohovém kopu se po šťastném odrazu míče dostali hosté do brejku, který zakončil hostující útočník T.Chlup přehozením našeho brankáře 0:1. Naši hráči si ve druhém poločase přeci jen brankové příležitosti vytvořili. Z trestného kopu trefil Honza Kašpar tyč. V 65.minutě jsme vystřídali oba útočníky a na hrotu útoku se objevila dvojice Bendík – Lelek. Prvně jmenovaný zakončil v 70.minutě pěkný centr brankou 1:1. V tu chvíli se zdálo, že náš tým přidá další branku a vývoj zápasu otočí. Ale brankář hostí byl proti a druhou branku Robertovi Bendíkovi včasným vyběhnutím nedopřál. Naopak udeřili hosté. V 80.minutě se po ojedinělé akci prosadil L.Hájek 1:2. Naši hráči však nesložili zbraně a hrnuli se do útoku. To vyhovovalo soupeři, který s dalšího brejku znovu zahrozil. Tomáš Starý v naší brance však hostujícího útočníka vychytal. V 85.minutě viděl Pavel Neumann rozběhnutého Honzu Kašpara a poslal mu krásný balon za obranu. Honza svým typickým důrazem odstavil obránce a přehodil brankáře hostů 2:2. Naši hráči se hrnuli za prvním vítězstvím, ale další vyloženou šanci si nevytvořili. Naopak hráči Nové Role se dostali do brejku a v 88.minutě měli na svých kopačkách rozhodující gól, ale hostující útočník trefil naštěstí jen boční síť…

Sestava: Starý – Peterka D., Neumann R., Neumann P., Kašpar – Peterka P.(Munkači), Živný, Lelek, Machálek – Prečan (Bendík), Tišl(Kaciašvili)

Náhradníci: Kodl, Bendík, Munkači, Kaciašvili, Rajtšlégr

Chyběli: Erhart, Holovijčuk, Borák, Kostroun