KRASLICE:NA ÚVOD VÍTĚZNĚ

Autor: Vakeš Petr <vakesovi(at)seznam.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 19. 08. 2012



DATUM UTKÁNÍ:18.8.2012 sobota 17:00

 

     FK N.ROLE-SKF KRASLICE 3:0 (0:0)

 

BRANKY:69.Červík,72.T.Chlup,79.Palivec

ČK: 0-0                  ŽK: 6.Špička (taktický faul),48.T.Chlup (taktický faul) -?

ROZHODČÍ: Godža-Šuma,Kozák (Janoušek)

 

 

SESTAVA:                                                     1 Krupička ml.

 

                                 2 Hopf              6 Špička               8 Baloun(K)                   7 Hnízdil

 

                                    4 Palivec        9 Červík         5 Jak.Vodrážka        3 L.Hájek

 

                                                      11 Jar.Vaverka                    10 T.Chlup

 

 

STŘÍDALI:52.min.-12 Valta (Baloun),75.min.-14 Nitsch (L.Hájek),82.min-13 Křehlík (Hopf),82.min.-15 Skopový (Vaverka)

PŘIPRAVEN: Krupička st.

REALIZAČNÍ TÝM: Vakeš P.(trenér),Hájek D.(vedoucí týmu),Lisa Jiří (masér+zdravotník)

 

I.POLOČAS

5.MIN.:Kuba Vodrážka vysunul dlouhou přihrávkou Tomáše Chlupa,který rychlý protiútok vyšperkoval přesnou přihrávkou na nabíhajícího Lukáše Hájka,který se ocitl zcela sám před brankářem Kraslic,ale přestože měl spoustu času,tak Lukáš zvolil střelu z “jedničky“,která však mířila pouze přímo do poslední instance hostujícího týmu.

10.MIN.:Po rohovém kopy Kuby Vodrážky se k zakončení v tutové pozici na zadní tyči dostal Jirka Baloun,ale míč hlavou nedokázal přes obránce a brankáře soupeře propasírovat do sítě.

12.MIN.:Po chybě Marka Palivce se k míči dostal kraslický Němec,ale naštěstí jeho střela z úhlu byla hodně nepřesná.

40.MIN.:Po zmatku v naší defenzívě se hosté dostali k jednomu z mála zakončení v prvním poločase,ale Baladovu střelu Standa Krupička ml. v naší brance vyrazil na rohový kop.

44.MIN.:Po dalším rohovém kopu Kuby Vodrážky,jsme se po dobře zahraném signálu dostali v několika hráčích na zadní tyč,kde však Lukáš Hnízdil hlavou ve velmi nadějné pozici mířil mimo tří tyčí brankové konstrukce hostujícího týmu.

 

II.POLOČAS

66.MIN.:Blízko ke vstřelení úvodní branky jsme byli po trestném kopu Marka Palivce,kdy jeho pokus byl tečován a šel do protipohybu hostujícího brankáře,ale ten dobrým zákrokem svůj tým podržel,kdy stačil míč vyrazit na rohový kop. 69.MIN.:Jarda Vaverka po levé straně dobře zatáhl míč a po uvolnění poslal přízemní centr před branku,který sice Tomáš Chlup minul,ale naštěstí za ním v náběhu Tomáš Červík stačil svou “dlouhou nohou“ propasírovat míč přes hostujícího gólmana Kemra-1:0.

72.MIN.:Po dobrém úniku Jarda Vaverka postupoval na stopera hostů,Jarda si však počkal na nabíhajícího Tomáše Chlupa a poté oba vyřešili výborně situaci dva na jednoho,kdy Jarda ukázkově přihrál a Tomáš s přehledem obstřelil bezmocného brankáře hostů-2:0.

79.MIN.:Nejhezčí akce utkání:Tomáš Červík vysunul Tomáše Chlupa a ten krásným centrem našel na značce pokutového kopu Marka Palivce,který prudkou a přesnou hlavičkou nedal kraslickému brankáři i přes jeho “tygří skok“ ani tu nejmenší šanci-3:0.

81.MIN.:Láďa Nitsch z trestného kopu prověřil pozornost hostující jedničky a ten s problémy,ale přece jen zachraňuje svůj tým od další pohromy.

83.MIN.:Pár minut před koncem utkání se opakovala podobná situace jako u druhé branky dva na jednoho,tentokrát v obráceném gardu,ale Tomáš Chlup se místo asi ideální přihrávky rozhodl pro samostatné zakončení,kdy se však jeho přízemní střela mezi tři tyče nevešla.

 

 

                                                        Věděli jsme,že nás v úvodním kole nového ročníku čeká velice těžký soupeř,který je výborně připraven jak po fyzické,tak zejména po taktické stránce,kdy tým do slova dokáže čekat na jedinou chybu soupeře a poctivě pracovat v defenzívě.Nakonec se však ukázalo,že to bylo právě o té jedné vstřelené brance,když jsme ji dali tak hosté museli otevřít hru a to byla voda na náš mlýn.Tři body a předvedený celkem slušný výkon mě těší (až na tu střeleckou koncovku v prvním poločase) a myslím,že jsme si tři body za vítězství zasloužili a za to patří klukům dík.Přes zisk cenných tří bodů jsem však velice smutný z toho,že jsme přišli o našeho kapitána a velkou oporu zadních řad Jirku Balouna,který se při obranném souboji v našem vápně nešťastně zranil,musel být vystřídán a vyšetření v nemocnici prokázalo zlomení nosu a bohužel i nástup na operaci.Uvidíme za jak dlouho se Jirka dokáže vrátit,ale bohužel moc velký optimista nejsem.

                                                                                                                                                 Trenér P.Vakeš

 

NÁSLEDUJÍCÍ UTKÁNÍ:25.8.sobota 10:30 BŘEZOVÁ-N.ROLE