LOKOMOTIVA K.VARY:NEPOVEDENÁ GENERÁLKA

Autor: Vakeš Petr <vakesovi(at)seznam.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 12. 08. 2012HRÁNO: 11.srpna 2012 sobota 17:00

 

                   FK N.ROLE-LOKOMOTIVA K.V. 0:1 (0:1)

 

BRANKA :35.Vaněk

ROZHODČÍ:Řáda

 

ZAHAJOVACÍ SESTAVA:                                 Krupička ml.

 

                                     Hopf                Baloun (K)              Špička                Hnízdil

 

                                     Palivec              Červík           Jak.Vodrážka              L.Hájek

 

                                                           Chlup T.                         Jar. Vaverka

 

 

ZMĚNY:60.Valta (Palivec),60. Nitsch (L.Hájek),65. Křehlík (Hopf),65. Košťál (Vaverka)

 

 

ZAJÍMAVÉ MOMENTY:

33.MIN.:První vážnější branková situace přišla až po půl hodině hry,kdy Martin Hopf po pravé straně vysunul Tomáše Chlupa,který míč zatáhl a poslal přízemní centr před branku hostů,kde se pohotově dostal do zakončení Jarda Vaverka (předskočil protihráče),ale jeho zakončení se mezi tři tyče nevešlo.

35.MIN.:V této pasáži jsme se neskutečně zatáhli před velké vápno,čehož hosté naplno využili,když kombinaci středem hřiště karlovarský kanonýr Vaněk s pomocí teče bránícího Jirky Balouna dostal za záda vyběhnutého gólmana Standy Krupičky ml.-0:1.

60.MIN.:Marek Palivec posunul míč na Tomáše Červíka,který pěknou uličkou vysunul do velkého vápna Tomáše Chlupa,který mohl i přihrávat,ale zvolil samostatné zakončení,kdy jeho střele scházeli přesnost i razance ,a tak ji brankář soupeře bez problémů zlikvidoval.

65.MIN.:Kuba Vodrážka vysunul přesnou přihrávkou do krajního prostoru Toma Valtu,který ideálně našel na hranici značky pokutového kopu zcela osamoceného Jardu Vaverku,ale ten pouze v tutovce mířil přímo do brankáře hostující lokotky.

70.MIN.:Po našem trestném kopu Tomáš Valta místo zakončení přišel o balón,kdy se na naši branku rozběhl v samostatném úniku velezkušený Mitterpach,ale naštěstí jeho polo střela či polo lob byl nepřesný a skončil za brankovou čarou.

80.MIN.:Po rozehrání trestného kopu a následném centru do našeho pokutového území se dostal k zakončení hostující Fasel,ale z nadějné pozice mířil velice nepřesně.

 

                                                  Tato “generálka“ se nám ani trochu nevyvedla,kdy jsme předvedli velmi žalostný výkon,kdy našemu výkonu chybělo snad všechno-nasazení,pohyb bez balónu,důraz v soubojích a hlavně přesnost v rozehrávce.Soupeř byl v tomto utkání lepší a zejména za druhý poločas si výhru zasloužil.Už druhé utkání jsme nedali branku a když k tomu připočtu herní projev z tohoto posledního přípravného utkání před ostrým startem mistrovských utkání, není to příliš povzbudivé,ale na druhou stranu tým svoji kvalitu má a věřím,že tento výkon byl před prvním mistrákem dostatečným varováním,protože by nám určitě na bodový zisk nestačil.

                                                                                                                                             Trenér Petr Vakeš

 

PŘÍŠTÍ UTKÁNÍ:18.8. 17:00 sobota N.ROLE-KRASLICE (mistrovské utkání)