BOŽÍČANY:BRANKOVÉ HODY

Autor: Vakeš Petr <vakesovi(at)seznam.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 02. 08. 2012

HRÁNO: 1.srpna 2012 středa 17:30 (hřiště Božíčany)

BOŽÍČANY-FK N.ROLE 1:14 (1:5)

BRANKY : 20.L.Škarda – 9.Skopový,11.vlastní,23.,37 a 67.T.Chlup,34.Červík,48.,60.,62.75. a 83.Jar.Vaverka,53.a 77.L.Hájek,73.vlastní

Dittrich

Hopf                  Baloun (K)                 Špička                      Křehlík

Chlup T.                Jak.Vodrážka                 Palivec               L.Hájek

Jar. Vaverka                Jos. Vaverka

ZMĚNY:60.Hnízdil (Baloun),67.Červík (Palivec),67. Valta (T.Chlup)

ZAJÍMAVÉ MOMENTY:

9.MIN.:Po chybě v rozehrávce hostí Palivec vysunul Skopového,který obstřelil domácího brankáře-0:1.

11.MIN.:Po rohovém kopu Palivce si domácí obránce Heřmánek dal nešťastný vlastní branku-0:2.

20.MIN.:Po dobré křídelní akci domácího týmu se dostal v dobré pozici k zakončení domácí Žigar,ale jeho zakončení z hranice pokutového kopu dobrým zákrokem zneškodnil Latislav,poté se však míč odrazil k velezkušenému L.Škardovi,který za hranicí velkého vápna mířil přesně,kdy jeho přízemní střela si našla cestu klubkem hráčů-1:2.

23.MIN.:Červík vyvezl od vlastního pokutového území míč a dlouhým,přesným pasem vysunul T.Chlupa,který svůj rychlý únik zakončil přesným obstřelem na delší tyč-1:3.

34.MIN.:Nitsch z trestného kopu našel na hranici velkého vápna Červíka,který vyhrál hlavičkový souboj z jedním z domácích borců a když brankář Hacker ml. netakticky vyběhl,tak míč v klidu doputoval do síťě-1:4.

37.MIN.:Poločasové skóre utkání stanovil T.Chlup,kdy skoro od půlky hřiště obešel vše co mu vstálo v cestě a po závěrečné kličce gólmanovi pohodlně zasunul-1:5.

48.MIN.:T.Chlup po dobré individuální křídelní akci našel přízemní přihrávkou na zadní tyči zcela volného Jar.Vaverku,pro kterého nebyl problém dopravit míč do prázdné branky-1:6.

53.MIN.:Svůj rychlý samostatný únik L.Hájek zakončil střelou do tyče,které se míč odrazil k dobíhajícímu obránci,který si nešťastně dal už druhý vlastní branku svého týmu v utkání-1:7.

60.MIN.:Vaverka si na půlce obhodil posledního obránce domácího týmu a svou dobrou samostatnou akci dokončil přesným obstřelem domácího brankáře-1:8.

62.MIN.:Asi nejhezčí akce utkání putovala po ose Palivec,Jos. Vaverka,T.Chlup a Jar.Vaverka,který dokonalou souhru zakončil střelou prakticky do prázdné branky-1:9.

67.MIN.:Skandované desítky se diváci dočkali po ne příliš jistém zákroku domácího brankáře,kterého přehlavičkoval “čahoun“T.Chlup-1:10.

73.MIN.:Další chybu v rozehrávce domácích potrestal L.Hájek,který se dostal sám před brankář a mířil přesně-1:11.

75.MIN.:Zpětnou přihrávku svého “strýce“ na brankáře vystihl Jar. Vaverka,,který po dobré kličce v pohodě zasunul míč za brankovou čáru-1:12.

77.MIN.:Špička přesným křížným centrem našel ve vápně Červíka,který hlavou našel v ideální pozici před brankou L.Hájka,který sice pohotově z první,ale i ze šťastnou tečí jednoho z domácích obránců střílí další branku-1:13.

83.MIN.:Jak.Vodrážka nezjištnou kolmicí vysunul středem obranné liniie domácího týmu Jar. Vaverku,který tváří v tvář domácímu brankáři nezaváhal-1:14.

Do toho to přípravného utkání,kterého se hrálo za úmorného vedra,jsme šli s tím,že rozložíme zátěž na širší kádr (pomohlo nám i pár dorostenců).Vysoká výhra sice potěšila,ale určitě ji nemůžeme přeceňovat,jelikož je to příprava a soupeř také samozřejmě zkoušel nové hráče,tak že výsledek rozhodně není důležitý.