BRANKY:90.Vaaš-36.T.Chlup,81. a 83.Košťál

ČK: 0-0                               ŽK: ?-65Hopf,85.Hnízdil

ROZHODČÍ:Štěrba Mar.-Nehasil,Vasilko (Fibrich)

SESTAVA:                                                                   1 Krupička ml.

2 Hopf                     8 Baloun(K)               4 Chlup R.              7 Hnízdil

5 Valta                       6 Špička                      9 Červík               3 Nitsch

PŘIPRAVEN: 12 Dušek

REALIZAČNÍ TÝM: Vakeš P.(trenér),Hájek D.(vedoucí týmu),Lisa Jiří (masér+zdravotník)

ABSENCE: Palivec (zranění),Ficík (zranění), Štěpánek(práce),Ludvík (kádrová rezerva), Krupička st. (nemoc), Karlík (Baník Sokolov),Vaverka (po zranění),Skopový (práce)

I.POLOČAS

20.MIN.:Valta našel prudkou přízemní přihrávkou ve vápně T.Chlupa,ale ten bohužel na mokrém terénu v dobré pozici nezkrotil míč.

22.MIN.:Domácí kapitán hrající na místě stopera zahrál malou domů nepřesně,toho využil pohotově L.Hájek,který si však při pokusu o kličku vylámal zuby na domácí jedničce Hudcovi.

24.MIN.:Nejdecký Mandous se po levé straně doslova přehnal kolem našich hráčů,ale naštěstí naši obránci stačili tuto nebezpečně vyvíjející se situaci pro naší branku odvrátit do bezpečí.

30.MIN.:Z naší výhody,kdy jsme zahrávali trestný kop u domácí branky,hosté vytěžili pro sebe velmi nadějnou brejkovou situaci,kterou jsme zažehnali až faulem těsně před hranicí velkého vápna.Domácí tým dostal příležitost ke vstřelení úvodní branky,ale jeden z domácích hráčů ,který vzal exekuci na sebe s touto výhodou naložil prach bídně,kdy jeho střela zamířila do autu.

36.MIN.:Asi klíčový moment utkání,kdy T.Chlup dokázal využít chyby hostujících stoperů,kdy je ještě na naší půlce obral o balón a namířil si to přímo k brance soupeře,kde po dlouhém sprintu bezpečně prostřelil vybíhajícího domácího brankáře-0:1.

38.MIN.:Domácí tým nám zle zatopil,kdy v krátkém sledu následovala série rohových kopů,ale naštěstí skóre se zatím neměnilo.

40.MIN.:Po faulu na Špičku ve středu pole velmi dobře pískající rozhodčí nám ponechal výhodu,kterou jsme mohli využít i gólově,ale bohužel L.Hájek,kterého vysunul dobrou přihrávkou Červík,svůj průnik “zakončil“ naivní kličkou a přišel o míč.

II.POLOČAS

52.MIN.:Do velké šance v utkání se dostal L.Hájek,který po dobrém uvolnění tvrdě zakončil,ale domácí gólman Hudec dobrým zákrokem prokázal svoji kvalitu.

62.MIN.:Po obrovské chybě domácí obrany se T.Chlup dostal k zakončení z velmi nadějné pozice (zhruba na hranici velkého vápna),kdy jeho první střelecký pokus byl zablokovaný,avšak míč se opět vrátil na kopačky střelce úvodní branky utkání,kdy tentokrát Tomáš našel přihrávkou volného Nitsche,ten sice svůj střelecký pokus nenamířil špatně,ale Hudec dobrým zákrokem opět podržel akcie domácích.

81.MIN.:Opět po hrubé chybě jednoho z domácích obránců se k míči dostal L.Hájek,který na hranici pokutového kopu pěknou přihrávkou našel benjamínka Košťála,který i přes svůj mladý dorostenecký věk si se šancí dokázal poradit jako starý mazák,kdy kličkou obelstil jinak výborného Hudce a zasunul míč do prázdné branky-0:2.

83.MIN.:Další špatnou,nedůraznou zpětnou přihrávku dokázal vystihnout střídající “žolík“ Košťál,který byl u míče dříve než vybíhající domácí brankář a svoji snovou dvouminutovku zakončil lahůdkovým lobem do nejdecké sítě-0:3.

86.MIN.:Valta v krajním prostoru dobře vybojoval míč,poté přízemní přihrávkou našel ve vápně Košťála,ale ten odmítl vstřelit hattrick,kdy jeho pokusu “z jedničky“ scházel hlavně důraz.

88.MIN.:Až těsně před koncem utkání jeden z domácích hráčů vyslal tvrdý projektil,který mířil mezi tyče,ale z velice dobře mířenou střelou si Krupička ml. poradil,kdy dobrým zákrokem střelu vytěsnil na rohový kop.

90.MIN.:V posledních vteřinách jsme po zmatku v našem vápně inkasovali dost lacinou branku,kdy po závaru se dostal míč k zcela nekrytému Vaašovi,který už nemohl nedat.Škoda zbytečné branky,kterou hlavně oplakal náš Stáník,kdy přišel zbytečně v závěrečných vteřinách o čisté konto-1:3.

První poločas nebyl z naší strany ideální,jelikož jsme hráli na velkém prostoru a na můj vkus jsme soupeře nechali až moc hrát,ale naštěstí jsme to byl náš tým,který vstřelil důležitou úvodní branku tohoto prestižního utkání.Naopak druhý poločas jsme odehráli velmi dobře,kdy jsme soupeře zcela jasně přehráli a je jen škoda,že jsme nerozhodli utkání dříve,protože většinou za laxní koncovku přichází trest v podobě obdržené branky,ale to naštěstí nebyl tento případ,kdy jsme přeci jenom vstřelili důležitou pojišťovací branku a utkání s přehledem dovedli do úspěšného konce pro novorolské barvy.Klukům chci poděkovat a to zejména za druhý poločas,kdy jsme evidentně přidali a naše hra se musela líbit.