BRANKY:10.(pen.) a 42.T.Chlup,18.Červík,33.Dušek,84.Vaverka

ČK: 9.Semančík (Drmoul)           ŽK: 82.Valta-?

ROZHODČÍ:Štěrba M.-Řáda,Hlůšek (Sedláček)

SESTAVA:                                                             1 Krupička ml.

2 Hopf                      8 Baloun(K)          6 Špička                 7 Hnízdil

STŘÍDALI: 46.min-14 Chlup R. (Nitsch),46.min.-15 Vaverka (Dušek),67.min.-12 Skopový (Hopf),69.min.-13 Košťál (Baloun)

REALIZAČNÍ TÝM: Vakeš P.(trenér),Lysa Jiří (masér+zdravotník)

ABSENCE: Palivec (zranění),Ficík (zranění), Štěpánek(práce),Ludvík (kádrová rezerva),Krupička st.(jiná aktivita-kultura),Karlík (volno-náročná sezóna)

I.POLOČAS

10.MIN.:Asi nejdůležitější moment utkání se odehrál hned na začátku utkání,kdy T.Chlup dlouhým nákopem za stopery soupeře hledal L.Hájka,který měl sice k míči dále než drmoulský stoper Semančík,ale Lukáš se v poslední chvíli před hostujícího obránce natlačil a v momentu,kdy se chystal k zakončení zhruba na hranici pokutového kopu,tak ho již zmiňovaný hráč soupeře nešťastně pro svůj tým fauloval,kdy nemohlo přijít nic jiného než odpískání pokutového kopu a do konce drmoulský nešťastník uviděl z ruky hlavního rozhodčího pana Štěrby červenou kartu,která byla sice pro hosty dost přísná,ale je pravda,že podle pravidel v pořádku.K exekuci pokutového kopu se postavil T.Chlup,který se nemýlil,kdy sice brankář soupeře vystihl směr přízemní střely,ale penalta byla dobře kopnutá,kdy skončila těsně u tyče-1:0.

18.MIN.:T.Chlup se dobře uvolnil ve středu hřiště,vysunul do krajního prostoru dobře naběhlého Valtu,který přízemní přihrávkou ideálně našel na malém vápně nabíhajícího Červíka,který se z první nemýlil-2:0.

33.MIN.:Červík se výborně zorientoval,kdy z první prodloužil skákavý míč za obrannou linii hostů na volného Duška,který pěkným lobem asi z dvaceti metrů nedal hostující jedničce ani tu nejmenší šanci-3:0.

42.MIN.:Baloun dobrým obraným zákrokem v našem velkém vápně vybojoval míč,poté dlouhým míčem podél postraní autové čáry vysunul T.Chlupa,který do slova pláchl jednomu z hostujících obránců a řítil se směrem na bránu soupeře,kde mu ještě nabíhal Dušek za asistence vracejícího se soupeřova obránce,ale Tomáš se rozhodl pro zakončení,kdy úspěšně obstřelil brankáře a balón s pomocí tyče doputoval do sítě-4:0.

II.POLOČAS

51.MIN.:Po faulu za boční hranicí velkého vápna hosté zahrávali trestný kop (takový velmi zkrácený rohový kop),který jeden z hostujících hráčů zakroutil na zadní horní roh naší branky,kde ale byl naštěstí Hopf,který ač v souboji s protihráčem poslal míč hlavou do bezpečí.

60.MIN.:Baloun vyvezl míč od vlastního pokutového území,na půli hřiště si ideálně narazil s T.Chlupem,poté vysunul rychlonohého Valtu,který však následující dobrou situaci tři na dva řešil pouze velmi nepřesným zakončením.

66.MIN.:T.Chlup předvedl dobrou individuální akci,kdy průnik do vápna zakončil křížnou střelou,ale jeho dobrému zakončení přece jenom pár centimetrů scházelo.

73.MIN.:T.Chlup vysunul dobrou přihrávkou do vápna střídajícího mladíčka Košťála,který sice zakončoval efektním obstřelem,ale hostující brankář Vízner jeho zakončení dobrým zákrokem zlikvidoval.

77.MIN.:Těsně za hranicí velkého vápna Vaverka zády k bráně hrudí sklepl balón pro Hnízdila,který po přistrčení vyslal tvrdý projektil,ale drmoulský gólman Vízner opět prokázal kvalitu,když dobře mířenou střelu vytlačil jednou rukou s pomocí tyčky na rohový kop.

80.MIN.:Po trošku tragikomické situaci před naší brankou (přestali jsme hrát v domnění přerušené hry) se hostující Šnajdr dostal do obrovské šance,ale “tutovku“ poslal křížnou přízemní střelou mimo brankové konstrukce a nepřipravil tím tak Krupičku ml. o šestou nulu v devátém jarním utkání.

82.MIN.:Dorostenec Košťál si dobře narazil s T.Chlupem,do slova ukázal záda hostujícím stoperům,ale v tváří v tvář hostujícímu brankáři zklamal,kdy pouze trefil vyběhlého Víznera.

84.MIN.:Zkušený matador R.Chlup dobře roztáhl hru na rozběhlého Valtu,který mu ideálně vrátil na hranici velkého vápna,kdy ještě Roman krásně prostrčil krátkou přihrávkou na Vaverku,který přízemní střelou proti vyběhlému brankáři gólově oslavil návrat po delší zápasové pauze zaviněné zraněním-5:0.

Toto pro nás až nečekaně jednoduché utkání určitě ovlivnilo vyloučení hostujícího hráče v úvodu utkání,kdy hosté naši branku ohrožovali jen sporadicky,i přes některé chyby jsme podali vcelku slušný výkon,kontrovali utkání od začátku do konce a z mého pohledu to ještě pro soupeře z pohledu skóre dopadlo dobře,jelikož jsme se zejména druhý poločas předháněli v zahazování šancí.Po tomto ideálním utkání (z mého trenérského pohledu:vysoko jsme vyhráli,zahráli si náhradníci) mi nezbývá než klukům poděkovat.