FC CHEB:KONEČNĚ DOMA ZA TŘI BODY

Autor: Vakeš Petr <vakesovi(at)seznam.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 21. 04. 2012DATUM UTKÁNÍ:21.4.2012 sobota 17:00 20.kolo (hrané 18.)

 

                          FK N.ROLE-FC CHEB 5:0 (4:0)

 

BRANKY:5.Baloun,17.T.Chlup,29.Hnízdil,31.Vaverka,83.R.Chlup

ČK: 0-0            ŽK:28.Červík (kritika rozhodčího) -?

ROZHODČÍ: Berka-Hodač,Hlůšek (Janoušek)

 

SESTAVA:                                                     1 Krupička ml.

 

                             2 Hopf               8 Baloun(K)              6 Špička             7 Hnízdil

 

                                 5 Valta              4 Hájek L.            9 Červík             3 Nitsch

 

                                                      11 Vaverka                    10 T.Chlup

 

STŘÍDALI:53.min.-15 Chlup R. (Hájek L.),70.min.-16 Karlík (Vaverka),74.min.- 14 Dušek (Nitsch),80.min.-12 Skopový (Valta)

PŘIPRAVEN: 13 Krupička st.,18 Dittrich

REALIZAČNÍ TÝM: Vakeš P.(trenér),Hájek D.(vedoucí týmu)

ABSENCE: Palivec (dlouhodobé zranění),Štěpánek(práce),Ficík (dlouhodobé zranění), Ludvík (kádrová rezerva)

 

I.POLOČAS

5.MIN.:Po přetaženém trestném kopu Nitsche Hnízdil svedl důrazný souboj hned se třemi hráči soupeře,poté se odražený míč dostal proti noze kapitána Balouna,který z první pohotově “uklidil“ míč do hostující branky-1:0.

17.MIN.:Vaverka poslal pěknou přihrávkou za obrannou řadu chebského týmu,u které byl nejrychleji L.Hájek,který těsně před brankářem hostů stačil balón vypíchnout směrem k nabíhajícímu T.Chlupovi,který s přehledem i přes snahu jednoho z obránců “efcéčka“ trefil odkrytou svatyni hostů-2:0.

22.MIN.:Hostující tým měl svou největší příležitost ke skórování v prvním poločase,kdy z dobré pozice nedaleko hranice velkého vápna z trestného kopu poslal nejlepší střelec 1.A.třídy Oršel míč do břevna naší brankové konstrukce.

29.MIN.: Po rychlé přímočaré akci dvojice Červík,T.Chlup se do samostatného nájezdu na branku dostal pravý obránce Hnízdil,který své sólo s přehledem dokončil obstřelením chebské jedničky-3:0.

31.MIN.:L.Hájek po dobrém důrazu ve velkém vápně obral o balón jednoho ze stoperů hostů a vybídl ke skórování nabíhajícího Vaverku,který po trošku delší přihrávce přece jenom stačil levou nohou míč uklidit ranou pod břevno-4:0.

 

II.POLOČAS

60.MIN.:Další dobrou šanci ke vstřelení branky měli hosté opět z trestného kopu,kdy to byl opět Oršel,který svou střelu tlačil do horního rohu,ale Krupička ml. byl pozorný a dobrým zákrokem dál prodloužil naši jarní domácí sérii bez obdrženého gólu.

72.MIN.:Hnízdil dobrou přihrávkou vysunul T.Chlupa,který se v křídelním prostoru dobře uvolnil a vyzval ke skórování Karlíka,který však v dobré pozici před brankářem hostů Klierem dokázal pouze nastřelil chebskou poslední instanci.

73.MIN.:Další dobrá akce na sebe nenechala dlouho čekat,kdy po stříleném centru Valty z krajního prostoru stoper Baloun ve skluzu mířil jen těsně vedle hostující brankové konstrukce.

83.MIN.:Nejkrásnější fotbalový moment v utkání přišel pár minut před koncem z rodinného repertoáru rodiny Chlupů,kdy “taťka“ Chlup dlouhým přesným pasem našel “synka “T.Chlupa“,který se prosadil v krajním prostoru a poté přízemní přihrávkou před brankou opět našel naběhlého “taťku“,který pěknou akci zakončil lehkou dorážkou do odkryté branky-5:0.

 

                                                          Po dvou bezbrankových domácích remízách jsme chtěli doma už konečně zabrat a konečně se nám to povedlo,kdy jsme v tomto utkání byli konečně produktivní a po zásluze jsme zejména po dobrém prvním poločase zvítězili,což nás těší o to více,že chebské efcéčko k nám přijelo jako třetí tým tabulky s vynikající sérií,když ze čtyř jarních utkání vytěžilo plný počet bodů.Kluky dnes musím pochválit za výborný výkon,i když bylo samozřejmě ve hře spoustu nedostatků,ale dobrým nasazením a důrazem jsme šli za vítězstvím,které nás po ostatních výsledkách pomalu,ale jistě pomalu odsouvá od konce tabulky a teda vlastně sestupových starostí,ale na druhou stranu ještě nemůžeme být v klidu a musíme ještě pár bodíků přidat.Kromě dnes na nás až neskutečné efektivitě v zakončení,musím opět vyzvednout poctivou defenzivní činnost týmu,který v pěti jarních utkání inkasoval jen dva krát a hlavně už udržel čtyři krát čisté konto.

                                                                                                                                                  Trenér P.Vakeš

NÁSLEDUJÍCÍ UTKÁNÍ:28.4. sobota 10:30 DALOVICE-N.ROLE  (21.kolo)