VAVERKA "OPĚT" SESTŘELIL HABARTOV

Autor: Vakeš Petr <vakesovi(at)seznam.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 14. 04. 2012DATUM UTKÁNÍ:14.4.2011 sobota 15:00 19.kolo (hrané 17.)

 

          TJ BANÍK HABARTOV-FK N.ROLE 2:3 (1:1)

 

BRANKY:22.Nohejl,62.Ďuriš-14.,54. a 74.Vaverka

ČK: 0-0            ŽK: 0-0

ROZHODČÍ:Chrástecký-Balhar,Francúz (Kroupa)

 

SESTAVA:                                                  1 Krupička ml.

 

                            2 Hopf              8 Baloun(K)           6 Špička                7 Hnízdil

 

                             5 Valta           4 Hájek L.               9 Červík                  3 Nitsch

 

                                            11 Vaverka                              10 T.Chlup

 

STŘÍDALI: 80.min- 14 Dušek(Nitsch),.min.-12 Skopový (Vaverka)

PŘIPRAVEN:13.Krupička st.

REALIZAČNÍ TÝM: Vakeš P.(trenér),Hájek D.(vedoucí týmu)

 

ABSENCE: Palivec (dlouhodobé zranění),Ficík (zranění),Štěpánek(práce),Ludvík (kádrová rezerva), Karlík (po zranění), Chlup R. (jiná aktivita)

 

I.POLOČAS

12.MIN.:Červík dobrou přihrávkou vysunul do krajního prostoru rychlonohého T.Chlupa,který našel přesným přízemním centrem před brankou osamoceného L.Hájka,který však v obrovské tutovce pálil z první nad břevno domácí brankové konstrukce.

14.MIN.:Po dlouhém míči za domácí obrannou linii a dobrém důrazu T.Chlupa brankář domácích Oswald odehrál v nouzi balón tělem pouze k Vaverkovi,který pohotovým a hlavně přesným lobem vstřelil úvodní branku utkání-0:1.

22.MIN.:Domácí fotbalisté dostali šanci zahrávání trestného kopu po při nejmenším sporném faulu na domácího Maška,který domácí exekutor Nohejl z dobrých třiceti metrů trefil přesně k tyči,kde ale určitě bez viny není ani náš brankář Krupička ml.,pro kterého to byla zatím první vážnější chyba v jarní části soutěže-1:1.

30.MIN.:Červík přesnou přihrávkou vysunul zcela volného Vaverku,který ale po dobrém zpracování nedokázal levou nohou zamířit mezi tři tyče a zahodil tak další naší tutovku,kterou bychom prostě dávat měli.

38.MIN.:Nitsch z autového vhazování vysunul T.Chlupa,který obešel jednoho z domácích stoperů Nohejla,ale jeho přízemní centr před branku zachytil domácí gólman.

 

II.POLOČAS

54.MIN.:Po dobré bojovnosti T.Chlup udržel míč na hřišti kousek od rohového praporku,poté Valta nasměroval svůj polovysoký centr před branku domácího týmu,kde se míč dostal až k Vaverkovi,který po dobrém zpracování bombou div neprotrhl domácí síť -1:2.

62.MIN.:Po víc jak hodině hry jsme totálně propadli v obranné fázi,když jsme po autovém vhazování domácích nechali zcela osamoceného Ďuriše,který nabídkou nepohrdl,kdy svou akci zakončil ne příliš povedenou střelou do protipohybu vyběhnutého brankáře Krupičky ml.,která se ale k naší nelibosti do slova došourala za brankovou čáru -2:2.

74.MIN.:Opět dobrá spolupráce po ose Červík,T.Chlup,kdy prvně jmenovaný vysunul přihrávkou druhého jmenovaného,který skoro až od rohového praporku dokázal dobře odcentrovat před branku soupeře,kde v těžké až akrobatické pozici svým třetím gólem Vaverka rozhodl toto utkání-2:3.

 

                                                   K utkání na půdě Habartova,který je momentálně v tabulce na nelichotivé poslední pozici,jsme zajížděli z respektem jelikož jsme měli zprávy,že se přes zimu domácí Baník posílil a stabilizoval jak po funkcionářské tak po hráčské stránce.Na těžkém hrbolatém terénu jsme sice byli fotbalově lepším týmem,ale o cenné vítězství jsme se strachovali až do posledních vteřin,kdy domácí “kousali“ zejména z nakopávaných míčů a hlavně standartní situace v jejich podání byli velmi nebezpečné,ale na druhou stranu pokud by jsme první půlku proměnili dvě sto procentní tutovky,asi bychom odehráli klidnější utkání.Za bojovnost a důležitý zisk tří bodů patří klukům dík.

                                                                                                                                                  Trenér P.Vakeš

 

NÁSLEDUJÍCÍ UTKÁNÍ:21.4. sobota 17:00 N.ROLE-FC CHEB (20.kolo)