ST.ROLE"B":KONEČNĚ VENKU ZA TŘI BODY

Autor: Vakeš Petr <vakesovi(at)seznam.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 02. 04. 2012DATUM UTKÁNÍ:1.4.2012 neděle 16:00 17.kolo (hrané 15.)

 

 DDM ST.ROLE“B“-FK N.ROLE 0:2 (0:1)

 

BRANKY:42.Palivec,62.L.Hájek

ČK: 0-0           ŽK: ?-30.Hnízdil

ROZHODČÍ: Hodač-Tichota,Nehasil (Fibrich)

 

SESTAVA:                                                1 Krupička ml.

 

                           2 Hopf             8 Baloun(K)           6 Chlup R.            7 Hnízdil

 

                                 5 Valta          4 Palivec       9 Červík                3 Hájek L.

 

                                                    11 Vaverka                     10 T.Chlup

 

STŘÍDALI: 67.min.-13 Nitsch - (Valta),75.min- 14 Dušek (L.Hájek),80.min.-15 Krupička st. (Vaverka),84.min.-12 Skopový (T.Chlup)

REALIZAČNÍ TÝM: Vakeš P.(trenér),Hájek D.(vedoucí týmu),Lysa Jiří (masér+zdravotník)

ABSENCE: Špička (v trestu),Ficík (zranění), Karlík(zranění), Štěpánek(práce),Ludvík (volno-kádrová rezerva)

 

I.POLOČAS

32.MIN.:Po půl hodině,kdy většina akcí na obou stranách končila chybou v rozehrávce se do první šance dostali hosté,kdy po špatné domluvě stoperů R.Chlupa s Balounem se k zakončení s ostrého úhlu dostal domácí Gojkovič,ale jeho střelecký pokus náš gólman vytlačil na rohový kop.

37.MIN.:Po taktické chybě našeho pravého obránce Hopfa (odběhl od svého hráče ve snaze křižovat míč) se k míči dostal zkušený Plch,který tvrdou střelou zakončil,ale naštěstí Krupička ml. výborným zákrokem nebezpečí pro naši branku zažehnal.

42.MIN.:Dobře rozvíjející se akci (přečíslení soupeře) pokazil Vaverka nepřesnou přihrávkou,ale míč se po odrazu se štěstím dostal na kopačky T.Chlupa,který ideálně vysunul dobře naběhlého Palivce,který s přehledem obstřelil brankařskou jedničku v brance domácích-0:1.

 

II.POLOČAS

62.MIN.:Po akci Hnízdila s L.Hájkem se druhý jmenovaný se štěstím (po souboji se míč odrazil Lukášovi do běhu) dostal za obranou linii staro roláků,kdy upaloval sám ze strany na brankáře domácích a v situaci v tváří tvář gólmanovi domácí jedenáctky nezaváhal,když tvrdou střelou na první tyč (překvapivé řešení situace) vstřelil veledůležitou druhou branku-0:2.

65.MIN.:Tři minuty po vstřelení druhého gólu jsme mohli utkání definitivně rozhodnout,kdy se rýsovala velká šance dva na jednoho do otevřené obrany domácího celku,ale bohužel hrdina první brankové situace Palivec se místo přihrávky dobře nabízejícího se T.Chlupa,či individuální pokračování v akci rozhodl k překvapení trošku povylezlého brankáře asi z hruba třiceti metrů,ale jeho pokus mu nevyšel podle jeho představ.

81.MIN.:Po dlouhém centru se k zakončení dostal Dušek,který hlavou tlačil míč střelou přes celou bránu na vzdálenější horní roh branky,ale domácí brankář nebezpečí pro domácí tým zažehnal.

83.MIN.:Palivec dobrou přihrávkou uvolnil T.Chlupa,který svou dobrou akcí a zakončením donutil gólmana “starky“ k těžkému zákroku.

 

                                                                      Po ne příliš vydařeném prvním jarním kolem (zejména výsledkově) jsme zajížděli k derby ze sousední rezervou (i když rezervou,nastoupilo spoustu hráčů se zkušenosti s “A“ týmu,ale na to už jsme si v tomto “porcelánovém“ derby zvykli) Staré Role s velkým respektem,ale i s odhodláním vydolovat nějaký ten bod či body,které potřebujeme jako sůl.Sice jsme opět herně “nezářili“,ale na druhou stranu i soupeř hrál ve velmi kvalitní sestavě,tak že tři body za bojovný výkon mají pro nás cenu zlata.Plusem utkání je,že jsme opět neinkasovali a hlavně jsme na rozdíl od utkání proti Kraslicím byli produktivní.Jak ale doopravdy na to jsme,nám ukáže až příští týden,kdy hostíme velmi kvalitní tým Lipové.

                                                                                                                                                  Trenér P.Vakeš

 

NÁSLEDUJÍCÍ UTKÁNÍ:7.4. sobota 16:30 N.ROLE-LIPOVÁ (18.kolo)