ČK: 74.Špička-0                                 ŽK: 26.Vaverka-20.Tomeš

SESTAVA:                                                  1 Krupička ml.

2 Hopf                8 Baloun(K)                6 Špička              7 Hnízdil

5 Valta                   4 Palivec                 9 Červík                3 Karlík

STŘÍDALI:35.min.-12 Hájek L.(Karlík),73.min.-13 Nitsch- (Vaverka),80.min.-15 Krupička st.(Valta)

PŘIPRAVEN:14-Dušek

REALIZAČNÍ TÝM: Vakeš P.(trenér),Hájek D.(vedoucí týmu),Lysa Jiří (masér+zdravotník)

ABSENCE: Ficík (zranění),Skopový (zranění), Ludvík (volno) Štěpánek(práce), Chlup R. (jiná aktivita)

I.POLOČAS

7.MIN.:Polo střílený centr Červíka skončil na břevně překvapeného brankáře Kraslic.

18.MIN.:Po akci Špičky Červík připravil krátkou přihrávkou šanci pro Vaverku,ale ten bohužel polo odkrytou branku soupeře z místa pokutového kopu trefit nedokázal.

23.MIN.:Na rohový kop T.Chlupa si dobře naskočil Hnízdil,ale bohužel hlavou mezi tři tyče hostující brankové konstrukce zamířit nedokázal.

34.MIN.:Po dalším rohovém kopu T.Chlupa balón prošel až na zadní tyč,kde se sice snažila dobíhat dvojce našich hráčů (Hopf,Špička),ale k trefení míče do prázdné branky se ani jeden z nich nedostal.

II.POLOČAS

67.MIN.:Asi největší šance hostů,kdy byl jeden z jejich útočníků zastaven jen za cenu faulu těsně před hranicí velkého vápna,ale následný střelecký pokus kraslický exekutor poslal vysoko nad.

70.MIN.:Po dobrém uvolnění Palivce na hranici velkého vápna zatáhl za záchranou brzdu hostující stoper Tomeš,přestože už jednu žlutou kartu z prvního poločasu měl (nebo proto ?-to ví jenom pan hlavní rozhodčí Kučka) vyvázl bez karetního trestu.K exekuci přímého kopu s velmi dobré pozice těsně za hranicí velkého vápna se postavil Palivec,kterému se sice střela povedla,ale opět hosty zachránila horní tyč brankové konstrukce.

72.MIN.:Asi nejhezčí akce utkání,kdy Hnízdil po individuální akci patou nezištně uvolnil Palivce,který tváří v tvář kraslickému gólmanovi zklamal,když hostující jednička Zadňančin jeho super šanci zneškodnil.

74.MIN.:Po uklouznutí Balouna se na stopera Špičku rozběhl jeden z hostujících útočníků,kdy se mu náš stoper postavil do cesty a pan hlavní arbitr mu ukázal nemilosrdně červenou kartu (trochu překvapivě po situaci,která následovala o čtyři minuty dříve).

77.MIN.:Dobrým centrem z trestného kopu Nitsch našel na hranici velkého vápna Hnízdila,který po dobrém zpracování “na prsa“ vyslal tvrdý projektil,který ale bohužel skončil pouze na břevně.

84.MIN.:Přestože jsme dohrávali v deseti lidech,byli jsme to mi kdo opět měl šanci ke skórování,kdy tentokrát (už po čtvrté v utkání) trefil horní tyčku tak trochu zakleté branky hostů T.Chlup.

První jarní utkání se nám moc nepovedlo,když jsme herně příliš neoslnili,přesto jsme si dokázali vytvořit několik super šancích (čtyřikrát jsme trefili břevno kraslické branky,dvakrát jsme se ocitli tváří v tvář hostujícímu brankáři),ale bohužel branku jsme vstřelit nedokázali a tak jsme brali z utkání pouze bod,který je pro naše postavení v tabulce hodně málo a aby toho nebylo málo,přišli jsme v utkání o vyloučeného Špičku,který nám bude chybět minimálně v příštím kole,ne li déle.Bodová ztráta mě mrzí o to více,že soupeř až na nějaké náznaky prakticky nedonutil našeho brankáře k výraznějšímu zákroku,kdy jsem defenzívní část utkání zvládli celkem v pohodě.