Autor: Vakeš Petr <vakesovi(at)seznam.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 19. 03. 2012

HRÁNO: 17.března 2012 sobota 9:00 (UMT Ostrov)

BRANKY :9.Falář,15.Tašner,64.Berger-21.Vaverka

Valta           Červík (K)             Chlup R                 Dušek

Chlup T.                        Vaverka

ZMĚNY: 46.Křehlík (Dušek),60. Dušek (dohrával za soupeře)

ZAJÍMAVÉ MOMENTY:

9.MIN.:Po naší nedůsledné hře v defenzívě se soupeř z prvního náznaku útoku hned dostal do vedení,kdy centr z pravé strany zužitkoval přízemní střelou loketský Falář-1:0.

15.MIN.:I druhý útočný výpad proměnili soupeřovi fotbalisté brankou,kdy rychlonohý Tašner se přes dvojici Špička,Nitsch dostal do samostatného úniku,který zakončil střelou kolem brankáře-2:0.

16.MIN.:Valta po dobrém křídelním úniku našel centrem Červíka,který ale ve velké šanci mířil mimo brankovou konstrukci.

21.MIN.:Po dobré individuální akci T.Chlup odcentroval před branku,kde sice stačil zasáhnout loketský gólman,ale jím vyrážený míč uklidil do sítě pohotovou dorážkou Vaverka-2:1.

23.MIN.:T.Chlup vysunul do levého křídelního prostoru R.Chlupa,který přesným přetaženým centrem našel ve velkém vápně volného Vaverku,který střílel z první,ale brankář soupeře jeho slibný pokus vyrazil na rohový kop.

26.MIN.:Po hrubé chybě soupeřovi obrany se k míči v dobré střelecké příležitosti dostal T.Chlup,ale jeho střela mířila přímo na loketského brankáře.

47.MIN.:Po dlouhém nákopu Nitsche se T.Chlup dostal s míčem u nohy do velkého vápna,kde kličkou obelstil velezkušeného Kolesnáče a zakončil levou nohou dobrým obstřelem brankáře,ale bohužel ke gólové radosti zase chybělo pár centimetrů.

50.MIN.:Po další chybě v defenzívě soupeře se do obrovské šance dostal Valta,které ještě v dobré pozici nabíhal zcela nepokrytý T.Chlup,ale Tomáš se rozhodl pro zakončení,kdy jeho střela postrádala razanci i přesnost (opět jsme pouze trefili soupeřova gólmana).

60.MIN.:Vyrovnání jsme se nedočkali ani z další nadějné situace,kdy Vaverka svoje zakončení opřel pouze do břevna soupeřovi brankové konstrukce.

64.MIN.:První vážnější návštěva soupeře před naší brankou ve druhém poločase skončila hned třetí brankou za zády zcela v tomto utkání bezmocného brankáře Krupičky ml.,kdy si po velmi laxním přístupu v naší defenzívě na přihrávku za obranou linii naběhl loketský Berger,který přízemní křížnou střelou trefil přesně k tyči-3:1.

80.MIN.:Po krátké kličce zakončoval pohotovou střelou vyslanou z pozice za hranicí velkého vápna Valta,ale bohužel jeho dobrý střelecký pokus k tyči hrdina tohoto utkání loketský brankář vyrazil bravurním zákrokem na rohový kop.

V posledním přátelském utkání před prvním (ostrým) jarním kolem nám chybělo spoustu hráčů,ale na druhou stranu jsme dali dohromady slušnou sestavu,která by opravdu ke vší úctě k soupeři prohrát neměla.V utkání jsme sice byli o něco lepším týmem (měli jsme míč po většinu času na našich kopačkách a hrálo se převážně na polovině soupeře),ale pozorná hodně zatažená obrana hostů nám dělala veliké problémy se prosadit.O naší koncovce,jestli se to dá tak nazvat,bych se raději nezmiňoval,protože byla opravdu velmi žalostná,naopak soupeř nám dal pořádnou lekci ze střelecké produktivity,když ze čtyř šancí (protiútoků) třikrát gólově profitoval.Zbývá jenom věřit,že příští týden,kdy nám už půjde o body k tolik tížené záchraně podáme daleko lepší výkon.