ZIMNÍ PŘÍPRAVA 2012:BOŽÍČANY

Autor: Vakeš Petr <vakesovi(at)seznam.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 11. 03. 2012

HRÁNO: 11.března 2012 neděle 15:00 (UMT Ostrov)

SK BOŽÍČANY-FK N.ROLE 2:6 (1:2)

BRANKY :35.Kabele ml.(pen.),28.?-14. a 75.Baloun,34.Vaverka,53.Valta,72.Nitsch,81.Palivce

ROZHODČÍ:Hodač

ZAHAJOVACÍ SESTAVA:                              Krupička ml.

Hopf         Baloun (K)      Špička         Nitsch

Valta         Palivec           Červík              Karlík

Hnízdil                         Vaverka

ZMĚNY:46.Skopový (Karlík),46.Ficík (Nitsch),46. Chlup R. (Palivec),46. Krupička st. (Vaverka)

67.Nitsch (Hopf),67. Vaverka (Hnízdil),67. Palivec (Špička),67. Karlík (Valta)

ZAJÍMAVÉ MOMENTY:

5.MIN.:Po samostatné akci Palivce se míč štastně dostal k Vaverkovi,který ale z hranice pokutového kopu zcela osamocen mířil mimo brankovou konstrukci.

13.MIN.:Božíčanský Kabele ml.odcentroval,Krupička ml. v naší brance centrovaný balón neudržel,k odraženému míči se opět dostal Kabele ml.,ale jeho zakončení “béčkem“ bylo nepřesné.

14.MIN.:Palivcovu střelu brankář Hacker vyrazil na rohový kop a z následné standartní situace našel Nitsch přesným centrem na přední tyči Balouna,který naše barvy poslal hlavou do vedení-0:1.

15.MIN.:Po chybě Palivce ve středu hřiště aktivní Kabele ml. vysunul svého spoluhráče,který přehodil našeho brankáře,ale naštěstí pro náš tým i naši branku.

17.MIN.:Karlík krásnou přízemní přihrávkou našel mezi stopery Hnízdila,který sice dobře míč převzal,ale při samotném zakončení byl rozhozen jedním z protihráčů.

18.MIN.:Valta se dobrým průnikem dostal až před božíčanského gólmana,ale místo zakončení nepochopitelně zvolil přihrávku na Vaverku,která se však k adresátovi nedostala a bylo po slibné šanci.

20.MIN.:Červík se probil s míčem u nohy až k malému vápnu soupeře,ale v zakončení ve velmi nadějné pozice zklamal.

21.MIN.:Opět po výborně kopnutém rohu Nitsche se k zakončení z malého vápna dostal Hnízdil,ale bohužel Lukáš pouze hlavičkou rozezvučel břevno jinak zcela odkryté branky.

34.MIN.:Po průniku Valty se míč dostal k Vaverkovi,který obešel Heřmánka a dobrým obstřelem i s pomocí tyčky vsítil krásnou branku-0:2.

35.MIN.:Rubáš dobrým zpracováním oklamal před hranicí velkého vápna dva naše obránce a poslal kolmici na rychlonohého Petra,kterého tak trochu “nešťastně“ fauloval Hopf a pan rozhodčí Hodač správně nařídil pokutový kop.K exekuci se postavil ex-novorolák Kabele ml.,který svou přesnou trefou k tyči nedal našemu gólmanovi ani tu nejmenší šanci-1:2.

53.MIN.: Nadějný průnik Červíka sice stačila božíčanská jednička dobrým zákrokem vyrazit,ale odražený balón se dostal k Valtovi,který už věděl jak míč “uklidit“ do prázdné branky-1:3.

60.MIN.:Hnízdil se dobře uvolnil a vysunul dobrou přihrávkou Valtu,který ostrou střelou prověřil pozornost soupeřova brankáře.

72.MIN.:Náhradní brankář soupeře po nejistém zákroku pouští Nitschovu střelu či centr z úcty hodné vzdálenosti za svá záda-1:4.

75.MIN.:Po rohu Palivce si opět dobře zběhl na přední tyč Baloun,který za “dohledu“ čtyř hráčů soupeře hlavou trefil přesně-1:5.

78.MIN.:Před matadorem Krupičkou st. soupeřův útočník vypíchl balón tak šťastně,že míč k překvapení všech po přízemní křížné trajektorii skončil až u vnější tyčky naší brány-2:5.

81.MIN.:Po dobrém důrazu Skopového se Vaverka zmocnil míče,který dobrou přihrávkou na hranici pokutového kopu našel nabíhajícího Palivce,který po dobrém převzetí po zemi prostřeluju soupeřova gólmana-2:6.

85.MIN.:Pět minut před koncem utkání Palivec střelou s pomocí břevna vsítil náš sedmý gól v utkání (podle názoru většiny přihlížejících regulérní branku),ale po signalizaci pomezního rozhodčího branka nebyla uznána.

88.MIN.:Pěkný individuální průnik Vaverky který se probil až před brankáře soupeře, kde mu ještě v ideálním náběhu sekundoval Palivec,se prvně jmenovaný hráč rozhodl místo přihrávky zakončit sám,ale jeho střelu brankář soupeře dobrým zákrokem zlikvidoval.

Tento přátelský zápas mě připadal místy až moc “přátelský“ ,kdy jsme určitě nepodali optimální výkon a hlavně opět jsme v utkání prezentovali svou největší slabinu a to proměnění vyložených šancí, ale na druhou stranu bylo v utkání na obou stranách vidět několik pěkných fotbalových chvil, ale hlavně je důležité,že se nikdo nezranil,kdy oba týmy hráli bez záludnosti a tvrdých zbytečných zákroků.