ZIMNÍ PŘÍPRAVA 2012:B.SOKOLOV U-16

Autor: Vakeš Petr <vakesovi(at)seznam.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 05. 03. 2012

HRÁNO: 4.března 2012 neděle 15:00 (UMT B.SOKOLOV)

B.SOKOLOV U16-FK N.ROLE 1:11 (1:5)

BRANKY :15.?-7.,38 a 80.Baloun,28.,45., a 71.Vaverka,41. A 54.T.Chlup,50.Křehlík,53.Živanovič,75.L.Hájek

ROZHODČÍ:Valíček

ZAHAJOVACÍ SESTAVA:                     Krupička ml.

Hopf           Baloun (K)         Špička             Hnízdil

Valta       Palivec       Červík       Nitsch

Chlup T.                Vaverka

ZMĚNY:46. Skopový (Valta),46. Dušek (Baloun) ,46. Křehlík (Vaverka),46. Hájek L. (Hopf),46.Živanovič (Červík),67. Valta (Nitsch),67. Baloun (Špička),67. Hopf (Hnízdil)67. Červík (Palivec),67. Vaverka (Chlup T.)

ZAJÍMAVÉ MOMENTY:

7.MIN.:Po autovém vhazování Palivec našel na velkém vápně Balouna,který přesnou přízemní střelou s pomocí tyče otevřel skóre utkání-0:1.

11.MIN.:Po křídelním průniku a následném přízemním centru T.Chlupa Vaverka z hranice malého vápna v “tutovce“ přestřelil brankovou konstrukci.

13.MIN.:O dvě minuty později po dobré přihrávce od Palivce byl opět v dobré střelecké příležitosti Vaverka,ale bohužel nechal vyniknout mladého sokolovského brankáře.

15.MIN.:Po chybě v rozehrávce našich obránců Hopfa s Balounem si jeden z baníkovských dorostenců poradil z útočnou situací náramně,kdy nezazmatkoval a obešel vše co mu stálo v cestě a svou dobrou individuální akci zakončil střelou do prázdné branky-1:1.

18.MIN.:Po faulu ve vápně na T.Chlupa pan rozhodčí Valíček odpískal pokutový kop,ale sám postižený nedokázal “pentli“ proměnit,kdy jeho přízemní střela se mezi tři tyče nevešla.

28.MIN.:Po výkopu našeho brankáře svedl T.Chlup vítězný souboj se stopery soupeře,čímž poslal do brejku Vaverku,který se po dobré kličce brankářovi konečně do třetice trefil-1:2.

38.MIN.:Na rohový kop Palivce si dobře naskočil Baloun,který se hlavou nemýlil-1:3.

41.MIN.:Nejhezčí akce utkání se zrodila chvilku před poločasovou přestávkou,kdy Vaverka našel křížným pasem rozběhnutého Valtu,který přesnou přízemní přihrávkou našel na zadní tyči T.Chlupa,který z plného běhu z první mířil přesně-1:4.

45.MIN.:T.Chlup vybojoval míč u rohového praporku a odcentroval na Vaverku,který se dobře uvolnil a technickou střelou vstřelil pěknou branku-1:5.

50.MIN.:Po dlouhém pasu za obranu T.Chlup stojící v postavení mimo hru dobře zareagoval,kdy dal jasně najevo,že nejeví chuť hrát,toho využil Křehlík,který své sólo zakončil kličkou brankářovi a střelou do prázdné branky-1:6.

53.MIN.:Trestný kop Palivce L.Hájek vrací hlavou na Živanoviče,který z první trefuje hostující síť-1:7.

54.MIN.:Hned po rozehrání vybojoval míč L.Hájek,který vysunul Křehlíka,který balón zatáhl po straně a dobrou přízemní přihrávkou našel na zadní tyči T.Chlupa,který už neměl problém trefit prázdnou branku-1:8.

71.MIN.:Po dobré individuální akci Valta vysunul chytrou přihrávkou Vaverku,který bezpečně obstřelil vybíhajícího brankáře a svou třetí trefou dal tak trochu zapomenout na své dvě neproměněné šance z úvodu utkání-1:9.

73.MIN.:Po podklouznutí Balouna se řítil jeden ze sokolovských hráčů sám na brankáře,ale Krupička ml. dobrým zákrokem zachránil,kdy jednou rukou vytlačil balón na tyč a poté odražený míč ukryl do své náruče.

75.MIN.:Vaverka našel rozběhnutého Valtu,který se prezentoval dobrým průnikem do vápna a zpětnou přihrávkou na L.Hájka,který tvrdou střelou propálil vše co mu stálo v cestě-1:10.

80.MIN.:Po rohovém kopu Duška Baloun hlavou střílí svůj třetí gól v utkání a také uzavírá konečné skóre-1:11.

Přípravné utkání s mladým týmem skončilo naším vysokým vítězstvím,kdy ale sokolovští dorostenci i přes pro ně nepříznivý výsledek hráli dobrý běhavý fotbal,ale přece jenom zkušenosti byli na naší straně.