ZIMNÍ PŘÍPRAVA 2012:KLÁŠTEREC

Autor: Vakeš Petr <vakesovi(at)seznam.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 27. 02. 2012HRÁNO: 26.února 2012 neděle 11:30 (UMT Ostrov)

 

            FK KLÁŠTEREC-FK N.ROLE 0:1 (0:1)

 

BRANKA :39.Vaverka

ROZHODČÍ:Nehasil

 

ZAHAJOVACÍ SESTAVA:                                        Krupička ml.

 

                                                        Hopf        Baloun (K)         Špička           Hnízdil

 

                                                            Valta          Palivec     Červík        Hájek L.

 

                                                                           Chlup T.          Vaverka

 

ZMĚNY:46.Karlík (Hájek L.),46. Chlup R.( Palivec) ,46. Nitsch (Vaverka),46.Ficík (Hopf), 67.Hájek L. (Valta),67. Palivec (Červík),67.Vaverka (Hnízdil)

 

ZAJÍMAVÉ MOMENTY:

5.MIN.:Hned na začátku utkání mohl chybu Severočechů potrestat Vaverka,který obral o míč jednoho ze soupeřových hráčů,ale situaci,kdy měl možnost přihrávky na dva dobře rozběhlé hráče vzal sám na sebe,ale jeho lob se mezi tři tyče nevešel.

9.MIN.:Další chybu soupeře tentokrát po špatné “malé domů“ mohl opět potrestat Vaverka,ale bohužel z “tutovky“ ani nevystřelil ani nepřihrál,když tak dlouho váhal až přišel o míč.

11.MIN.:Obrovskou chybu vyrobil i náš tým,kdy Palivec nedůraznou zpětnou přihrávkou hledal našeho stopera,ale jeden z klášterských hráčů přihrávku vystihl,ale také svou příležitost promrhal a následující přihrávka byla nepřesná.

13.MIN.:Asi největší šance v utkání soupeře,kdy klášterecký tým po dobré kombinaci se dostal k zakončení,brankář Krupička ml. vyrazil,míč se dostal na hranici velkého vápna k volnému hráči soupeře,ale ten opuštěnou branku trefit nedokázal,kdy jeho střela letěla nad horní tyčkou naší svatyně.

21.MIN.:Po přetaženém rohu T.Chlupa se k hlavičce dostal na zadní tyči další navrátilec z ciziny Špička,ale jeho nadějný pokus klášterecká jednička vyrazila na rohový kop.

22.MIN.:Ihned z dalšího rohu Červík hlavou mířil mimo brankovou konstrukci.

30.MIN.:Soupeř zahrál trestný kop křížným centrem do vápna,L.Hájek zaspal náběh soupeřova hráče,který se dostal k zakončení z dobré pozice,ale naštěstí Krupička ml. nás dobrým zákrokem podržel.

39.MIN.:Špílmachra soupeře po sérii kliček Hopf obral o míč,posunul míč na Palivce,který prostrčením mezi dvojicí bránicích hráčů vysunul Vaverku,který svůj unik zakončil střelou na hranici velkého vápna a do třetice to byla konečně střela úspěšná,když si míč z Jardových kopaček našel cestu do sítě-0:1.

50.MIN.:Krásná akce Červíka s Hnízdilem,kteří si několika přihrávkami našli cestu až k zakončení před gólmanem soupeře,ale bohužel klášterecký brankář pokus Hnízdila stačil pohotovým výběhem a zákrokem vyrazit na rohový kop.

56.MIN.:Po přesném centru Nitsche do vápna soupeře Hnízdil hlavou nezamířil přesně.

58.MIN.:Fotbalisté Klášterce zahráli výborný trestný kop přízemní střelou,ale náš brankář Krupička ml. předvedl reflexivní zákrok nohou,za který by se nemusel stydět ani Dominátor v době své nejlepší slávy.

59.MIN.: O minutu později byl náš dnešní soupeř opět blízko k vyrovnání,kdy tvrdý projektil vypálený za hranicí velkého vápna skončil těsně kolem tyčky,naštěstí pro naše barvy z té venkovní strany.

84.MIN.:Po pěkném centru ze strany od Ficíka hlavičkoval nadějně T.Chlup,ale jeho pokus se mezi tři tyče nevešel.

                                     

                                                                     V posledním utkání zimního turnaje a zároveň v boji o první místo jsme narazili dle dosavadních výkonů a výsledků na nejkvalitnější tým.Utkání bylo velice kvalitní z obou stran,soupeř hrál velmi dobře a zejména v prvním poločase nás v určitých pasážích přehrával,ale fotbal se hraje na góly a ten mi jsme na rozdíl od soupeře vstřelit dokázali a tím pádem vyhráli i zimní turnaj FK Ostrov.

                                                                                                                                             Trenér Petr Vakeš

 

PŘÍŠTÍ UTKÁNÍ:4.3. 15:00 neděle B.SOKOLOV-N.ROLE