Autor: Vakeš Petr <vakesovi(at)seznam.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 18. 02. 2012

HRÁNO: 18.února 2012 sobota 9:30 (UMT Ostrov)

BRANKY :37.Křížek,55.Osten - 3.,23. a 61.Vaverka,22. a 59.Palivec,78.Nitsch

ZAHAJOVACÍ SESTAVA:                                 Krupička ml.

Hájek L.        Palivec        Červík           Valta

Chlup T.                   Vaverka

ZA SOUPEŘE NASTOUPILI: Dušek,Hopf ,Hnízdil,Ficík

ZAJÍMAVÉ MOMENTY:

3.MIN.:Po dlouhém nákopu Nitsche za obranu soupeře a špatné komunikaci brankáře s ex novorolským Duškem Vaverka dobře sledoval míč a odměnou mu byl vstřelený gól do opuštěné branky-0:1.

12.MIN.:Dobrá příležitost soupeře,kterou dobrou prací vypracoval další ex novorolák Hnízdil,ale jeho spoluhráč v tomto utkání ze Sedlece mířil vedle.

22.MIN.:Po nedorozumění se T.Chlupa s Palivcem (malé srážce o míč) před vápnem soupeře se nakonec druhý jmenovaný dostal ke střele,která i s pomocí tyče po druhé v utkání rozvlnila síť-0:2.

23.MIN.:Vaverka využil odvážné hry brankáře hostů,který několikrát úspěšně zakročil v roli libera před vlastním vápnem,pěknou umístěnou střelou či spíše přesným přehozením-0:3.

37.MIN.:Po chybné rozehrávce na naší pravé straně (L.Hájek s Krupičkou) se hosté dostali lacino ke vstřelení branky dobře hrajícím sedleckým hráčem Křížkem-1:3.

39.MIN.:O dvě minuty později nás druhou brankou mohl ptrestat Osten,ale jeho zakončení dobrým zákrokem zlikvidoval Krupička ml.

41.MIN.:Po průniku po straně L.Hájek odcentroval,kdy míč z jeho kopaček našel hlavu Valty,ale soupeřův brankář byl pozorný.

43.MIN.: Nadějný průnik Palivce do vápna na dva krát likviduje jednička Sedlece.

55.MIN.:Po chybě Balouna se do brejku dostal zkušený ostrostřelec hostí Osten,který lahůdkovým obloučkem nedal našemu brankáři ani tu nejmenší šanci-2:3.

56.MIN.:Špatně zahraný ofsajd systém hostů využíl T.Chlup,který sice udělal kličku brankáři,ale ten ho ještě stačil lehce přistrčit tak šikovně,aby ho dostal z dobrého střeleckého úhlu,což se také potvrdilo,kdy již zmiňovaný hráč mířil pouze do tyče. 58.MIN.:Soupeř byl blízko k vyrovnání,ale Osten tentokrát v zakončení selhal,kdy jeho střelu kryl Krupička ml. 59.MIN.:Svou pohotovost a hlavně výbornou kopací techniku předvedl Palivec,kdy rychle rozehraným trestným kopem ze 35 metrů dokonale nachztal střelou pod břevno špatně postaveného brankáře soupeře-2:4.

60.MIN.:Opět se dobré šance po přihrávce Hnízdila dostal Osten,ale nemířil přesně.

61.MIN.:Dobrým únikem a úspěšným zakončením Vaverka vsítil svůj třetí gól v utkání a dal tak trošku zapomenout na své zahozené šance v předchozím utkání-2:5.

63.MIN.:Po přihrávce Palivce střílel L.Hájek,ale jeho dobrá křížná střela se mezi tři tyče nevešla.

65.MIN.:Palivec dobrým průnik kolem několika hráčů předvedl pěknou individuální akci,které ale scházelo přesnější zakončení.

78.MIN.:Po zpětné přihrávce Vaverky Nitsch doslova učebnicovým nártem asi z dvaceti metrů trefil horní roh soupeřovi branky-2:6.

Soupeř se na utkání nesešel v ideálním počtu a tak jsme mu “půjčili“ čtyři naše hráče,kteří nelehkou úlohu v adresu soupeře splnili,kdy určitě všichni patřili k nejlepším hráčům soupeře.V utkání jsme měli problém ze soupeřem,kdy tým Sedlece dobře vytahoval obrannou linii a zmenšoval hřiště.Nakonec jsme,ale koncovku utkání zvládli a můžeme si příští týden zahrát o první místo v turnaji s největším favoritem zimního turnaje Kláštercem,který nám dnešní herní výpadky určitě nepromine a hlavně musíme jako tým oživit kolektivního ducha,protože v dnešním utkáním se opět projevili naše problémy s koncentrací na utkání a chováním mezi sebou,či zbytečná podrážděnost a to se musíme pokusit co nejvíce odstranit.