BRANKY:32.Valta-23.Šiman,46.Veleman,57.,63. a 79.Sládeček,65.Prokopec

ČK: 0-0             ŽK: Krupička ml.(faul-penalta)-?

ROZHODČÍ:Hrnčál-Francúz,Balhar (Zdvihal)

SESTAVA:                                                         1 Krupička ml.

STŘÍDALI: 56.min.-14 Vaverka (Hájek L.),70.min.-12 Nitsch (Krupička st.),73.min.-13 Křehlík (Škarda)

REALIZAČNÍ TÝM: Vakeš P.(trenér),Hájek D.(vedoucí týmu),Lysa J. (zdravotník+masér)

ABSENCE: Štěpánek(práce),Baloun (zranění),Hůlka (zdravotní problém),Ludvík (práce),Ficík (po zranění)

I.POLOČAS

23.MIN.:Ex hazlovský Šiman si na velkém vápně pohrál s Karlíkem,proběhl kolem R.Chlupa a svou přízemní střelou k tyči nedal našemu brankáři ani tu nejmenší šanci-0:1.

25.MIN.:Po přesném pasu stopera R.Chlupa a centru L.Hájka vystřihl Palivec efektní nůžky,ale brankář hostů jeho pokus zneškodnil.

32.MIN.:Škarda se prosadil po pravé straně,poslal přízemní centr před hostující branku,který po chybě havlovské jedničky poslal ve skluzu do branky Valta,pro kterého to byl premiérový gól v novorolských barvách-1:1.

34.MIN.:Do velké šance se dostal další ex hazlovský kanonýr Prokopec,ale Krupička ml. nás dobrým zákrokem podržel.

II.POLOČAS

46.MIN.:Hned po přestávce hosté udeřili z rohového kopu,kdy si na přední tyč naběhl Veleman a trestuhodně zcela osamocen hlavou trefil přesně-1:2.

50.MIN.:Po průniku Prokopce se Sládeček objevil v dobré střecké příležitosti,ale jeho zakončení bylo zblokováno jedním z našich obránců.

57.MIN.:Po chybě Škardy Šiman vysunul Sládečka,který s míčem u nohy do slova protančil kolem čtyř našich hráčů podél velkého vápna a svým přesným zakončením do “šibenice“ nedal naší jedničce ani tu nejmenší šanci-1:3.

58.MIN.:Rohový kop Škarda dobře prodloužil na Hopfa na zadní tyči,ale ten bohužel ze dvou metrů nedokázal umístit prudký míč mezi tři tyče.

63.MIN.:Další příležitost jsme hostům nabídli sami,kdy R.Chlup ne příliš ideálně od branky rozehrál na Hopfa,který míč pod tlakem dokázal odhlavičkovat pouze k Fialovi,který přistrčil Sládečkovi,který spolupráci dvou ex prvoligových hráčů dokončil pohotovou tvrdou ranou pod břevno novorolské svatyně-1:4.

65.MIN.:Opět chyba v rozehrávce,kterou potrestal zkušený Prokopec přesnou střelou o tyč-1:5.

68.MIN.:Pětiminutovku hrůzy pro naše barvy dokončil samostatným průnikem do velkého vápna Prokopec,kterého musel zastavit brankář Krupička ml. až za cenu faulu a žluté karty.Hosté na vlně euforie poslali kopat svého brankáře Vojíka,který svůj tvrdý projektil opřel pouze o břevno naší brankové konstrukce.

78.MIN.:Dvanáct minut před koncem utkání jsme byli velmi blízko ke zkorigování narůstajícího debaklu,ale Červík hlavou trefil pouze tyč,poté ještě z první zakončoval Vaverka,ale zblízka pouze orazítkoval břevno a poté další dorážka už mířila mimo branky.

79.MIN.:Proč hrál ašský Sládeček ligu nám opět ukázal pár minut před koncem,kdy s celkem velkého úhlu v pohodě zamířil přízemní střelou k tyči-1:6.

První poločas jsme s favoritem utkání ještě drželi krok,ale po pauze už byl na hřišti jenom jeden tým a to hostující Jiskra Aš.Je pravda,že zkušený tým hostů je v této soutěži tak trochu omylem (patří minimálně do přeboru) a asi bych nebyl zklamán z těsnější prohry po bojovném výkonu (soupeř byl evidentně o třídu lepší),kdybychom to druhý poločas “nezabalili“ tak brzo,kdy jsme si zejména přestali plnit svoje taktické pokyny (hlavně obranné),začali hrát “hurá systém“ a hlavně jsme soupeři naivními chybami v rozehrávce a hlavně nedůraznou hrou dovolili druhý poločas podat skoro exhibiční výkon.Bohužel někteří naši hráči se nedokážou kousnout v utkání,když jsme dole,chybí jim srdíčko,či chuť neprohrát.