ČK: 0-0                           ŽK: 40.Vaverka (faul)-81.Grňo

SESTAVA:                                                   1 Krupička ml.

STŘÍDALI:75.min.-12 Nitsch(Hnízdil),79.min.-14 Krupička st. (Chlup R.),83.min.-13 Živanovič (Vaverka)

REALIZAČNÍ TÝM: Vakeš P.(trenér),Hájek D.(vedoucí týmu),Lysa J. (zdravotník+masér)

ABSENCE: Štěpánek(práce),Melichar V. (v trestu),Hůlka (zdravotní problém),Ludvík (práce),Ficík (zatím jenom v tréninku)

I.POLOČAS

10.MIN.:Po dobrém průniku do vápna byl Červík při pokusu o přihrávku zcela jasně faulován,ale bohužel pan sudí Fiala byl jiného názoru a nechal ve hře pokračovat.

11.MIN.:O minutu později jsme se dožadovali druhé penalty po ruce hostujícího R.Hájka na malém vápně,který nešťastně zasáhl míč rukou,ale hlavní sudí opět nepískal (na obhajobu rozhodčího musím dodat,že situace byla dost nepřehledná,ale na rozdíl od minulého utkání,který jsme odehráli v Chebu byla zcela jednoznačnější).

16.MIN.:Po chybě hostujícího stopera R.Hájka (podskočení balónu) se do výborné střelecké příležitosti dostal Škarda,kdy si míč dobře ztlumil hrudí,ale bohužel následná střela postrádala razanci i přesnost a brankář Čechie bez problému střelecký pokus kryl.

20.MIN.:Škarda vyslal tvrdý projektil asi z dvaceti metrů,jeho utěšená střela skončila na tyči,kde byl nejrychleji a dobře se zorientoval Palivec,který těsně před brankářem poslal míč k tyči a poslal nás do zaslouženého vedení-1:0.

35.MIN.:Po špatně zahraném ofsajd systému hostující obrany se do velkého vápna s míčem u nohy prodral Vaverka,poté svou dobrou individuální akci vyšperkoval ideální přihrávkou na Palivce,který však v tutovce z blízka trestuhodně neproměnil.

II.POLOČAS

62.MIN.:Největší šance na skórování hostů se zrodila po úniku rychlonohého Stolína,který však při svém nájezdu z krajního prostoru před naším brankářem zazmatkoval a zakončil velmi nepřesně.

67.MIN.:Po rohovém kopu Palivce se k zakončení dostal Vaverka,kdy jeho dobře umístěnou střelu vytěsnila hostující jednička Ešner na rohový kop.

73.MIN.:Po rychle rozehraném trestném kopu Palivce na Červíka druhý jmenovaný centrem našel před brankou Škardu,který si dobře míč zpracoval poslal ho o tyčku za brankovou čáru-2:0.

79.MIN.:Vaverka pěkně uvolnil Palivce,který svou šanci zakončil s přehledem,když jeho přízemní střela ke vzdálenější tyči skončila po třetí v utkání za zády dalovického brankáře-3:0.

85.MIN.:Nitsch našel z rohového kopu na přední tyči Balouna,který však hlavou pouze rozezvučel břevno hostující branky.

88.MIN.:Dobrou individuální akci střídajícího Živanoviče zastavil jeden z bránících hráčů hostů pouze za cenu jasného faulu v pokutovém území,kdy tentokrát hlavní sudí nezaváhal a odpískal pokutový kop.K exekuci pokutového kopu se postavil Krupička ml.,který však na kolegu v brance hostů Ešnera nevyzrál,když svou přízemní střelou jenom orazítkoval tyč,od které balón doputoval do autu.

První poločas (až na závěrečnou desetiminutovku) jsme zahráli velmi dobře,kdy k plnému uspokojení scházelo jenom lepší střelecké zakončení.Druhý poločas už nebyl z naší strany tak dobrý,ale přeci jenom jsme utkání kontrovali (až na jediný únik hostujícího Stolína-viz 62.min) a ke konci utkání dvěma góly zlomili odpor soupeře.Dle mého názoru jsme po zásluze vyhráli,kdy kluci soupeře přehráli jak po kondiční,tak i po fotbalové stránce a hlavně jsme si připsali důležité tři body do velice vyrovnané tabulky.

Trenér P.Vakeš

PS:Rosťo (Kotku) děkuju za věnované prášky,hned se ten fotbal lépe sleduje.Vakeš

NÁSLEDUJÍCÍ UTKÁNÍ:8.10. sobota 16:00 ROTAVA-N.ROLE (9.kolo)