KRASLICE:FK-Z POHLEDU DOMÁCÍCH

Autor: Vakeš Petr <vakesovi(at)seznam.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 29. 08. 2011

SKF Kraslice "A" - FK Nová Role 3 : 2 (2 : 1)

Sestava : Ryba, Šiman, Müller, Rozsíval (45´Tomeš), Balada, Lomoz, Filandr, Procházka (65´Paloscanyi), Valach, Kričfaluši, Němec

Připraveni : Pristaš, Berdych, Grunt

Trenéři : Schwarz, Maleček

Branky : Filandr, Němec, Valach - Hnízdil 2 x

Rozhodčí : Šuma

Komentář trenéra : V 1. poločase se hrál celkem vyrovnaný fotbal, oba týmy hráli ofenzívně se snahou vstřelit úvodní branku zápasu. Našemu týmu v této části malinko "haprovala" obranná činnost, kdy nám svojí pohyblivostí dělali problémy oba Novorolští útočníci. Hosté se po půlhodině hry ujali vedení podzimním střelcem Hnízdilem. Tento stav naštěstí pro nás nevydržel dlouho. S velkou chutí hrající Ivan Valach po průniku zprava nabídl Patrikovi Filandrovi před bránu přihrávku, ten v šanci nezaváhal a vyrovnal na 1:1. O chvíli později se po skrumáži v pokut. území N. Role míč odráží k H. Němcovi a ten povedenou střelou překonává jinak výborného gólmana Krupičku. Do druhého poločasu jsme lépe vstoupili my a vytvořili si několik výborných šancí. Bohužel jsme proměnili pouze jednu, kdy na přesný pas P. Müllera si naběhl "Kiwi" a po souboji s obranou hostů zvyšuje na 3:1. Kolem 65 min se tým Nové Role opět probouzí ke slušnému výkonu a výsledkem byl kontaktní gól Hnízdila na 3 : 2. Zápas tak dostal opět nový náboj a až do konce se bylo na co dívat. Hosté nastřelují břevno a před koncem zápasu nás podržel gólman "Koki", který vyráží na brankové čáře šanci Hnízdila. Zanedlouho rozhodčí, kterému se zápas moc nepovedl, ukončuje před vypršením řádné hrací doby utkání - tady chápeme rozčarování hostů. Přesto si myslím, že vzhledem k průběhu celého zápasu bylo naše vítězství zasloužené. Sportovně oceňujeme také výkon Nové Role, která zápas "nezabalila" a až do konce se snažila o vyrovnání nepříznivého stavu.