BRANKY:39.Kolář (z pen.),85.Vaněk-34.Vaverka,82.Palivec

ČK: 0-R.Chlup (ŽK:39. a 40.) ŽK: ?-42.Hopf

ROZHODČÍ:Janeček-Fraško,Hodač (Sedláček)

SESTAVA:                                           1 Krupička ml.

STŘÍDALI:60.min.-12 Štěpánek (Vaverka),70.min.-13 Krupička st.(Nitsch)

PŘIPRAVENI:14-Živanovič,17-Dittrich

REALIZAČNÍ TÝM: Vakeš P.(trenér), Lysa J. (zdravotník+masér)

ABSENCE:Karlík (zranění),Hůlka(zranění),Škarda (zranění)

I.POLOČAS

31.MIN.:Po nedobré rozehrávce stopera Balouna se hosté dostali do velké brankové příležitosti,kdy však domácí kapitán Mitterpach s šancí naložil bídně.

34.MIN.:Po pravé lajně potáhl míč L.Hájek,který do velkého vápna posunul na nabíhajícího Červíka,který naservíroval přízemní centr na malé vápno,kde míč z první Vaverka umístil k naší radosti poprvé do domácí sítě-0:1.

37.MIN.:Melichar ze středu hřiště krásnou kolmicí vysunul za obranu Vaverku,který však druhý souboj s brankářem hostů už nevyhrál,když při pokusu o obstřelení brankáře ho dokázal pouze nastřelit.

39.MIN.:Velmi zajímavý moment přišel chvilku před poločasovou přestávkou,kdy útok domácích fotbalistů zastavil náš kapitán čistým vypíchnutím ve skluzu na hranici velkého vápna,kdy domácí hráč doslova místo míče narval holeň našeho stopera,ale pan rozhodčí viděl (nebo chtěl vidět ?) a odpískal proti nám pokutový kop,ke kterému se postavil domácí hráč Kolář a i přestože náš gólman vystihl směr a sáhl si na míč,využil nabídky od pana rozhodčího a vyrovnal stav utkání na-1:1.

43.MIN.:Po akci naší pravé strany skončil míč po centru L.Hájka na břevně domácí branky a bohužel k dorážce už se nikdo z našich hráčů nedostal.

II.POLOČAS

53.MIN.:Po centru Palivce z pravé strany se k hlavičce dostal Hnízdil,ale v mírném záklonu už nestačil dát míči razanci a přesnost,kdy míč skončil v náručí domácího brankáře. 59.MIN.:Po velkém zmatku v našem velkém vápně se jeden z domácích hráčů dostal do velké šance,avšak brankář Krupička ml. dobrou reakcí šanci zneškodnil a udržel akcie našeho týmu na bodový zisk.

75.MIN.:Po špatně zahraném ofsajd-systému,kdy špatně zareagoval L.Hájek,se hostům naskytla dobrá příležitost,kdy naštěstí domácí fotbalisté přečíslení nevyřešili ideálně a zakončili nepřesnou střelou.

82.MIN.:Pár minut před koncem byla k vidění fotbalová lahůdka,kdy Palivec ještě z vlastní poloviny natáhl k dlouhému nákopu a trefil k údivu domácího brankáře Hasiče (který byl vylezlý na penaltě) přesně levý horní roh branky a poslal nás podruhé v utkání do vedení-1:2.

85.MIN.:Pět minut před koncem domácí fotbalisté podruhé v utkání vyrovnali,kdy na rohový kop si naskočil trestuhodně neobsazený Vaněk a hlavou nedal Krupičkovi ml. žádnou šanci-2:2.

Těžko hodnotit toto utkání z hlediska úspěšnosti,jelikož jsme dvakrát vedli a inkasovali na 2:2 pár minut před koncem z mého pohledu zbytečným gólem,tak je to trochu zklamání,ale na druhou stranu jsme hráli venku a padesát minut v deseti,tak že z tohoto pohledu je bod vlastně úspěch.Utkání se pro nás vyvíjelo dobře,přebírali jsme iniciativu (škoda jen neproměnění vyložené šance na 2:0),ale bohužel dle mého názoru do utkání vstoupil až moc výrazně pan hlavní sudí Janeček (velmi sporný pokutový kop ve prospěch domácích a bohužel neudržení nervů našeho stopera v reakci na penaltu a následné jeho vyloučení) a v desíti už to byl od nás víceméně boj než fotbal,ale přesto jsme vsítili druhou branku a měli jsme vítězství udržet.Klukům chci poděkovat zejména za druhý poločas,kdy utkání nezabalili,bojovali,kdy někteří si hrábli na dno.Snad se prvního vítězství dočkáme v prvním domácím duelu sezóny s Nejdkem,kdy nás čeká velice těžký soupeř,který si brousí zuby na postup do krajského přeboru (dle prohlášení klubu) a hlavně jak už je u nás zvykem opět budeme muset doslova lepit sestavu (momentálně je k utkání připraveno deset hráčů),ale věřím,že to zvládneme,protože v dnešním utkání jsme ukázali,že většina hráčů má to pravé fotbalové srdíčko a na tom se dá určitě stavět.