Autor: Vakeš Petr <vakesovi(at)seznam.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 27. 07. 2011

BRANKY :6.Petr-13.Červík,31.a 65.Palivec,41.Škarda,48.Hůlka,52.Nitsch

SESTAVA:                                                           Krupička ml.

Hopf                  Baloun (K)               Chlup R.                  Krupička st.

Palivec                       Červík        Melichar V.                     Hůlka

Hnízdil                                       Škarda F.

STŘÍDALI:46. Hájek (Hopf),46. Nitsch (Krupička st.),46.Dulík (Hnízdil),57.Křehlík (Hůlka),65.Živanovič (Palivec)

ZAJÍMAVÉ SITUACE:

3.MIN.:Hned na začátku utkání ukázal svoje umění domácí brankář Hacker,který sice s problémy,ale přece vytlačil dobrou ránu Palivce na rohový kop.

6.MIN.:Po malé domů se gólmanovi Krupičkovi ml. tak nepovedla rozehrávka,že našel nohu domácího kanonýra Petra,který si kličkou vychutnal našeho brankáře a zasunul míč do opuštěné branky-1:0.

13.MIN.:Po dobrém napadání dvojce Hnízdil,Červík se k míči dostal Škarda,který přisunul Palivcovi,který dobrou střelou orazítkoval tyč,od níž se balón odrazil k Červíkovi,který prostřelil vše co mu stálo v cestě-1:1.

31.MIN.:Nejhezčí akci prvního poločasu načal Škarda,který výborně zatáhl míč do křídelního prostoru a prudkým centrem našel před brankou Palivce,který ač béčkovou nohou tak trefil volej výborně a nedal domácí jedničce žádnou šanci-1:2.

37.MIN.:Hůlka pěkným přetaženým centrem našel Palivce,ten však svojí hlavičkou nedokázal zamířit mezi tři tyče.

41.MIN.: Krupička st. přesným centrem našel ve vápně Palivce,ten si pohrál s exnovorolákem Vaverkou a vybídl ideální přihrávkou ke skórování Škardu,který nepohrdl a poslal míč do prázdné branky-1:3.

45.MIN.:Po rohovém kopu domácích se prosadil hlavičkou Škarda st.,ale gólman Krupička ml. se blýskl bravurním akrobatickým zákrokem,kdy vytlačil míč na rohový kop.

48.MIN.: Dobrou individuální akcí se prosadil Baloun,kdy vyvezl míč středem hřiště a před vápnem vysunul uličkou Hůlku,který ač tísněn obráncem se dokázal prosadit,když přeloboval v poločase střídajícího brankáře a trenéra v jedné osobě Beránka-1:4.

52.MIN.:Po chybě domácí obrany se dostal tváří v tvář božíčanskému brankářovi Nitsch,který tvrdou ranou šajtlí nezaváhal-1:5.

65.MIN.:Po rohovém kopu se dostal k míči Palivec,vrátil přízemní centr před branku,který domácí hráč Rubáš nešťastně tečoval do vlastní sítě-1:6.

V tomto přípravném duelu jsme až na hrubou chybu na začátku utkání (s tímto soupeřem už je to takový malý rituál) odehráli co se týče defenzívy velice slušné utkání.V útočné fázi jsme si vyzkoušeli aktivní napadaní soupeře už při jeho rozehrávce,kterým jsme mu dělali veliké problémy v rozehrávce a získali jsme tak spoustu míčů.V utkání jsme vstřelili šest branek,což je na nás dost,ale přesto se nemůžu ubránit dojmu,že jsme až příliš mnohokrát ne zrovna ideálně vyřešili finální přihrávku či zakončení samotné.Stínem utkání je zranění naší velké letní posily Filipa Škardy,uvidíme jak to bude vážné?