BEČOV:DĚVĚT BRANEK

Autor: Vakeš Petr <vakesovi(at)seznam.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 11. 06. 2011

DATUM UTKÁNÍ:4.6.2011 10:30

FK N.ROLE-SLAVOJ BEČOV 8:1 (6:1)

BRANKY:4.Baloun,10.Melichar,15.Karlík,24 a 72.Palivec, 38.Krupička ml.(pen.),40.a75.Vaverka-34.Hrabačka

ČK: 0-0          ŽK: 0-0

ROZHODČÍ:Balhár-Šmat,Kozák (Rajtmajer)

SESTAVA:                                                               1 Krupička ml.

2 Hopf                8 Baloun (K)                 10 Chlup R.                3 Nitsch

4 Palivec                5 Melichar V.                9 Červík              6 Karlík

11 Vaverka                 7 Hnízdil

STŘÍDALI:46.min.-12 Hájek L.(Melichar V.)

PŘIPRAVEN: 13 Krupička st.

REALIZAČNÍ TÝM:Vakeš P.(trenér)

ABSENCE: Melichar P.(netrénuje-práce),Ficík (dlouhodobé zranění),Štěpánek(práce), Skopový(dlouhodobé zranění), Chlup T. (relaxace na chatě),Kučaba (práce),Zahálka(?),Hejna M. (?)

I.POLOČAS

4.MIN.:Po křížném centru R.Chlupa do vápna a nepodařeném odkopu jednoho z hostujících hráčů se kapitán Baloun prosadil křížnou skákavou střelou k tyči-1:0.

7.MIN.:Červík vysunul Palivce do krajního prostoru,ten pronikl s míčem u nohy do vápna a našel podélnou přihrávkou na delší tyči nabíhajícího Hnízdila,ale ten bohužel nedokázal velkou šanci přetavit v branku.

10.MIN.:Palivec po dobré individuální akci našel na hranici penalty nabíhajícího Vaverku,který však dobře vyběhlého brankáře Bečova pouze nastřelil, k odraženému balónu se dostal Melichar a úspěšným prostřelením brankáře včetně bránících hráčů soupeře ukončil své jarní střelecké trápení-2:0.

12.MIN.:Po přesném trestném kopu R.Chlupa si na malém vápně naskočil na hlavičku Baloun,ale bohužel jeho zakončení mířilo těsně nad břevno hostující svatyně.

15.MIN.:Baloun dlouhým pasem z naší poloviny našel na hranici velkého vápna Vaverku,který si dobře zpracoval a dostal se do velmi dobré střelecké příležitosti,ale přesto přihrávkou našel ještě lépe postaveného mladíčka Karlíka,který s přehledem po třetí rozvlnil síť hostů-3:0.

24.MIN.:Po hrubé chybě hostujícího gólmana Karfiola,který neudržel poměrně lehký míč se k míči dostal Palivec,který dal asi jeden z nejlehčích gólů v životě-4:0.

34.MIN.:Po malé domů brankář Krupička ml. nezvládl odkop od branky,když “ideálně“ našel před velkým vápnem protihráče Hrabačku,který se své a vlastně jak se později ukázalo jediné velké šance hostů zhostil s přehledem,když darovanou šanci bezpečně proměnil a Stáňa jenom může litovat,že zbytečně přišel o třetí čisté konto za sebou-4:1.

38.MIN.:Při individuální akci ve vápně byl zcela jednoznačně Palivec faulován a panu rozhodčímu Balharovi nezbylo nic jiného než odpískat pokutový kop,na který se tváří v tvář proti kolegovi postavil Krupička ml. a přízemní střelou k tyči nedal Karfiolovi žádnou šanci-5:1.

40.MIN.:Baloun ideálně za obranu vysunul Vaverku,který se proti brankáři hostů prosadil tvrdým projektilem pod břevno-6:1.

II.POLOČAS

49.MIN.:Červík našel ve vápně českou uličkou Palivce,který na penaltě našel Karlíka,ale tomu jeho střela nesedla ideálně,když střela šla mimo branky.

54.MIN.:Červík dlouhým křížným pasem našel L.Hájka,který se sám řítil na brankáře hostů,ale přestože měl spoustu času nezamířil přesně,když jeho křížná střela zamířila těsně vedle tyče brankové konstrukce.

72.MIN.:Naše střelecké trápení protrhl až Palivec,když z dobrých třiceti metrů natáhl ke střeleckému pokusu,který byl tak vydařený,že ho zastavila až hostující síť-7:1.

75.MIN.:Palivec dobrým individuálním průnikem a zpětnou přihrávkou na vápně našel Vaverku,který trefil přízemní střelou k tyči přesně-8:1.

V tomto utkání jsme byli zcela jednoznačným favoritem,ale přesto jsem měl strach,abychom utkání nepodcenili a hlavně,abychom předvedli kolektivní výkon a ne individuální honbu za vstřeleným gólem,což se klukům podařilo a tak mi nezbývá nic jiného než klukům poděkovat.Ideálně jsme zvládli hlavně začátek utkání,kdy jsme se do soupeře pustili doslova od první minuty a vlastně celý první poločas tým šlapal výborně.Druhý poločas už z naší strany nebyl tak povedený,kdy jsme byli nepřesní a nerozhodní v koncovce,ale i naše hra postrádala zejména nabídku a přesnost v rozehrávce.Přestože nám celkově utkání vyšlo,některé neproměněné šance byli opravdu z kategorie“tutovek“ a je škoda,že jsme si ještě více nevylepšili skóre v tabulce.