BRANKY:3.Červík ČK: 0-0 ŽK: ?-40.T.Chlup (diskuze s rozhodčím),Červík (faul)

SESTAVA:                                                1 Krupička ml.

STŘÍDALI:65.min.- 12 Hopf (Nitsch)

REALIZAČNÍ TÝM: Vakeš P.(trenér),Hájek Dan (vedoucí mužstva)

ABSENCE: Melichar P.(netrénuje-práce),Ficík (dlouhodobé zranění), Krupička st. (zranění),Štěpánek(práce),Skopový(dlouhodobé zranění), Kučaba (práce), Baloun (studium),Zahálka (?)

I.POLOČAS

3.MIN.:Po vyhraném hlavičkovém souboji T.Chlupa,se k míči dostal kapitán Červík,který si míč dobře připravil a z pětadvaceti metrů vyslal tvrdý projektil,který se s pomocí tyče a odrazu od dezorientovaného gólmana domácích zastavil až v síťi-0:1.

7.MIN.:Po špatném vyběhnutí našeho gólmana se domácí Slovák dostal do dobré střelecké příležitosti,ale jeho zakončení bylo nepřesné.

20.MIN.:Po centru z krajního prostoru se ačkoli obsazený domácí hráč Slovák dobře natlačil přes nedůrazného Vaverku a jeho krásné zakončení hlavou v těžké pozici skončilo odrazem od horního části břevna v autu.

22.MIN.:Nitsch ideálně uvolnil osamoceného Palivce,který poslal brankáři domácích navštívenku tvrdou střelou mířící pod břevno,ale poslední instance Lipové Kuneš těžkým zákrokem svůj tým podržel .

24.MIN.:Nitsch z trestného kopu přímo ukázkově našel nabíhajícího Červíka,ale ten bohužel v “tutovce“ zklamal,kdy míč od jeho hlavy mířil nad břevno lipovské svatyně.

II.POLOČAS

53.MIN.:Hned v prvních minutách druhého poločasu mohl T.Chlup zvýšit naše vedení,ale po pěkné akci,kdy šel sám na brankáře domácích nedokázal zakončit.

55.MIN.:Hosté odpověděli naší šanci o dvě minuty později,ale i jeden z domácích neměl přesnou mušku,kdy po výborném zákroku Krupičky ml. mohli hráči domácích zahrávat pouze rohový kop.

60.MIN.:Po hodině hry dostali domácí výhodu trestného kopu z velice nadějné pozice,k míči se postavil domácí kanonýr Hynek a jeho dobré zakončení mířilo do horního rohu naší branky,ale proti byl náš brankář,kdy míč jednou rukou vytěsnil na rohový kop.

68.MIN.:Po chybě Vaverky (ztráty míče ve středu hřiště) domácí předvedli rychlou kombinaci se zpětnou přihrávkou,kterou zakončoval Hynek,který v největší šanci domácích zklamal,když doslova nastřelil našeho gólmana,který si tak připsal další výborný zákrok.

77.MIN.:Po chybě L.Hájka se dostal střídající Tůma do vyložené střelecké příležitosti,ale jednička v naší brance nás dobrým zákrokem opět podržela.

86.MIN.:Po trestném kopu domácího Hynka se jeden z domácích hráčů dostal ve skrumáži k zakončení,ale jeho rána zblízka naštěstí pouze rozezvučela břevno naší brankové konstrukce.

Konečně jsme v jarní části zabrali,dovezli první body z venku a dali tak definitivní razítko na naši záchranu v soutěži,která po rozpačitých začátcích v jarní části sezóny (problém ze zraněními hráči a střeleckou potencí týmu) zcela určitě nebyla zcela jednoznačná.V tomto utkání nám dokonale vyšel začátek,kdy jsme kromě vstřelené branky měli ještě několik příležitostí vedení zvýraznit.Postupem času domácí tým přidal na obrátkách a vypracoval si několik brankových situacích,které určitě volali po vstřelení vyrovnávající branky,ale naštěstí brankář Krupička ml. měl svůj den a když k tomu přidáme i selhání domácích borců,tak jsme poprvé na jaře nejenom získali první body z venku,ale poprvé jsme na cizím hřišti v jarní části neinkasovali.Na druhou stranu i náš celek měl několik opravdu velkých šancích (většinou brejkové situace) a kdybychom některé z nich proměnili,tak jsme se nemuseli o výsledek třást až do konce utkání.Klukům patří poděkování za vybojované body na půdě soupeře,který ač to podle tabulky nevypadá,hraje výborný kombinační fotbal a tak trošku se nám povedla malá odveta za náš domácí výprask právě od borců z Lipové.Doufám,že nás poslední dvě výhry za sebou nakopnou a ve zbývajících třech kolech ještě přidáme nějaký ten bodík,protože dvanáct jarních bodů rozhodně neodpovídá kvalitě našeho týmu.