BRANKY:76. a 84. Palivec,90.T.Chlup-65.Vázler

ROZHODČÍ:Balhar -Kobielský,Chrástecký (Strmiska)

SESTAVA:                                                    1 Krupička ml.

STŘÍDALI:20.min.-14 Krupička st. (Melichar V.),67.min.-12 Štěpánek (Chlup R.),68.min.-13 Karlík (Hájek L.)

PŘIPRAVENI:16 Zahálka,15 Hradecký

REALIZAČNÍ TÝM: Vakeš P.(trenér),Hájek D.(vedoucí mužstva)

ABSENCE: Melichar P.(netrénuje-práce),Ficík (dlouhodobé zranění),Skopový(dlouhodobé zranění), Hopf (dlouhodobé zranění),Kučaba (práce),Hejna M. (?)

I.POLOČAS

13.MIN.:Po našem nedůrazu v obrané činnosti a zmatku při přebírání hráčů se dostal jeden z rotavských hráčů ke střele z dobré pozice,ale měli jsme štěstí,když nás od pohromy zachránila tyč.

25.MIN.:Po podélné přihrávce se ke střele na hranici velkého vápna dostal hostující Vázler,ale jeho projektil Krupička ml. vyrazil dobrým zákrokem do bezpečí.

32.MIN.:Po nedorozumění brankáře a stopera hostů se k míči protlačil důrazný Hnízdil,ale o metr minul.

40.MIN.:Pěkná akce po ose L.Hájek,T.Chlup,kdy druhý jmenovaný zatáhl míč do vápna a snažil se najít přízemním centrem nabíhajícího Hnízdila na malém vápně,ale bohužel přihrávka byla příliš prudká.

42.MIN.:Po dalším dobrém průniku do vápna T.Chlup našel zpětnou přihrávkou Palivce,ale ten bohužel v dobré pozici skákavý balón netrefil ideálně a jeho střela z první letěla vysoko nad branku.

II.POLOČAS

61.MIN.:V dobré šanci se ocitl Vaverka po přihrávce od T.Chlupa,ale jeho razantní střela z “jedničky“ skončila pouze na tyči hostující branky.

62.MIN.:Po dobrém centru Nitsche v nadějné pozici Palivec své zakončení hlavou nedokázal přetavit v branku.

65.MIN.:Po naší taktické chybě v bránění prostoru dvojce mladíků Palivce s L.Hájkem se k míči po přihrávce dostal právě zapomenutý exsokolovský Vázler (podle našich obránců po ofsajdové přihrávce) a svůj nájezd na našeho brankáře zakončil s pomocí tyče do síťě-0:1.

76.MIN.:Po pěkném křížné pasu Nitsche a chytrém puštěním od Červíka se k míči dostal Palivec,dobře si zpracoval a po zemi chladnokrevně prostřelil brankáře Hessouna-1:1.

84.MIN.:Na hrotu útoku T.Chlup svedl tvrdý souboj s rotavským stoperem Lupšou,který vyhrál,na prodloužený míč za obranou linii hostů si zaběhl Palivec a po krátkém sprintu přesným obstřelem překonal vyběhnutého gólmana hostů -2:1.

86.MIN.:Hosté se dostali v závěrečném náporu k dobré šanci,kdy pokus jednoho z hostujících hráčů náš brankář bravurním zákrokem vytěsnil na rohový kop.

90.MIN.:Červík po průniku po křídle našel na malém vápně T.Clupa,který se zblízka nemýlil a potvrdil tak definitivně náš první jarní tříbodový zisk-3:1.

První poločas (mimo poslední pětiminutovky) z naší strany nebyl vůbec povedený,kdy někteří hráči si asi neuvědomovali jak důležité utkání hrajeme.Naopak druhý poločas byl z naší strany velmi dobrý,kdy jsme ale paradoxně inkasovali první branku,ale nakonec jsme dobrým závěrem utkání otočili a připsali si tak důležité tři body do tabulky.Nezbývá mi nic jiného než klukům poděkovat za dobrý výkon a hlavně dobrou morálku v závěru utkání,kdy jsme doslova z posledních zbytků sil utkání otočili.V tomto utkání nám výborně do hry naskočili střídající hráči a dopomohli tak k důležitému obratu v utkání,kdy se opět projevilo: „tým je silný tak,jak je silná lavička“.Stínem utkání je zranění Víťi Melichara (klíční kost),uvidíme jak bude toto choulostivé zranění vážné,snad se brzy uzdraví,protože by nám tento dobrý fotbalista a hlavně “srdcař“ moc scházel.