Autor: Vakeš Petr <vakesovi(at)seznam.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 17. 04. 2011

ROZHODČÍ:Bušek-Fraško,Nehasil (Sedláček)

SESTAVA:                                                     1 Krupička ml.

8 Zahálka     4 Palivec      9 Červík        6 Hájek L.

1O T.Chlup                 11 Vaverka

STŘÍDALI:73.min.- 14 Hamouz (Zahálka),75.min.- 13 Hájek D. (Vaverka), 75.min.-12 Hájek T.(Hájek L.)

REALIZAČNÍ TÝM: Vakeš P.(trenér),Hájek D.(vedoucí mužstva),Baloun (zdravotník)

ABSENCE: Melichar P.(netrénuje-práce),Ficík (dlouhodobé zranění), Chlup R.(dlouhodobé zranění), Štěpánek(práce) ,Skopový(dlouhodobé zranění), Hopf (dlouhodobé zranění),Kučaba (práce),Karlík (utkání B.Sokolov), Baloun (zranění)

I.POLOČAS

10.MIN.:Po rohovém kopu domácího souboru jsme neuhlídali jednoho z domácích hlavičkám,ale ten na štěstí mířil mimo branky.

13.MIN.:O tři minuty později jsme se ocitli i my ve velké šanci,kdy po rohu Palivce L.Hájek z malého vápna trefil nohou jen náruč domácího brankáře Ešnera.

19.MIN.:Ke skákavému míči za velkým vápnem se dostal Palivec,ale jeho tvrdý projektil šel těsně nad břevnem domácí svatyně.

43.MIN.:Po špatně rozehraném trestném kopu Palivcem a dvou doslova nešťastných tečích Krupičky st. a Nitsche se míč dostal k domácímu T.Stolínovi,který proti vyběhnutému Krupičkovi ml. zvolil přízemní zakončení do protisměru vyběhnutého gólmana a k radosti domácích fandů byl úspěšný-1:0.

II.POLOČAS

49.MIN.:Opět po nedorozumění v naší hře domácí Brabec našel přesným centrem V.Stolína,ale ten tutovku zazdil.

52.MIN.:Po nepřesném vhazování Nitschem jsme přišli o míč,domácí toho využili k rychlému přechodu do protiútoku (špatně zajištění prostoru),kdy se dva domácí hráči řítili sami na našeho brankáře,kterého bez problémů vyšachovali ze hry a T.Stolín mohl tak bez problémů vsítit svůj druhý gól do zcela opuštěné branky -2:0.

60.MIN.:T.Stolín mohl o osm minut později završit hattrick,ale jeho pěkné zakončení lobem přeletělo břevno naší brankové konstrukce.

65.MIN.:Po několika našich šancích a polo šancích,se potvrdilo známé nedáš-dostaneš,kdy hosté předvedli ukázkovou kombinaci s gólovou tečkou a tím prakticky rozhodli o osudu tohoto utkání-3:0.

73.MIN.:Uvolněně hrající domácí tým byl blízko k další brankové oslavě,ale střelu jednoho z domácích borců zastavilo břevno.

75.MIN.:Vstřelit čestnou branku mohl T.Chlup,ale jeho střela z dobré pozice na úrovni velkého vápna šla těsně mimo tyče.

82.MIN.:Pár minut před koncem se do střelecké příležitosti dostal i střídající veterán Hamouz,ale jeho zakončení levou nohou šlo pouze nad břevno domácí branky.

84.-90.MIN.:V posledních minutách jsme se dostali do několika šancích.které zaváněli gólem,ale branku jsme už vsítit nedokázali.

Těžko se mi hodnotí utkání,kdy jsme hráli prakticky jenom třicet minut,pak přišel doslova herní kolaps,kdy jsme domácí týmu doslova nabídli tři body a domácí tým hrající o záchranu to samozřejmě nemohl odmítnout a dá se říct že nám v tomto sobotním dopoledním utkání dal lekci z toho jak se hraje záchranu.Z toho bychom se měli poučit,protože s přihlédnutím ke kvalitě soupeře (tím nechci snižovat kvalitní výkon fotbalistů Dalovic v tomto utkání,ale určitě domácí tým nepatří k těm nejkvalitnějším týmům v soutěži),jasné prohry v tomto utkání a lazaret našeho týmu nás bohužel čeká velmi těžké jaro,kdy se obavám,že bohužel po této prohře začínáme hrát o záchranu.Nedá se nic dělat musíme se nad sebou zamyslet a snažit se v dalších zápasech zkusit urvat nějaký ten bodík,ale to se bez bojovnosti a bez fotbalového srdíčka opravdu nedá.