H.SLAVKOV:ZISK NEBO ZTRÁTA?

Autor: Vakeš Petr <vakesovi(at)seznam.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 27. 03. 2011DATUM UTKÁNÍ:27.3.2011 11:00 (UMT Ostrov)

 

             N.ROLE-H.SLAVKOV 3:3 (3:1)

 

BRANKY: 20.T.Chlup(pen.),22.L.Hájek,23.Červík-34.M.Němček,49.T.Pazdera,70.Drobný

ČK: 0-0          ŽK:73.R.Chlup (faul),73.T.Chlup (diskuse s rozhodčím) -?

ROZHODČÍ:Berka-M.Novotný,M.Štěrba (Fibrich)

 

 

SESTAVA:

                                                                             1 Krupička ml.

 

                          7 Hnízdil                  8 Baloun (K)              5 Melichar V.               3 Nitsch

 

                                    4 Palivec            9 Červík            10 Chlup R.                6 Hájek L.

 

                                                             2 Vaverka                     11 Chlup T.

 

 

STŘÍDALI:65.min.-14 Karlík(Vaverka),80.min.-12 Zahálka(Hájek L.)

PŘIPRAVENI: 13 Krupička st.

REALIZAČNÍ TÝM: Vakeš P.(trenér),Hájek D.(vedoucí mužstva)

ABSENCE: Melichar P.(netrénuje-práce), Hejna M.(po zranění), Ficík (dlouhodobé zranění), Štěpánek(práce,zranění) ,Skopový(zranění), Hopf (zranění) ,Kučaba (práce)

 

I.POLOČAS

20.MIN.:T.Chlup našel dobrým pasem Palivce,který si to namířil přímo do velkého vápna soupeře,gólman hostů vyběhl proti,zcela jasně fauloval a pan rozhodčí Berka odpískal penaltu.K exekuci pokutového kopu se postavil T.Chlup a i přestože brankář Plaček vystihl směr,na střelu o tyč neměl nárok-1:0.

22.MIN.:Palivec vysunul pasem do křídla T.Chlupa,ten míč výborně zatáhl kolem hostujícího obránce a našel přízemní přihrávkou na zadní tyči L.Hájka,který ve skluzu nezaváhal-2:0.

23.MIN.:Hned o minutu později jsme využili zmatku v obranných řadách Slavkova a po dobrém tlaku na balón se Červík pololobem s pomocí břevna trefil přesně-3:0.

34.MIN.:Po jednom z mnoha rohových kopů soupeř jsme zaváhali při pokrytí hostujícího M.Němčeka ,který hlavou dostal svůj tým zpět do utkání-3:1.

 

II.POLOČAS

 49.MIN.:Po ztrátě míče u autové čáry dvojce T.Chlup,Palivec hornoslavkovský J.Pazdera našel přetaženým centrem zcela neobsazeného svého mladšího bratra T.Pazderu,který nádherným volejem div neprotrhl síť-3:2.

70.MIN.:Po chybě Karlíka v rozehrávce ve středu hřiště zkušený T.Pazdera vysunul uličkou Drobného,který proti vyběhnutému Krupičkovi ml. nezaváhal srovnal skóre-3:3.

75.MIN.:Po dobré střele aktivního Pazdery vytáhl výborný zákrok Krupička ml. a vytlačil míč na rohový kop.

80.MIN.:Deset minut před koncem utkání jsme mohli rozhodnout,kdy po trestném kopu Nitsche se pře brankářem hostů zjevil zcela sám Červík,ale bohužel hlavou a ani následnou dorážkou nohou nedokázal Plačka v brance hostí překonat.

 

 

                                                  V prvním jarním mistrovském utkání jsme ztratili dva body,jelikož jsme v utkání vedli po tříminutovce snů už tři nula,ale bohužel houževnatého soupeře to nepoložilo,kdy nás soupeř zejména v druhém poločase začal přehrávat a zaslouženě vyrovnal.Klíčový moment utkání dle mého názoru přišel na začátku druhého poločasu,kdy soupeř po sérii našich velkých chyb v defenzivní činnosti snížil na rozdíl jediného gólu a šel psychicky velmi nahoru,naopak mi jsme zbytečně udělali spoustu chyb v rozehrávce, z čehož soupeř profitoval k ohrožení naší branky a vlastně i jednu ze ztrát využil k vyrovnání.Před zápasem jsme věděli,že soupeř má velkou sílu ve standartních situacích a je silný v silových soubojích,to jsme chtěli eliminovat zejména přesnou kombinací a dobrým pohybem bez balónu,což se nám dařilo v prvním poločase,kdy jsme soupeře mimo standartních situacích nepouštěli do šancí.Naopak ve druhém poločase náš výkon měl k ideálu hodně daleko,kdy soupeř mohl završit dokonalý obrat čtvrtým gólem,ale nakonec jsme mohli deset minut před koncem utkání strhnout vedení na naši stranu,ale pokud budu soudný musím uznat,že si soupeř minimálně bod za svůj výkon ve druhém poločase a zejména vůlí po dobrém výsledku zasloužil.

                                                                                                                                                  Trenér P.Vakeš

 

NÁSLEDUJÍCÍ UTKÁNÍ:2.4.2011 10:30 ŽLUTICE-N.ROLE