1.FC K.VARY U19:VÝHRA S MLADÍKY

Autor: Vakeš Petr <vakesovi(at)seznam.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 05. 03. 2011HRÁNO: 5.března 2011,14:00 na UMT v K.Varech

 

              1 FC K.VARY U19 - FK N.ROLE 2:7 (1:6)

 

BRANKY:7.Mudra,70.Vovat-3.a43.Palivec,24.a39.Červík,28.Baloun,41.Hájek,88.Vaverka

ROZHODČÍ:Lutzbauer (laik)

 

SESTAVA:                                                        Krupička ml.

 

                                         Hopf           Baloun (K)       Krupička st.           Nitsch

 

                                             Palivec          R.Chlup     Červík          Skopový

 

                                                                   Vaverka           Hájek L.

 

STŘÍDALI: 38.Hnízdil (Hopf),45. T.Chlup (Hájek L.),45. Karlík (Skopový),.Křehlík(Krupička st.)-70.Krupička st.(Červík),70.Hájek L.(Palivec),70.Skopový(Chlup.T.)

ABSENCE:Ficík,M.Hejna,Štěpánek,Melichar P.,Melichar V.,Kučaba,Zahálka

 

ZAJÍMAVÉ SITUACE:

 

3.MIN.:Vaverka našel křížnou přihrávkou na vápně zapomenutého Palivce,který pololobem překonal vyběhnutého gólmana domácích-0:1.

7.MIN.:Po ztrátě míče L.Hájkem,domácí fotbalisté předvedli rychlou křídelní akci,kterou zakončil z blízka Mudra-1:1.

24 .MIN.:Vaverka se dobře uvolnil a našel zpětnou přihrávkou Červíka,který vyzkoušel střelou domácího brankáře,ten pouze vyrazil.U dorážky byl nejrychleji L.Hájek,který po otočce našel na malém vápně zcela volného Červíka,který opět poslal naše barvy do vedení-1:2.

28.MIN.:Po faulu na Skopového jsme dostali výhodu trestného kopu z nadějné pozice (zkrácený rohový kop).K exekuci se postavil Palivec,našel na první tyči Balouna,který se nemýlil-1:3.

39.MIN.:Po dobré přihrávce Palivce si pohrál Červík s domácí poslední instancí a zavěsil do prázdné branky-1:4.

41.MIN.:Čtyři minuty před přestávkou se zrodila asi nejhezčí akce utkání,kdy si R.Chlup vyměnil míč s Vaverkou a přihrávkou vybídl ke skórování L.Hájka,který nezaváhal-1:5.

43.MIN.:Po dobré přihrávce se do dobré pozice dostal L.Hájek,který přihrávkou podél domácího brankáře našel zcela osamoceného Palivce,který bez problémů uzavřel naši produktivní čtyřminutovku-1:6.

70.MIN.: Pěkným momentem se prezentoval domácí dorostenec Vopat,který krásnou střelou ze střední vzdálenosti nedal Krupičkovi ml. ani tu nejmenší šanci-2:6.

88.MIN.:Karlík vybojoval míč a nahrál ho R.Chlupovi,který přihrávkou poslal do šance Vaverku,který zkušeně po zemi prostřelil brankáře a uzavřel tak účet bohatého utkání na branky-2:7.

 

 

                                                                              Přestože utkání skončilo vysokým vítězstvím pro naše barvy,náš výkon nebyl zcela ideální.V úvodu prvního poločasu jsme měli až příliš velké problémy s obsazováním pohyblivých hráčů domácího celku a kazili jsme až příliš mnoho přihrávek,což nás stálo spoustu sil.Ve zbytku prvního poločasu jsme naopak dominovali,kdy jsme doslova domácímu mladému celku udělali průvan v defenzívě.Druhý poločas jsme výrazně polevili,kdy nám především scházel pohyb bez míče a příliš mnohokrát místo finální přihrávky v dobře vyvíjející se šanci jsme ztratili balón,kdy už někteří hráči nenacházeli(nebo nechtěli) sílu podpořit defenzivní práci naší obrany.Největší pozitivem utkání je,že jsme měli na náš celek až neskutečnou produktivitu a předvedli pár výborných akcích s gólovou tečkou.Velké poděkování patří panu Lutzbauerovi,který v roli soudce-laika odpískal utkání na jedničku.

                                                                                                                                             Trenér Petr Vakeš

 

PŘÍŠTÍ UTKÁNÍ: 12.března,9:00 BOŽÍČANY-N.ROLE (UMT Ostrov)