JÁCHYMOV:SEDM VSTŘELENÝCH GÓLŮ!!!

Autor: Vakeš Petr <vakesovi(at)seznam.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 27. 02. 2011HRÁNO: 26.února 2011,16:30 na UMT v Ostrově

 

  TJ JÁCHYMOV - FK N.ROLE O:7 (0:4)

                                     (utkání zimního turnaje FK Ostrov-2x40 minut)

 

BRANKY : 10.,19. a 60. Vaverka,5. Zahálka,15.Nitsch,44. Skopový,69. Palivec

ROZHODČÍ:Krejčí

 

SESTAVA:                                          Krupička ml.

 

                             Hopf          Baloun(K)      Melichar V.       Hnízdil

 

                                 Zahálka      R.Chlup     Palivec       Nitsch

 

                                               Vaverka            Hájek L.

 

STŘÍDALI: 45.Křehlík (Hájek L.),45.Skopový (Nitsch),45.Karlík (R.Chlup)

 

ABSENCE:,Ficík,M.Hejna,Štěpánek, Krupička st.,Melichar P., T.Chlup, Kučaba, Červík

 

ZAJÍMAVÉ SITUACE:

5.MIN.:Špatně zahraný ofsajdový systém soupeře využil průnikem do vápna Nitsch,který podélnou přihrávkou našel u tyče Zahálku,který už si věděl rady-0:1.

10.MIN.:Akci středem hřiště po ose Palivec,L.Hájek,Vaverka posledně jmenovaný proměňuje střelou “šajtlí“ podél soupeřova brankáře-0:2.

15.MIN.:Prudký střílený centr Nitsche z trestného kopu končí i z pomocí lehké teče jednoho z jáchymovských hráčů v síti-0:3.

19.MIN.: Nejhezčí moment utkání se zrodil po pasu Palivce na R.Chlupa,který chytrou přihrávkou “pod sebe“ našel na penaltě zcela volného “kanonýra“ Vaverku,který v pohodě dopravil balón do prázdné branky-0:4.

20.MIN.:O minutu později se předchozí střelec Vaverka ocitl v roli nahrávače,kdy z pravého křídla našel před brankou L.Hájka,ale ten ve stoprocentní šanci přestřelil.

44.MIN.:K odraženému míči po střele Zahálky a zákroku soupeřova gólmana se dostal Skopový,který nekompromisní střelou zvýšil skóre utkání na-0:5.

60.MIN.:Karlík přesnou načasovanou přihrávkou vysunul Vaverku,který se kličkou zbavil brankáře a uklidil míč do opuštěné branky-0:6.

69.MIN.:Po chybě domácích Vaverka posílá přihrávkou do velké šance L.Hájka,který pouze nastřeluje brankáře,ale k odraženému míči se dostal Palivec,který přesným obstřelem uzavřel gólový účet utkání-0:7.

72.MIN.:Do další velké šance utkání se dral Vaverka,který ale svou finální přihrávkou našel L.Hájka v postavení mimo hru.

 

                                          V posledním utkání zimního turnaje se nám proti soupeři z naší soutěže dařilo, kdy jsme si po dlouhé době s chutí zastříleli a po připsání tří bodů do tabulky jsme skončili na třetím místě. Z vysokým vítězstvím a předvedenou hrou jsem velice spokojen,ale na druhou stranu vysokou výhru bych nechtěl přeceňovat,jelikož tým Jáchymova se mi nezdál příliš kompaktní,což potvrdil i jeden z funkcionářů TJ: „Budujeme nový tým“ .

                                                                                                                                            Trenér Petr Vakeš

 

PŘÍŠTÍ UTKÁNÍ: 27.února,10:45 N.SEDLO-N.ROLE (v Ostrově)