B.SOKOLOV"U-17":DĚLBA S MLADÍKY

Autor: Vakeš Petr <vakesovi(at)seznam.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 19. 02. 2011HRÁNO: 18.února 2011,18:00 na UMT v Sokolově

 

 B.SOKOLOV“U17“-FK N.ROLE 2:2 (0:1)

 

BRANKY : ?-42.Hájek L.,71.Červík

ROZHODČÍ:Pacelt (laik)

 

SESTAVA:                                          Krupička ml.

 

                                   Hopf       R.Chlup      Baloun (K)       Karlík

 

                                      Dušek M.      Palivec        Červík     Nitsch

 

                                                       Skopový              Hájek L.

 

STŘÍDALI: 46.Křehlík (Nitsch),80.Nitsch (Hájek L.)

 

ABSENCE:Ficík,Zahálka ,M.Hejna,Štěpánek, T.Chlup ,Krupička st., Hnízdil , Vaverka , Kučaba, Melichar V., Melichar P.

 

ZAJÍMAVÉ SITUACE:

18.MIN.:Do první velké šance se dostal exsokolovský Červík,ale domácí brankář Rau dobrým výběhem šanci zneškodnil.

26.MIN.:Po pěkné křídelní akci domácích borců skončil poprvé balón v naší síti,ale pro postavení mimo hru gól nebyl uznán.

42. MIN.:Po autu Nitsche se od Palivce dostal míč k Červíkovi,který přiťukl Hájkovi,který křížnou střelou nedal domácímu brankáři šanci-0:1.

47.MIN.:Z výhody-nevýhoda:po zahrávání rohového kopu se dostali mladí fotbalisté baníku do rychlého protiútoku a po špatném pozičním bránění si to jeden se sokolovských dorostenců namířil přímo k brance (bez odporu našich hráčů) a přesnou ranou tak potrestal zmatek v naší obraně-1:1.

49.MIN.:Palivec pěknou přihrávkou našel ve vápně Červíka,který v dobré pozici křížnou přízemní střelou jen těsně minul branku domácího týmu.

53.MIN.:Po rychlé křídelní akci a přesném centru,jeden ze sokolovských fotbalistů v dobré pozici z voleje přestřelil.

71.MIN.:Po dlouhém přesném pasu R.Chlupa Hájek sklepl na Červíka,který výstavní trefou vymetl pavučinu z horního rohu brankové konstrukce baníku-1:2.

77.MIN.:Po rohovém kopu domácích jeden ze sokolovských hráčů mířil střelou z vápna pod břevno naší branky,ale na čáře již překonaného našeho gólmana zastoupil Palivec,který s pomocí břevna odhlavičkoval míč do bezpečí.

82.MIN.:Z nevinné situace se zrodil vyrovnávající gól, kdy jeden z domácích borců natáhl ke střele ze střední vzdálenosti a dokonale tak zaskočil brankáře Krupičku ml.-2:2.

90.MIN.:V závěru domácí tým mohl strhnout vítězství na svoji stranu,ale brankář Krupička ml. dvěma dobrými zásahy “podržel“ a napravil tak své zaváhání při druhé brance.

 

 

                                                                     Již tradičně jsme měli problémy se sestavou,kdy jsme neměli daleko k odvolání tohoto přátelského utkání,ale nakonec jsme sestavu “slepili“ a k utkání odjeli.Musím říct,že utkání mělo svoji kvalitu,kdy oba týmy hráli dobrý fotbal v pohybu i agresivita a nasazení připomínali už mistrovské utkání.První poločas jsme zahráli výborně zejména po taktické stránce v defenzívě,kdy jsme pohyblivému týmu domácích nedali mnoho prostoru pro jejich kombinační hru.Druhý poločas už nebyl tak dobrý,kdy přece jenom mladíci prokázali svou dobrou fyzickou připravenost a zle v nám v závěru utkání zatopili.Celkově však musím kluky pochválit,kdy jsme po dlouhé době opět předvedli,že fotbal hrát umíme,kdy jsme sehráli vyrovnaný duel s kvalitním soupeřem,což nesporně mladý “ligový“ tým předvedl i v tomto utkání.Nesmím zapomenout pochválit dobrý výkon pana Pacelta,který v roli rozhodčího (laika) utkání odpískal na výbornou.

                                                                                                                                             Trenér Petr Vakeš

 

PŘÍŠTÍ UTKÁNÍ: 26.února,16:30 JÁCHYMOV-N.ROLE (v Ostrově)

                                27.února,10:45 N.SEDLO-N.ROLE (v Ostrově)