OSTROV-OPĚT NEPOVEDENÉ UTKÁNÍ

Autor: Vakeš Petr <vakesovi(at)seznam.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 12. 02. 2011

HRÁNO: 12.února 2011,10:45 na UMT v Ostrově

FK OSTROV - FK N.ROLE 3:1 (1:0)

(utkání zimního turnaje FK Ostrov-2x40 minut)

BRANKY : 4.,53.,66.(střelci nezjištěni) -56.L.Hájek

ROZHODČÍ: Kermeci

SESTAVA:                                              Horník

Hnízdil (K)      Hopf       Melichar V.       Nitsch

Kučaba       Červík     Palivec      Skopový

Zahálka             Hájek L.

STŘÍDALI: 40.Křehlík (Skopový) ,50.Skopový (Hnízdil)

ABSENCE:Ficík,M.Hejna,Štěpánek, Krupička st.,Melichar P., T.Chlup, Krupička ml., Baloun, R.Chlup, Vaverka

ZAJÍMAVÉ SITUACE:

4. MIN.:Hned na úvod ukázal své kvality domácí Dušek,kdy se prosadil na našem velkém vápně (kolem tří hráčů-?) ,efektní patičkou vyzval spoluhráče ke střele a ten nezaváhal,kdy přesnou střelou poslal svůj tým do vedení- 1:0.

20. MIN.:Do další šance se po přihrávce z krajního prostoru dostal agilní Dušek,ale jeho zakončení se mezi tři tyče nevešlo.

21. MIN.: O minutu později se řítil osamocen na branku soupeře Zahálka,ale našim barvám dobře známý brankář Šedivec dobře vyběhl a balón ukopl do bezpečí.

53. MIN.: K trestnému kopu z hranice velkého vápna se postavil jeden z domácích borců a výstavní ranou přes zeď nedal našemu gólmanovi žádnou šanci-2:0.

56. MIN.:Po dobré individuální akci Palivce se k zakončení dostal L.Hájek a střelou alá padající list vymetl pavučiny z levého horního rohu branky-2:1.

66. MIN.: Po chybě si domácí hráč v našem vápně “pohrál“ s Kučabou a prostřelil našeho brankáře-3:1.

68. MIN.: K dobré příležitosti jsme se dostali,když hlavní arbitr odpískal nepřímý pokutový kop za malou domů,který jsme zahrávali uvnitř velkého vápna (asi tři metry ve vápně),ale bohužel dvojce Palivec-Nitsch s ní nenaložila ideálně.

K dnešnímu utkání jsme nastupovali bez několika opor základní sestavy, což se bohužel až příliš projevilo na naší předvedené hře, kdy jsme soupeři až příliš lehce vydláždili cestu ke třem turnajovým bodům. Bohužel i v tomto utkání jsme propadli v obranné hře, kdy jsme jako tým nezvládli obsazování a přebírání hráčů. V ofenzívě nás až příliš často zrazovala zbrklost a nepřesnost v kombinaci,kdy jsme brankáře domácího týmu příliš mnoho neprověřili.Stínem utkání bylo zranění domácího hráče,který musel být odnesen na nosítkách,snad to nebude vážné a brzo se vrátí na trávníky.

Trenér Petr Vakeš

PŘÍŠTÍ UTKÁNÍ: 18.února,18:00 B.SOKOLOV ml.dor.-N.ROLE (v Sokolově)