NEJDEK:UTRÁPENÁ REMÍZA

Autor: Vakeš Petr <vakesovi(at)seznam.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 05. 02. 2011HRÁNO: 5.února 2011,9:00 na UMT v Ostrově

 

          FK N.ROLE- FK NEJDEK 2:2 (0:2)

                                    (utkání zimního turnaje FK Ostrov-2x40 minut)

 

BRANKY :74. a 79.Vaverka-vlastní,Kinkal

ROZHODČÍ: Janoušek

 

SESTAVA:                                                  Krupička ml.

                                          Hopf          Karlík        Baloun (K)       Nitsch

                                           Zahálka      R.Chlup      Červík       Hájek L.

                                                      Vaverka             T.Chlup

 

STŘÍDALI: 8.Skopový (Baloun), 41.Kučaba (Zahálka),41.Palivec (Hopf),41.Křehlík (Hájek L.),41. Baloun (Karlík),60. Zahálka(Vaverka),71. Vaverka (T.Chlup)

 

ABSENCE:,Ficík,M.Hejna,Štěpánek, Krupička st.,Melichar V., Hnízdil ,Melichar P.

 

ZAJÍMAVÉ SITUACE:

7. MIN.: Po rohovém kopu nejdeckého týmu se vyznamenal Krupička ml.,kdy na brankové čáře vytáhl “gólové“ zakončení jednoho z hráčů soupeře.

11.MIN.: Po křídelní akci soupeře se za “dohledu“ tří našich hráčů do koncovky prosazoval nejdecký Bachratý,ale nakonec poslední kdo se dotkl míče byl náš gólman-0:1.

20. MIN.: Z dobré pozice za velkým vápnem si postavil balón k trestnému kopu T.Chlup,tvrdě vypálil,ale jeho dobrá křížná střela se mezi tři tyče nevešla.

30. MIN.:Ke střele za hranicí vápna natáhl Vaverka,jeho projektil mířil do levého horního rohu nejdeckého brankáře,ale nejdecký gólman Hudec prokázal své kvality,kdy míč pomocí břevna vytěsnil na rohový kop.

38. MIN.:Nejdecký tým těsně před poločasovou přestávkou zvyšuje své vedení,kdy opět za “dozoru“ dvou našich hráčů si naběhl na míč Kinkal,který přesně přišel z první-0:2.

74. MIN.:Po několika slibných šancích soupeře se ke střele ze střední vzdálenosti odhodlal Vaverka a trefil výborně -1:2.

79. MIN.: Po přesné kolmici Červíka se do samostatného “nájezdu“ na brankáře dostal Vaverka a tváří v tvář nejdeckému brankáři nezaváhal a těsně před závěrečným hvizdem pana rozhodčího Janouška dal výsledku remízovou příchuť-2:2.

 

 

                                                         Bohužel k dnešnímu výkonu mého týmu musím být velmi kritický,jelikož jsme v některých fázích utkání do slova “hořeli“.Dnešní soupeř,který hraje o soutěž níže,nás předčil snad ve všem,ale asi nejzákladnější rozdíl byl v různé chuti “hrát“ a zejména naše špatné bránění (pozdě jsme přistupovali k protihráčům,byli jsme nedůrazní,málo jsme mluvili a určitě nám chyběla zdravá agresivita).Soupeře musím pochválit za dobrý výkon,kdy nás prakticky mimo posledních deseti minut přehrával,ale naštěstí poslední minuty patřili našemu týmu,kdy vlastně díky dvěma brankám ještě výsledek pro nás vyzněl slušně,určitě lépe než výkon,kterým jsme se prezentovali v tomto utkání.Snad si někteří hráči už konečně uvědomí,že žádný soupeř se sám neporazí a samozřejmě se na některých hráčích projevuje slabší tréninková docházka.Perličkou utkání bylo,že dva naši hráči museli vyhledat služby nedaleké nemocnice (chirurgické ambulance).

                                                                                                                                            Trenér Petr Vakeš

 

PŘÍŠTÍ UTKÁNÍ: 12.února,10:45 OSTROV-N.ROLE (v Ostrově)