MUŽI:ZAJÍMAVOSTI-PODZIM 2010

Autor: Vakeš Petr <vakesovi(at)seznam.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 10. 11. 2010

ZAJÍMAVOSTI-PODZIM 2010

TABULKY: V podzimní tabulce jsme skončili na druhém místě,když jsme ve třinácti zápasech získali 25 bodů (8 výher-1 remíza-4 prohry). V tabulce domácích utkání jsme skončili po podzimu na 4.místě,kdy jsme za šest zápasů získali 13 bodů (4-1-1). V tabulce utkání na cizích hřištích jsme skončili po podzimu na 2.místě,kdy jsme za šest zápasů získali 12 bodů(4-0-2).

POLOČASY-STATISTIKA:Zcela jednoznačně statistika ukazuje špatné první poločasy (respektive první minuty utkání),naopak druhé poločasy jsme zvládali výborně,hlavně na hřištích soupeřů.

I.POLOČAS-CELKOVĚ: 13        2-6-5             12bodů              5:13

DOMA:  6         1-3-2              6 bodů               3:6

VENKU: 7          1-3-3              6 bodů               2:7

II.POLOČAS-CELKOVĚ:13        9-2-2             29 bodů             20:7

DOMA: 6        4-0-2              12 bodů             11:4

VENKU: 7        5-2-0              17 bodů              9:3

VSTŘELENÉ BRANKY:Nastříleli jsme celkově 25 branek/13 utkání (1.9 gólů na utkání),v domácím prostředí jsme 14 krát/6 rozvlnili síť soupeře (2.3 gólů na utkání),na hřištích soupeřů jsme byli 11 krát/7 úspěšný (1.6 gólů na utkání). Celkově jsme na 7.místě v produktivitě,v domácím prostředí jsme 6.nejproduktivnější celek tabulky a na cizích hřištích se dělíme o 7.-8. Místo v počtu vstřelených branek.

INKASOVANÉ BRANKY:Celkem jsme obdrželi 20 gólů/13 (1.5 branek na utkání),v domácím prostředí jsme lovili mičudu ze své sítě 10 krát/6 (1.7 branek na utkání) a na hřištích soupeře jsme inkasovali též 10 krát/7 (1.4 branek na utkání).Celkově jsme v počtu obdržených branek skončili na 4.-5.místě,v domácím prostředí jsme skončili na 5.-6. místě a na cizích hřištích byli jenom tři týmy lepší než náš celek.

ČERVENÉ KARTY: Podzimní část soutěže jsme absolvovali bez vyloučení

ŽLUTÉ KARTY:Ve třinácti utkáních jsme byli dvacet devětkrát napomínáni žlutým kartónkem.

4-Švéda Josef,Chlup Tomáš

3-Červík Tomáš, Chlup Roman,Melichar Vít,Hopf Martin

2-Skopový Václav,Baloun Jiří

1-Hnízdil Lukáš,Kučaba Luděk,Vaverka Jaroslav,Palivec Marek,Krupička Stanislav st.

PENALTY:Kopali jsme pět pokutových kopů, tři jsme proměnili (Chlup Tomáš 2, Vaverka Jaroslav) a dva jsme neproměnili (Chlup Tomáš ,Vaverka Jaroslav)

BRANKÁŘI:Ve třinácti utkáních jsme inkasovali 20 branek. Krupička Stanislav ml. v 11 zápasech pustil za svá záda 15 branek (průměr na zápas-1.4),čtyřikrát udržel čisté konto.Horník Karel ve 2 zápasech inkasoval 5 branek (průměr na zápas-2.5)

STŘELCI:Nastříleli jsme 25 branek (z toho si jeden soupeř vstřelil sám-vlastní)

6- Chlup Tomáš

4- Červík Tomáš, Hnízdil Lukáš

3- Vaverka Jaroslav

2- Chlup Roman

1-Švéda Josef, Palivec Marek, Baloun Jiří, Melichar Vít, Kučaba Luděk

ODEHRANÁ UTKÁNÍ:V podzimní části sezóny aspoň jednou nastoupilo k mistrovskému utkání 22 hráčů.