LOMNICE-N.ROLE (Z POHLEDU DOMÁCÍCH)

Autor: Vakeš Petr <vakesovi(at)seznam.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 08. 11. 2010

11. kolo, sobota 30. 10. 2010 od 14:30 hodin

OSS LOMNICE : FK NOVÁ ROLE 0:2 (0:0)

Utkání začalo mírnou převahou hostů s několika nebezpečnými centry do našeho vápna, které Štěpanovský s přehledem posbíral. Ve 12' po přihrávce Malinkoviče prověřil gólmana hostů dobrou střelou Zindl. Ve 23' centroval Zindl a Koubkovu střelu hlavou brankář opět stačil vyrazit. Ve 27' z dálky mířil pod břevno Janovský, brankář vyrazil na roh, který dobře rozehrál Zindl, koníkem hlavičkoval Honza Veselý, ale brankář opět vyrazil na roh. Série našich rohů pokračovala, bohužel bez gólového zakončení – hlavička Malinkoviče šla těsně vedle a střela téhož hráče ve 37' skončila nad. Náš tlak ke konci poločasu sílil. Ve 42' centroval Janovský na Malinkoviče, jeho střelu z blízka k tyči brankář znovu vyrazil na roh. Po jeho rozehrání nastal velký zmatek ve vápně hostů, skórovat měl Honza Veselý, který však v rozhodujícím okamžiku, sám na malém vápně, netrefil míč. Druhá půle začala chybou Pitnera, kterému utekl hráč, po jehož příhře hosté skórovali – 0:1! V 51' se vyznamenal Štěpanovský, když zlikvidoval sólový únik hostů. V 54' se ocitl v dobré pozici Koubek, ale špatně zakončil. O 2 minuty později z podobné pozice střílel Zindl pouze nad. Další šanci na vyrovnání jsme zahodili v 64', když po rohu Novák ve vyložené šanci hlavičkoval vedle! V 66' zlikvidoval Štěpanovský další tutovku hostů, když stačil vyrazit nebezpečnou střelu hráče, který šel po úniku sám na bránu! V 71' po chybě naší obrany trefili hosté jen tyč a totéž se z protiútoku povedlo i vystřídavšímu Oršulovi! V 75' unikl Malinkovičovi (po vypuštění souboje) hostující hráč a zvýšil na konečných 0:2!

Sestava: Štěpanovský, Janovský, Šlais, Holubička, Veselý J. (58' Novák), Veselý M., Zindl, Pitner, Koubek, Hauf (69' Oršula), Malinkovič