Autor: Vakeš Petr <vakesovi(at)seznam.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 24. 10. 2010

DATUM UTKÁNÍ:23.10.2010 sobota 15:30

N.ROLE-LIPOVÁ 0:5 (0:3)

BRANKY:8.,39.Valha,17.Žahourek(pen.),83.Tůma,85.(vlastní nebo Hynek-?)

ČK: 0-0              ŽK: 35.Hynek,55.Stránský,65.Valha-40.R.Chlup,60.Krupička st.,62.Palivec,71.Skopový,82.Švéda

ROZHODČÍ: Hrnčál-Hyčka,Buzna (Strmiska)

SESTAVA:                                            Krupička ml.

Hopf         Švéda       Krupička st.      Nitsch

Palivec        Červík      Chlup R. (K)       Kučaba

Chlup T.                         Vaverka

STŘÍDALI: 46.Skopový(Kučaba)75.Hájek L.(Hopf)

REALIZAČNÍ TÝM: Vakeš P.(trenér),Hájek D.(vedoucí mužstva)

ABSENCE:Hájek Dav.(zatím jen v tréninku), Ficík (zranění), Melichar P.(zranění), Hejna M.(zatím jen v tréninku), Firbas(práce), Horník(?),Dušek (práce), Baloun (zájezd), Hnízdil (dovolená), Štěpánek (práce), Melichar V.(nemoc)

I.POLOČAS

3.MIN.:Hned na začátku utkání se dostal do dobré šance T.Chlup,ale jeho zakončení z dobré pozice se mezi tyče nevešlo.

8.MIN.:První krizový okamžik pro naše barvy:Palivec nepochopitelně od autové čáry se snažil odkopnout míč přes střed vápna,ale odkop se mu nepovedl,kdy “ideálně“ našel na penaltě protihráče Valhu,který tutovkou nepohrdl a prostřelil bezmocného Krupičku ml-0:1.

14.MIN.:K míči se dostal Palivec,dobře přenesl hru,kdy našel na protilehlé straně v náběhu osamoceného Kučabu,ale toho zradilo zpracování a bylo po šanci.

17.MIN.:Po naší chybě ve středu hřiště jeden z hostujících hráčů vyslal kolmicí spoluhráče Tůmu,ten se v plném běhu dostal za záda Hopfovi a trefil tyč,k odraženému míči se vydal Nitsch,ale bohužel jeho skluz přišel o něco později a trefil protihráče a poněvadž to bylo ve velkém vápně nemohlo následovat nic jiného než pokutový kop.K exekuci se postavil Lipovský Žahourek,který bez problémů zvýšil-0:2.

19.MIN.:Do utkání nás mohl vrátit T.Chlup,který po průniku ze strany se pokusil lobovat vyběhnutého hostujícího brankáře,ale jeho lob byl moc vysoký a přeletěl hostující branku.

21.MIN.:Hned o dvě minuty později jsme měli další příležitost,kdy po přihrávce Červíka Vaverka mířil těsně vedle.

23.MIN.:Hostující Valha zatáhl a dobře odcentroval,na jeho přihrávku si naskočil Tůma,kdy jeho umístěná hlavička skončila těsně mimo branky.

39.MIN.:Po narážečce se spoluhráčem v krajním prostoru se hostující Valha prokličkoval přes dva hráče v pokutovém území a v pohodě zavěsil-0:3.

II.POLOČAS

55.MIN.:Po rozehraném trestném kopu (kousek od rohového praporku) Palivce si na malém vápně naskočil Červík,ale jeho hlavička našla pouze náruč uprostřed brány postaveného brankáře Lipové Kuneše.

57.MIN.:O dvě minuty později se opět Červík dostal k nebezpečné hlavičce,ale opět trefil jenom hostujícího gólmana.

63.MIN.:Po dobrém úniku T.Chlupa a následném centru se opět k zakončení dostal Červík,ale ani na potřetí se neprosadil.K odraženému míči se dostal Skopový,ale ani jeho střela z velkého vápna neskončila v síti,kdy jeho střelu pod břevno hostující Kuneš vytlačil na rohový kop.

70.MIN.:Po dobré akci a nahrávce Palivce zakončil z “jedné“ Vaverka,ale jeho sice umístěná avšak málo důrazná střela skončila v rukavicích Kuneše.

74.MIN.:Nitsch vyslal dalekonosný projektil z velké vzdálenosti a přestože rána směřovala pod břevno na brankáře,hostující Kuneš ji s námahou vyrazil na rohový kop.

83.MIN.:Rozehrávku rohového kopu až příliš překombinoval T.Chlup s Vaverkou,kdy prvně jmenovaný ztratil míč (skoro celý tým byl nastěhovaný ve velkém vápně soupeře) a hostující Tůma si lehce poradil s Nitschem a vlastně i s Krupičkou ml.,kdy únik s přehledem zakončil-0:4.

85.MIN.:Hostující Tůma opět “utekl“,jeho zakončení do brankáře Krupičky ml. si asi pravděpodobně Skopový srazil do branky,ale branka byla připsána hostujícímu Hynkovi(?)-0:5.

86.MIN.:Od této minuty se už nestalo nic,pan rozhodčí Hrnčál ukončil utkání (?),na dotaz: „Jak je to možné?“ ,jsem dostal odpověď: „Je to 5:0,stejně už je rozhodnuto.“

Těžko se hodnotí tato “nakládačka“,ale to co jsme předvedli první poločas,to se opravdu jen tak nevidí.První gól jsme soupeři doslova darovali a o dalších dvou radši ani nemluvím,asi nejtrefněji to shrnul jeden z domácích diváků „oni asi pařili celou noc“.Druhý poločas už byl z naší strany dobrý,kdy jsme soupeře doslova zatlačili,ale naše koncovka byla žalostná a v závěru utkání,kdy jsme dohrávali na tři obránce (prakticky na jednoho až dva) jsme ještě stačili dvakrát inkasovat a vypít si tak kalich hořkosti až do dna.Určitě se na výsledku projevilo,že se nám prakticky rozpadla obrana,ale na druhou stranu i naši hráči mohli dát spoustu branek (hlavně druhý poločas) a kdyby utkání skončilo 5:5 nemohl se nikdo divit.Nic se nedá dělat,budeme muset urvat nějaké body ze dvou zbývajících utkáních na venkovních hřištích,což nebude jednoduché,ale né nemožné.