MLADŠÍ I STRAŠÍ PŘÍPRAVKA HRÁLA 18.9.

Autor: Martin Rais <redfly36(at)seznam.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 21. 09. 2010

Starší přípravka v sobotu 18.9. odehrála své třetí kolo podzimní části krajské soutěže dvěma zápasy na hřišti Buldoků Karlovy Vary.

V prvním zápase se střetli s „B“ celkem Buldoků – tedy spíše celkem A+B. Oproti zápasu ve čtvrtek se našim dařilo a dlouho drželi soupeře na dostřel od své brány a v případě, že se již soupeř dostal ke střele, podržel tým brankář, nebo soupeř netrefil bránu. Naši hrozili z několika rychlých protiútoků, při jednom byl faulován Roman Zaňka a byl nařízen pokutový kop. Jako exekutora trenér určil Filipa Raise, který penaltu proměnil. I nadále se našim dařilo hrát se soupeřem vyrovnanou partii, v závěru druhé půle se nepodařilo dobře rozehrát přímý kop a z následného útoku soupeř strhnul vítězství na svoji stranu. Výsledek 1:2 je ovšem pro naše povzbuzující a motivující.

V druhém zápase nastoupili naši opět bez jakékoliv pauzy proti týmu Ostrova.  Tentokrát se našim dařilo se soupeřem držet krok a podařilo se i několikrát zahrozit. Soupeř ovšem využil své zkušenosti a za využití šestého hráče – brankáře, který rozehrával většinu akcí se mu podařilo vstřelit tři branky.  Už to začalo vypadat, že se bude opakovat debakl ze čtvrtečního zápasu, ale kluci zabojovali a po individuální akci po levé straně Sváťa Komárek vsítil první gól. Tato branka nakopla naše mužstvo a následně díky třem gólům Romana Zaňky, který skóroval po pěkných akcích celého týmu, se podařilo dotáhnout výsledek na celkových 4:6, což je pro nás, dalo by se říci, úspěch.

Mladší přípravka v ten samý čas odehrála své první kolo podzimní části soutěže na hřišti v Sedleci.

Mladší odehráli tři zápasy v tomto pořadí:

První zápas proti celku Chodova, který skončil 0:0. Naši nejmladší bojovali celý zápas, a i když se nepodařilo vstřelit ani jednu branku, je to pro naše nejmladší první úspěch v jejich soutěžním utkání.

Druhý zápas proti Loko K.Vary, který skončil 4:0. Tento zápas byl od začátku v režii našich borců, na výsledku 4:0 se rovným dílem podíleli Honza Kvapil, Zdenda Dolejš, Kubík Kubánek a Honza Smolík. Všem našim patří díky za předvedený výkon a je tak dál!!

Třetí zápas proti Sedlec „C“ , který skončil 0:4 Tento zápas byl ve znamení soupeře, který proti našim nejmladším nastoupil v silné sestavě a hlavně podpořen brankářem, který svojí postavou zapadal spíše do kategorie starší přípravky a tak se jednalo z velké části o nerovný boj. Naši se ovšem i tak snažili vybojovat každý balón a několikrát se jim podařilo i zahrozit před brankou soupeře.

Ve všech třech zápasech nastoupila v bráně naše brankářská naděje teprve 5 letý Olík Hegenbart přezdívaný "Bufon" , který úspěšně podržel svůj tým !! Díky Bufone !!

Realizační tým.