ČK: 0-0        ŽK: ?-29.Kučaba,79.Hopf,79.Švéda

ROZHODČÍ: Novotný M.-Janeček,Vejvoda (Zdvihal)

SESTAVA:                                Krupička ml.

STŘÍDALI: 46.Dušek (Palivec),70.Skopový (Vaverka), 81.Hájek L. (Krupička st.)

REALIZAČNÍ TÝM: Vakeš P.(trenér),Hájek D.(vedoucí mužstva)

ABSENCE:Hájek Dav.(zatím jen v tréninku), Ficík (zranění), Melichar P.(zranění), Hejna M.(zranění), Firbas (práce), Nitsch (zranění), Horník (práce), Melichar V.(nemoc), Chára (?),Hnízdil (zranění), Baloun (zranění)

I.POLOČAS

13.MIN.:Vaverka se ideálně uvolnil na velkém vápně,ale na místo zakončení zvolil další kličku,která mu však nevyšla.

15.MIN.: Domácí zahráli rohový kop do prostoru malého vápna,kde naskočila hned trojce hráčů,naše defenzíva nestačila zareagovat a tak se domácí Sekáč mohl radovat z úvodní branky utkání,kterou vsítil hlavou-1:0.

22.MIN.: Krupička st. našel přesným křížným pasem ve vápně Kučabu,který místo střely z dobré palebné pozice zvolil přihrávku,kterou ale bohužel domácí brankář za přispění spoluhráčů zneškodnil.

43.MIN.:Po dobré kombinaci se k míči na hranici vápna dostal Vaverka,dobře se uvolnil a vyslal povedenou,dobře umístěnou střelu,ale brankář Krhounek předvedl neméně dobrý zákrok,kdy domácí do slova“podržel“.

II.POLOČAS

50.MIN.:Štěpánek milimetrovou přihrávkou mezi stopery vybídl ke skórování Duška,ale ten svou velkou šanci spálil,když mu střela ideálně nesedla a domácí brankář ji bez problémů zpacifikoval.

53.MIN.:Soupeř si z breakové situace připravil nadějnou šanci,ale Krupička ml. nás podržel,kdy se mu podařilo vyrazit nebezpečnou střelu na rohový kop.

60.MIN.: T.Chlup potáhl míč,uvolnil přihrávkou do vápna Vaverku,který dobře vystřelil z “jedné“,jeho střelu směřující pod břevno však domácí brankář vyrazil nad branku a tím pádem i na rohový kop.

67.MIN.:Do velké šance se dostal jeden z domácích fotbalistů,ale opět nás podržel náš gólman.

75.MIN.:Do nadějné šance z krajního prostoru se dostal T.Chlup,kdy mu ještě v lajně nabíhal Červík,ale Tomáš se rozhodl pro samostatné zakončení,ale jeho střela postrádala patřičnou razanci.

82.MIN.:Závěrečným žolíkem se mohl stát L.Hájek,který se hned po svém příchodu na hřiště dostal do velké šance,kdy se s dravostí prodral do vápna,obešel domácího brankáře,ale bohužel zakončení z úhlu do odkryté branky už nezvládl,jelikož v rozhodujícím momentka těžkém terénu uklouzl a jeho slabounký “střelecký“ pokus stačila domácí defenzíva zažehnat.

V prvním poločase se hrál vyrovnaný duel,kdy byli domácí o trošku lepší týmem a hlavně hráli s větší chutí než naši kluci.Druhý poločas se obraz hry zcela změnil,kdy jsme domácí tým do slova zatlačili na jejich půlku,ale bohužel naše střelecká nemohoucnost byla do nebe volající.Přestože jsme prohráli,musím kluky pochválit,protože podali dobrý výkon (zejména druhý poločas) a určitě si v utkání nezasloužili prohrát,ale bohužel bez vstřelení branky je moc těžké bodovat.