BRANKY: 13.Vaverka(pen.),68.Chlup T.,73.Palivec-1.Brabec

ČK: 0-0                 ŽK:54.,Melichar V.,66.Chlup T.-?

SESTAVA:                                                  Horník

STŘÍDALI:46.Chlup T.( Skopový),79.Hájek L.(Vaverka),88.Hájek D.( Palivec)

PŘIPRAVENI:Krupička ml. (náhradní brankář)

REALIZAČNÍ TÝM: Vakeš P.(trenér),Hájek D.(vedoucí mužstva)

ABSENCE:Hájek Dav.(zatím jen v tréninku), Ficík (zranění), Melichar P.(zranění), Hejna M.(zranění), Štěpánek (práce), Chlup R.(zranění), Hišem (zranění),Nitsch (zranění), Chára(?),Firbas(práce),Hnízdil (zranění), Dušek (práce)

I.POLOČAS

1.MIN.:Šok pro naše barvy přišel hned pár sekund po úvodní rozehrávce soupeře,kdy si hostující borec Brabec naběhl do krajního prostoru,odcentroval a jeho přetažený centr skončil k překvapení brankáře i celého stadiónu v naší síťi-0:1.

7.MIN.:Po dobře zahraném trestném kopu Palivce se velkém vápně soupeře hlavou prosadil V.Melichar,ale hostující brankář Ešner předvedl brilantní zákrok a prakticky chytil tutový gól.

13.MIN.:Skopový potáhl míč po levé straně,našel Vaverku,ten pro změnu posunul na Kučabu,který si dobře pokryl míč a hostující obránce ho nešikovně fauloval.Pan rozhodčí Balhar odpískal a ukázal na značku pokutového kopu,exekuce pokutového kopu se ujal Vaverka a nedal hostujícímu brankáři šanci,kdy ho zkušeně poslal na druhou stranu a podle slov svého otce proměnil první penaltu v mistrovských utkáních v životě a to už Jarda nějaký ten pátek fotbal hraje-1:1.

II.POLOČAS

60.MIN.:Po závaru se ke střele za hranicí velkého vápna dostal Palivec,jeho tvrdý křížný projektil mířil do horního kouta hostující branky,ale bohužel Dalovický gólman Ešner opět vytáhl bravurní zákrok a ukončil tak počátek nadšení na naši lavičce,kdy už jsme skoro slavili branku.

68.MIN.:Krupička st. dobře rozehrál trestný kop,kdy přes klubko naskakujících hráčů balón prošel až na zadní tyč,kde se dobře zorientoval T.Chlup a “těžký míč“ na dlouhou nohu usměrnil do hostující sítě-2:1.

73.MIN.:Opět dobře rozehraný trestný kop matadorem Krupičkou st.,kdy našel ve velkém vápně Červíka,který se sice střelecky neprosadil,ale přesto zabojoval,kdy se odražený míč dostal k Palivcovi a ten propálil vše co mu stálo v cestě-3:1.

První poločas byl z naší strany hodně nepovedený,našemu výkonu chybělo nasazení,pohyb bez balónu a celkově nám chyběla hladovost po vítězství.Druhý poločas už byl z naší strany mnohem lepší,kdy jsme přidali právě na již zmiňovaném pohybu,nasazení a dle mého soudu zcela zaslouženě utkání dovedli do vítězného konce pro naše barvy.Je jen škoda,že letošní utkání jsou si podobné v jedné věci,špatný začátek a většinou i první poločas (laxní přístup některých hráčů nebo zbytečné kiksy) a pak druhý poločas soupeře zcela jasně přehráváme (bilance prvních poločasů: 0-2-2 1:5,bilance druhých poločasů: 4-0-0 9:1.Jinak samozřejmě musím klukům poděkovat za dobrý výkon,zejména ve druhém poločasu a hlavně těm hráčům,kteří hrají,přestože nejsou zcela fit a speciálně musím poděkovat“dědkovi“ Standovi Krupičkovi,který i přes svůj vyzrálý věk podává nadstandardní výkony a velmi si vážím jeho pomoci v naší těžké situaci,kdy je spousta hráčů mimo hru.