PŘÍPRAVKA - PŘÁTELÁK

Autor: Martin Rais <redfly36(at)seznam.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 08. 09. 2010

V úterý 7. 9. se na hřišti v Nové Roli utkaly v přátelském utkání celky starší přípravky FK Nová Role a Spartaku Chodov. Zápas skončil 7:2. Utkání bylo součástí tréninku přípravky, a tak se na jedné polovině hřiště hrál zápas v plném tempu a v druhé části hřiště se trenéři věnovali našim nejmenším členům přípravky. Tento trénink vedl náš kvalitní mladý trenér, hráč „A“ týmu FK, Vítek Melichar, který se snaží předávat své dlouholeté fotbalové zkušenosti našim nejmenším.

Přípravný zápas starší přípravky se hrál dle pravidel krajské soutěže starší přípravky, aby si všichni ještě více zažili nová pravidla. Pro našeho hlavního trenéra Martina Kříže byl tento přípravný zápas hlavně zápasem, v kterém si mohl vyzkoušet různé herní kombinace, různé rozložení hráčů na jednotlivých postech, a tak se bylo v průběhu utkání, na co dívat Surprised  Tým starší přípravky se k tomuto přípravnému zápasu dostavil v plném složení i s novou posilou, Martinem Kubánkem, který je v týmu na hostování z Božičan. Martin naprosto bez problému zapadl do týmu a byl platným hráčem v průběhu celého zápasu. Zápas byl odehrán ve vysokém tempu na tři třetiny, a to 2x15 minut – stejně jako se hraje krajská soutěž, třetí třetina byla přídavek v délce 20 minut zakončený trestnými kopy všem hráčů.

Průběh zápasu: 1:0 Roman Zaňka (Filip Rais, Štěpán Kroupa)

2:0 Filip Rais (penalta)

3:1 Štěpán Kroupa

4:1 Roman Zaňka (Prokop Svoboda)